Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turnuvalara ara mı verildi n'oldu şu sıralar bi' tane yapsak gider gibi sanki
  • İlk kez wild de rank oynayayım dedim rank 24ten başladım rasgele bi nzot renolock destesi yaptım mazi canlandı ☺ feguen deathlord belcher falan yeniler çıktı ilk tabi karşıma 24te yere fegueni thadiusu gören öldürmeye çalışıyor öldürünce concede atyor ☺ rank 16ya geldim pirate çıktı gene nedir bu çektiğim doktor boomda burdaymış unutmuşum onuda sevmezdim ☺☺

pirateyi nasıl karşılıyorsunuz gelince earlyde counterladgnZdeckide yazarsanz sevinirm
  • Twitchte starladder turnuvasında oyunu kaybeden miracle swashburglardan renolock a karşı Sacrifal pact çekti oyunu kazandı
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Deathlord belcher lı nzoth warrior destesi var. Pwn den almıştım. Aggro ya karşı çoğunlukla kazanıyorsun. Ancak kontrol gelince kaybediyorsun özellikle priest :)
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Prieste deatlord atmak ne mümkün bi ara şu naxtaki legend örümceği atma cesaretinde bulunmuştum direk oyun kaybettirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Challenge a Friend görevi olan eklesin

GiantAxe#27743

.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:15:19 >
  • Renoya iki aynı kart koymuşuö aryorm bulamıyorm meğer birini normal birini golden koymuşum belli olmuyomuş 2el gitti rankta
  • Kontrol desteleriyle oynamaktan inanılmaz haz alan birisi olarak size şu soruyu sormak istiyorum; Wild mı Standart mı ve neden...
  • Bence kesinlikle standart. Wild mod muhtemelen yeni sisteme geçildiğinde insanlardan tepki almamak için yapıldı. Blizzard wild mod için dengeleme yapmayı bıraktı. Bu yüzden wild mod bir yerden sonra içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Açık konuşmak gerekirse wild mod sadece eğlencelik bir mod olabilir. Tüm kartların her zaman geçerli olduğu bir kart oyunu bilmiyorum ben.
  • Cevap için teşekkür edeirm. Keşke bu standart mod zırvası hiç çıkmasaydı. :(
    Sürekli bi "meta" sınırı, her gelen yenilikle elde patlayan bir tomar kart ve ayak uydurulmak adına satın alınan onca deck.
    Diğer taraf (Wild) son derece belirsiz ve mantıksız olmasına karşın standart'tan daha masum. Ama masum olduğu kadar da işlevsiz...
  • Rurounius kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Wild. Tek sebebi ise kontrolu bile kontrol eden priestin wildde yenilemez olması. Aksini düşünmeye gerek bile yok.
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

4 turda 18 kart çekmek.
  • What a Goal kullanıcısına yanıt
    Hangi desteyi önerirsin peki prüest içün kontrolü bile kontrol etmek içün ☺
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Ben mill priest oynuyorum ama sıradan kontrol reno kontrol dragon kontrol medivh shadowform birçok çeşidi var hangisini istersen onu oynayabilirsin. İlla birisini seç dersen sıradan kontrol iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Günün oyunu.Dünde sözünü ettiğim reno&n'zoth&c'thun destesinden bir kare.Emperor,brann,shadowcaster ve blade of c'thun combosu ile birlikte kolay bir galibiyet oldu
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Desteyi paylaşmanız mümkün mü? Kendi desteniz mi ayrıca?

• What a Goal kullanıcısına yanıt
    Demekki lightomb craft yolu görünüyor bana ☺
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Cevap için teşekkür edeirm. Keşke bu standart mod zırvası hiç çıkmasaydı. :(
    Sürekli bi "meta" sınırı, her gelen yenilikle elde patlayan bir tomar kart ve ayak uydurulmak adına satın alınan onca deck.
    Diğer taraf (Wild) son derece belirsiz ve mantıksız olmasına karşın standart'tan daha masum. Ama masum olduğu kadar da işlevsiz...

Dostum anlatmak istediğim şu: standart mod çıkmasaydı diyemeyiz. Adı farklı olsada standart mod her kart oyununda mecburen olması gereken bir özellik. Eğer böyle bir mod olmazsa ve tüm kartlar aktif olursa yeni gelen kartların kullanılması için çok güçlü olması gerekir. Kartlar sürekli güçlenir ve oyun bozulmaya başlar.

Şöyle bir durum da var; bu oyuna standart mod geldiği halde kartlar güçlenmeye devam ediyor. Blizzardın oyunu iyi yönetememesinden kaynaklı olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark7

quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Cevap için teşekkür edeirm. Keşke bu standart mod zırvası hiç çıkmasaydı. :(

Dostum anlatmak istediğim şu: standart mod çıkmasaydı diyemeyiz. Adı farklı olsada standart mod her kart oyununda mecburen olması gereken bir özellik. Eğer böyle bir mod olmazsa ve tüm kartlar aktif olursa yeni gelen kartların kullanılması için çok güçlü olması gerekir. Kartlar sürekli güçlenir ve oyun bozulmaya başlar.

Şöyle bir durum da var; bu oyuna standart mod geldiği halde kartlar güçlenmeye devam ediyor. Blizzardın oyunu iyi yönetememesinden kaynaklı olarak.

Dediklerin son derece mantıklı dostum. Benim bildiğim tek kart oyunu (Yugioh saymazsak) hs olduğu için cahilliğime ver. Bu tarz oyunlarda işler nasıl yürür ve bu gelen modların asıl amaçları nedir gibi bilgilere ancak senin yorumundan sonra daha mantıklı bakabilmeye başladım. :) Teşekkürler

• DarkEternal kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:15:27 >
  • 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.