Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asfasxd

İllidan tamamda golden white eyes dustlanırmı içim gitti Şu an standard rankedda bile jade n'zoth shamanlarda desteye slyvanas falanda eklenerek kullanılıyor kendisi.İşin içine fun deckler ve wild moduda girerse epey kullanışlı bir kart aslında.Golden anub'arakı dustlamaya bile kıyamadım ben belki bir gün bufflanır diye

Pişman değilim yine çıksa yine dustlarım. Şaman onsuz da güçlü. Diğer sınıflar için gelen görevleri tamamlarken zorlanıyordum.

• Günaydın arkadaşlar,

Yeni başladım sayılır oyunla ilgili bir sorum olacak.

Şu anda Whisper of the Old Gods, the Grand Tournement, Classic ve Gadgetzan packlerisatılıyor.

League of the Explorer packleri artık satılmıyor. Bu packin kartları için Classic pack mi satın almam gerekiyor?
  • leg dustlama konusunda kimse benle yarışamaz grom,justicar,baron,jaraxxus,reno sadece bazıları
  • Reizena R kullanıcısına yanıt
    League of Explorers ve Black Rock Mountain adventure olarak geçer. Bunları play butonunun altındaki "solo adventures" kısmında bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boun1631

League of Explorers ve Black Rock Mountain adventure olarak geçer. Bunları play butonunun altındaki "solo adventures" kısmında bulabilirsin.

Ki Naxxramas için olduğu gibi bu Adventure'lar da Nisan itibariyle artık satın alınamaz olacak, içerdiği kartları elde etmenin tek yoluysa craft etmek olacak. Bu bağlamda (halen aktiflerken) ilk wingleri satın alınırsa eğer Nisan sonrası satıştan kalkmaları dahilinde bile dilenildiği zaman kalan diğer wingler satın alınabilir. Konusu açılmışken yeni başlayan arkadaşlara hatırlatalım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Ranked için iyi bir kart değil açıkçası.Fun deckler için oldukça iyi ama Wildda x2 voidcaller,mal'ganis,jaraxxus,doomguard,enforcer,kabal trafficker,sense demons ve bazende kazakus potiondan gelen demonlarla kullanıyorum oldukça zevkli.

Sanirim senin bahsettigin deck i yaptim bende wild da oynuyorum suan 16 dayim bakalim 15 i gecemezsem zaten yeni bir deck yapicam ama cidden oynamasi keyifli senin ranked icin onerdigin bir deck var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 5 Ocak 2017; 11:14:47 >

• Dark Wanderer'ın bile zoolock oynadığı bi oyunda metayı nasıl bekliyoruz acaba
  • 2. pity timerımda blizzard bey bana kazakus bahşetti. İyi ki beklemişim craftlamak için. Sizce jaraxxussuz renolock idare eder mi? Gadgetzan öncesi bu şekilde oynarken özellikle cw maçlarında çok zorlanıyordum ama şimdi meta aggro olduğu için eskisi kadar elzem değil gibi sanki. Kazakus çıkmasıyla bir tek o eksik kaldı ama 1 spesifik deck için de 1600 dusta kıysam mı bilemedim. Reno magede de bir tek alexim eksik onu yapıp reno magemi oynasam gerçi ona inkmaster falan da koyuyor bazıları.
  • bu dirty rat çok tehlikeli bir kart 2.turnde ortaya ragnaros, deathwing açabiliyor. karşıma geliyor ama ben hayatta kullanmam.
  • Talat2106 kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:9:17 >
  • OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 4:9:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vamos Bien

bu dirty rat çok tehlikeli bir kart 2.turnde ortaya ragnaros, deathwing açabiliyor. karşıma geliyor ama ben hayatta kullanmam.

Evet bir kere elimdeki tirionu masaya çekti. Mükemmel oyundu
  • dirty rat rakibin önemli battlecrylarını engellemek için çok güzel bir kart. brann ve mc-tech ile de güzel sinerjisi var. kazakus, reno, faceless yada dragon priestte discoverı denylıyor genelde.
  • yeni miracle kesin bilgi yayalım

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 5 Ocak 2017; 18:50:40 >
  • 4.tur ölmek nedir.Şu hpleri 40 yapsalar sorun kalmayacak.Her expansion saçma sapan aggro deckleri.Ama nerf yiyen deckler miracle, patron , worgen.
  • quote:

bu dirty rat çok tehlikeli bir kart 2.turnde ortaya ragnaros, deathwing açabiliyor. karşıma geliyor ama ben hayatta kullanmam.

2. turda atılırsa öyle oluyor tabi. Mesela karşının boardı yok etmek için önce dirty rat atıp sonra twisting nether atılmalı. Yada Brann>Rat>Mind Control Tech gibi kombolar yapılmalı. Yoksa geçen oyunda herifin biri 3. turda Malygos'umu çekti rat ile.
  • şu an çoğu renolock deckinde jaraxxus yer almıyor ki söylediğiniz gibi şu agresif metada kullanılmaması gayet mantıklı. metadaki cw deck versiyonlarını ufaktan inceleyerseniz az sayıda karşılaşacağınız cw eşleşmelerini rahatça kazanacağınızı düşünüyorum.

bunun dışında jade druid eşleşmelerini kazanmanın çok zor olması ve ucuz removal bolluğu sebebiyle twisting nether da pek tercih edilmiyor.

fikir edinmeniz acısından iki lezzetli deste önereyim.
    http://www.vicioussyndicate.com/wp-content/uploads/ThijsNLs-Renolock.png
    http://www.vicioussyndicate.com/wp-content/uploads/Asmodais-Renolock.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldstein -- 6 Ocak 2017; 5:28:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

quote:

2. turda atılırsa öyle oluyor tabi. Mesela karşının boardı yok etmek için önce dirty rat atıp sonra twisting nether atılmalı. Yada Brann>Rat>Mind Control Tech gibi kombolar yapılmalı. Yoksa geçen oyunda herifin biri 3. turda Malygos'umu çekti rat ile.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Goldstein

şu an çoğu renolock deckinde jaraxxus yer almıyor ki söylediğiniz gibi şu agresif metada kullanılmaması gayet mantıklı. metadaki cw deck versiyonlarını ufaktan inceleyerseniz az sayıda karşılaşacağınız cw eşleşmelerini rahatça kazanacağınızı düşünüyorum.

bunun dışında jade druid eşleşmelerini kazanmanın çok zor olması ve ucuz removal bolluğu sebebiyle twisting nether da pek tercih edilmiyor.

fikir edinmeniz acısından iki lezzetli deste önereyim.
    http://www.vicioussyndicate.com/wp-content/uploads/ThijsNLs-Renolock.png
    http://www.vicioussyndicate.com/wp-content/uploads/Asmodais-Renolock.png

Çok iyi desteler bnde oynamak isterim ama mountain giant ve faceless shambless eksik leoroy eksik leoroy u kapatıyorum hadi şu rocketter ile emperor u bulmak mesele iki kartta da zaten ama mountain giant yerine diğer giant ı koysam mesela 25 mana olan oşurmu sence faceless yerinede şu 3-4 lstatları olan divine özelliği olan taunt u koydum ne dersin

• Vamos Bien V kullanıcısına yanıt
    Dirty rat ilk turlarda oynanacak kart değil zaten örneğin elimde removal var yerde bran atyorum dirtyi yere ya rag indiriyo ya nzot ya leoroy zaten onlar yere inince karşı başına geleceği anlayıp consede atyor removalı kullanmadan
  • 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.