Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu yazdıklarının yarısını yapsalar cidden aggro namına bir şey kalmaz warrior da. son expansion ile gelen 3 kart var. 1 patches diğer 2 si silah varken atak alan minyon. toplamda 3 kart ile metaya girdi pirate warrior(expansiondan önce de oynayan oynuyordu) ille de nerf yiyecekse bir şeyler bence silah varken atak alan minyon olabilir(belki mana belki atak) ama bunun dışında dediğim gibi warrior un pirate kartları aynı duruyordu bence değişmesi gereksiz olur.
  • pirate destesi yaptim oynuyorum ve insanlarin neden bu kadar buyuttugunu acikcasi anlayamadim. nasil oynamam gerektigi konusunda bi hata mi yapiyorum bilmiyorum varsa nzoths first matele basliyorum sonra gelenlere gore charge olsun +2 attack alma olsun oynuyorum ama cok kolay board silinebiliyo ve herkesin dedigi gibi 2. turda nasil 12 damage veriliyo ben anlamadim acikcasi

https://tempostorm.com/hearthstone/decks/pirate-warrior-standard-meta-snapshot-jan-2-2017
  • Arena deckim ve ganimet :))
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

quote:

Orijinalden alıntı: lalale

aggro desteleri hızlı değiştiriyorlar ve bunu legendary nerflemek yerine rare,common veya basic kartları nerfleyerek yapıyorlar amaç 1600 dust iadesi vermemek , bende bir pirate nerfi bekliyorum bu exp olmasada diğer exp pirate warriorun önünü kesip yeni bir aggro atıcaklardır muhtemelen insanların önüne, face hunter bile daha iyiydi bu kanser metadan sonra şamanı geldi şimdi warrioru bakalım sırada ne var

Geçen bir yerde yine konuştuk da açıkçası nasıl bir nerf ile Pirate Warrior'ın önü kesilir, geçerli bir cevap bulamadık. Destenin bütünü bir acayip

Bende merak ediyorum rockbiterı nerflemek kadar kolay olmayacağı kesin

• lalale kullanıcısına yanıt
    Tüm kartlar tek başına dandik bi araya gelince acımıyolar

• Arkadaşlar aslında eski bir reddit post ama ben yeni gördüm sabah sabah gülmekten öldüğüm için paylaşmak istedim. Mevcut kartlardan esinlenerek bir bilgisayar programıyla yeni kartlar yaratılmış. Galeriler imgur olduğundan vpn ile görülebiliyor.
    Buyrun:

https://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/3cyi15/hearthstone_cards_as_created_by_a_neural_network/
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Klasikler hep elimizde olacağı için tamamlanmak elbetteki lehimize bir durum. Süresi dolan paketleri ve eklentileri standart formattan kaldırıyorlar lakin wildda oynamak hala mümkün. Oyun bir koleksiyon oyunu olduğundan kartları dustlamaya elim gitmiyor benim lakin standarttan çıkan kartları dustlayıp yeni kartları tamamlamak da bir yöntemdir.
  • OsmanB. kullanıcısına yanıt
    Özellikle Absurd Cards serisi çok iyi, oyun oraya doğru gidiyor zaten
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:13:1 >
  • Resmen bi oyun nasıl mahvedilir blizzden öğrenmiş oldu uzun zamandır oynamıyorum, clash royale bile çok daha iyi bi kart oyunu haline geldi siz düşünün
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Şahsen kılıcın varken 3-2 olan minyonu op bulmuyorum. En fazla özelliğini battlecry yapabilirler böylece daha 1. Turda tak diye atamaz ortaya.

Bence Pirate warriorun patlama yapmasının sebebi sınırsız sinerjisi olması.

Pirate atsan patches geliyor ve destendeki herhangi bir kartı çekme ihtimalini %3.3 artırıyor.

Balta atıp ilk turlarda masayı tanklarken az canı olan minyonların tam gaz rakibi eritiyor.

Tam 4-5 manaya geldim removal atcam diyorsun adam fronting berzerker atıyor removal atsan da aynı hasarı yiyorsun.

Daha bir sürü sayardım ama acelem var. Kısacası desteyi op yapan oyun başı her türlü desteyi baskılayabilmesi. Zaten Oyun sonunu görmüyoruz genelde...
  • Bndwe druid böyle güçlüyse her türlü arkasındayım warriorun druid başka bi seviye agrooda kesmiyor hiçbirinüi dün 10 defa warrior geldi bana harbi priest falan dinlemiyolar 4kart eksiğim var olmasa yapardım kartlarda rare kıyamıyorum dusta☺
  • reno rogue baya iyi gidiyor reno mage'i çok rahat outvalue ediyor deste shadowcaster harika bir kart aggroya karşı 2. reno yada 2. healbot controle karşı 2. nzoth

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:13:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

reno rogue baya iyi gidiyor reno mage'i çok rahat outvalue ediyor deste shadowcaster harika bir kart aggroya karşı 2. reno yada 2. healbot controle karşı 2. nzoth

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

mage'de de manic soulcaster var. o da çiftleyebiliyor kartları.

• leopolidas L kullanıcısına yanıt
    o desteye geri attığı için çok yavaş kalıyor shadowcaster direk 1 mana versiyonunu yapıyor
  • Jade wildede sıçramış ☺
  • Yeni adventure gelse de meta yavaşlasa.Paladin çok zayıf control deckler daha zayıf.Grommash ve alex oynamayalı 1 yıl oldu özledim artık.
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Alex freeze mage de yine oynanır sanki iş yapar
  • 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.