Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cok sagolun
  • Rica ederim. Meta çok karışık ve kararsız maalesef. Desteler birbirine karşı çok tutarsız ki hangi desteyi alırsanız alın gelen rakibe göre durum değişiyor. İyi çeken, hızlı yayılan oyunu alır gibi bir durum var şu anda zira oyun hiç olmadığı kadar hızlandı; zamanın Face Hunter'ı bile Control Warrior kalır şu metada
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Masadaki Ragnaros ve Antonidas'ı da 1 thoughtsteal'dan çektim.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Rakibe acıyorum hep böyle durumlarda benim başıma böyle bir durumda gelse oyuna 1 yıla yakın ara verirdim.

• Evet verdiğim veriler standart için.
  • Doğru düzgün update edilmiş Wild destelerine ulaşabileceğim bir site var mıdır arkadaşlar ? Kafa yorup deste yapacak zamanım yok sadece haftasonları oynayabiliyorum artık.
  • Bu oyunu hala savunana varsa 10 kere düşünsünsün sonra yine konuşalım.
  • edit:İsteyene Golden Meekkatorque ss atılır.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:9:49 >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:9:59 >
  • Hocam valla çok makbule geçer, yarın kahvaltı sonrası bol bol oynamayı düşünüyorum. Kart sıkıntım yok oluşturabilirim bu destelerin hepsini. Shaman ve Priest'i epey merak ettim.
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:10:10 >
    Thats incredible

Valla bi deck buldum murloc druid diye geciyor ama bu karazhan ile gelen murloc dragon beast bufflama destesi gayet hoş bulursam atayim desteyi tabi egee iaterseniz
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:10:20 >
  • Reno priest içün iki kartım eksik chillimaw ve şu epic taunt dragon yerlerine ne koyabilirim süzce bazen earlyde fena tokatlanıyorum senjin ağır kalıyor ne önerirsiniz chillimaw yerinw alex koyup fantazimü arasam ☺ bu arada biri reno mage en iyisi stabili demişti forumda solia olmadan oynanmıyor denedim ☺
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Reno priest içün iki kartım eksik chillimaw ve şu epic taunt dragon yerlerine ne koyabilirim süzce bazen earlyde fena tokatlanıyorum senjin ağır kalıyor ne önerirsiniz chillimaw yerinw alex koyup fantazimü arasam ☺ bu arada biri reno mage en iyisi stabili demişti forumda solia olmadan oynanmıyor denedim ☺

İkisi de kilit kartlar, yerlerine slot doldurmak adına farklı kartlar alınır lakin işlev olarak ikameleri yok maalesef.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Metaya en yakın deckim bu malesef druüd için black eye ce fandral eksik

Renolock içün jaraxus leoroy shambless eksik

Rogue içün prepotion mudur nedir o eksik

Shaman için white eye ve black eye eksik

Paladin zaten kötü durumda

Pirate warrior oynamak istemiyorum gerçi eksik o da

Reno mage tam sanıyodum ama solia eksik işe yaramaz dediğim kart meğer önemliymiş tempoyu tutturamıyorum

Bana raza çıkınca craftladım kazakusu rank 15teyimde bu iki kart için nasıl bi taktik yapabiliriz varmı fikrin
  • quote:

Orijinalden alıntı: DgnByz

BTG eşsiz dinamikte bir kart aslında da yakında gidecek olmasından ötürü craftlayıp denemeye elim hiç gitmemişti.

Saatler sonra düşen jeton editi;
    BTG kadar olamasa da bir diğer alternatif de Weasel
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Bana çıktı bu kart ta dandik deyip attım köşeye hangi decke girerki bu kart ve nasıl cunterlayacak rakibi bizüm decke daha bi zarar verir sanki ☺

• Geçen yine arenadayım gayet iyi ortalama bi deste yaptım dedim bu sefer olacak yallah. ilk turda aggro jade shamanın nerdyse her kartına sahip bi herif geldi nasıl ballıysa artık dedim ben yanlış mı girdim ranked olmasın bu falan neyse dümdüz etti. dedim neyse adam şanslıymış bi daha olmaz... 3 kere yendim üst üste ama nasıl yenmek hep late e kalıd zar zo 3 5 kalan canla ite kaka bileğimin hakkıyla. içiden de diyorum heralde pazar akşamı diye üstatlara mı denk geldik acaba naaptık ... ... sonra shamanın biri yine geldi cairne bloodhof mu desen white eyesmi desen ragnaros mu desen çekmiş de çekmiş yav. 12 yapamamışsa kendi mallığındandır yani.Dedim böyle adaletin ben tövbe.. Sonra sinirendim buna ben kafam dağıldı son tur boş boş kaybettim. Sonuç 3-3 . ve farkettim ki arena demek %75 şans demek. Sırf bunu yazmak için üye oldum.

• 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.