Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
26.049
Cevap
84
Favori
599.731
Tıklama
Giriş
    716 Mesaj

Dirty rat ilk turlarda oynanacak kart değil zaten örneğin elimde removal var yerde bran atyorum dirtyi yere ya rag indiriyo ya nzot ya leoroy zaten onlar yere inince karşı başına geleceği anlayıp consede atyor removalı kullanmadan
    |
    |
    Vamos Bien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mountain'in yerini Molten karşılamaz maalesef, şu an ölü bir kart Molten. Faceless Shambler da Faceless Manipulator'ün ikamesi değil zira her ikisi de ayrı ayrı bu deste mekaniğinde gerekli. Craft imkanınız varsa Faceless Manipulator'ü craftlayın, birçok destede yer bulabilecek Legendary ayarında çok güzel bir kart.
    10:03 Edit:

Mesajımdan sonra HandBuff Paladin'ime 2. Faceless'ı aldım, Faceless OP

10:17 Edit:
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    Tarıkacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

An Abandoned Awe of Autumn
    We´ll be ready when the curtain might fall...
    And now I have no more words to say; Forever yours...

• Yüzbaşı
    716 Mesaj

Manipulator var şu an bnde zaten rocketter +faceless ile 18 damage vurabiliyorum ama işte bi eksik var çözemedim jade druide karşı bide rogueler fena eziyorlar napabilirim jaraxussuz
    |
    |
    ANDREI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zaten hiçbir deste, her durumda her desteye cevap veremez. Jade Druid'lerinse (genel olarak) yenmeleri normal zira RenoLock destesi Late odaklı, yavaş bir deste ki Jade Druid'i alabilmek için çok fazla hızlı olmanız, oyunun çok uzamaması gerek yoksa (ortalama birçok desteye karşı kontrolü sağlayıp, oyunu alabilme imkanınız olsa da) Jade Druid'e karşı uzayan oyunda kontrolü almak teknik olarak mümkün değil. Jaraxxus da olsa mümkün değil; Jaraxxus olmadan kaybettiğiniz oyunu Jaraxxus çevirmez, en fazla +1 turn daha uzar ki bu durum yazdığım üzere genel deste mekaniği ile alakalı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

• Yüzbaşı
    716 Mesaj

Consede atmı direk diyon yani gelince
    |
    |
    ANDREI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O kadar da değil tabi, sonuçta draw'lara göre durum değişir; %50 diyelim ama her halükarda burst damage, Leeroy combosu şart. Rocketeer combosu için yazdığınız üzere Emperor'un en az 2 karta etki etmesi gerek ki arada ciddi bir value farklı var.
    |
    |

• Yüzbaşı
    482 Mesaj

imp gang boosu çıkardım ben desteden tam olarak ne amaçla kullanacağımı anlamadığımdan. Bir de ucuz removal bolluğu demişsiniz ama siphon soul çok ucuz değil, 4 manalık kristalinizi yok eden kart destelere alınmayabiliyor, 3 manaya 4 hasar veren kart da büyük bir removal değil. Yani dirty rat atıp düşene siphon soul atmak çok mantıklı gelmedi bana. Bir de mindcontrol tech çok gereksiz değil mi? branle kombolamak için elde tutmak zarar veriyor genelde.

Sonuç olarak ben anlamadım bu renolock işinden

Savjın yaptığı desteyi kullandım ama 12yi geçemedim.
    |
    |
    Goldstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Renolock win conditionu kesinlikle mulligan kısmında ve ilk başta ki card drawlarınıza bağlı. Aggroya karşı elinizde reno yoksa veya en azından iki adet aoe removal yoksa kaybediyorsunuz. Leeroy + Faceless ve Lord Jaraxxus aggro karşında başarısız denmesinin sebebi yavaş kalması. http://www.vicioussyndicate.com/vs-data-reaper-report-32/

Linkde görüldüğü üzere en az 4 maçta 1 aggro ile karşılaşıyorsunuz. (Aggro shaman + Aggro warrior yüzde toplamı üzerinden bunu söylüyorum). Bu sebep ile renolock deckleri bir raya oturabilmiş değil. Yeni decklerde Lord Jaraxxus ve Leeroy + Faceless göremememizin sebebi aggroya karşı yavaş kaldıklarından dolayı.

• Yüzbaşı
    716 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

O kadar da değil tabi, sonuçta draw'lara göre durum değişir; %50 diyelim ama her halükarda burst damage, Leeroy combosu şart. Rocketeer combosu için yazdığınız üzere Emperor'un en az 2 karta etki etmesi gerek ki arada ciddi bir value farklı var.

Aynen iki kart şart ama elden gelen bişi yok eskiden feguen thadius ile yürürdüm onlar gidince wilde aslında wild oynamamamın tek sebebi dr boom nefret ediyorum o karttan rank 10a kadar anca geliyorum şu an
    |
    |

Öyle deme bran dirty rat tech combosu çok kullanışlıkarşıyı bitrr resmen
    |
    |
    Dark7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tal. -- 6 Ocak 2017; 17:44:27 >
    |
    |

|
    |
    Beneath the grounds ile kazakus ve reno yu counterlıyorlarmış

Bu senin bahsettiğin istatistikler standard için olsa gerek.Wildda geçen ay tuttuğum istatistiklerde rank 5'ten sonra %50-%75 arası gidiyordu bende o oran.Hatta o kadar çok vardılarki sırf bu destelerin önünü kesip win alabilmek için full counter deste hazırlayanların sayısıda oldukça fazlaydı.Aynı şekilde listemdeki wildda legenda kadar çıkan arkadaşlarımda bu iki destenin aynı bendeki gibi %50-%75'e yakın oranlarda çıktığını söylemişlerdi.Bu iki destenin rank 5'ten sonra bu kadar çoğalıp legendda birazda olsa azalmasının sebebi ise milletin bir an önce legenda çıkayım, hızlı ve etkili bir deste ile oynayayım diyerek bu destelere başvurmasından kaynaklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasxd -- 22 Haziran 2017; 17:17:58 >
    |
    |
    Shelobb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hearthstone Achievements : Rank 1 Legend
    Rank 4 ** - Rank 1 *** 16 Win Streak & Full Collection
  • Yarbay
    2061 Mesaj
    Arkadaşlar Naxxramas ve Gvg kartlari olan ancak wild oynamayan standart icin kart eksigi olan kisiler, ben de durum tam tersi standarttaki kartlarim bir hayli fazla ve wild oynamak istiyorum. Hesap degisikligi dusunebiliriz eger wild oynamiyosaniz ve standart dusunuyosaniz. Ozel mesaj atabilirsiniz.
    |
    |
    1665 Mesaj
    Challenge a Friend görevi olan eklesin

GiantAxe#27743

|
    |

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "

• Yarbay
    2049 Mesaj

BTG eşsiz dinamikte bir kart aslında da yakında gidecek olmasından ötürü craftlayıp denemeye elim hiç gitmemişti.

Saatler sonra düşen jeton editi;
    BTG kadar olamasa da bir diğer alternatif de Weasel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DgnByz -- 7 Ocak 2017; 16:25:11 >
    |
    |
    lalale kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.