Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (911. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende oyuna giremiyordum şuanda update var dedi 1.78 GB download ediyor.
    Bu boyut normal mi oyunun tamamı kadar update mi olur.

Edit : Açıklamayı okudum gadgetzan güncellemesi gelmiş normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bob_marley_232 -- 29 Kasım 2016; 23:37:1 >
  • olması için bir neden aklıma gelmiyor
  • Gadgetzan gelmeden birkaç bilgi verelim bilmeyenler için. Oyuna 3 tane yeni görev eklendi.
    Join the Goons, Join the Jade Lotus ve Join the Kabal. Hunter-Paladin-Warrior üçlüsü ile 3 maç kazanırsan 2 adet, Druid-Rogue-Shaman üçlüsü ile 3 maç kazanırsan 2 adet, Mage-Priest-Warlock üçlüsü ile 3 maç kazanırsan 2 adet Gadgetzan paketi hediye gelecek.
  • Challenge a Friend görevi olan eklesin.

GiantAxe#27743
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım, priest oynarken çok zevk alıyorum.
    Kart açılımı yapacağım classic mi yoksa whispers of the old gods'dan mı açtırayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaşlar oyuna yeni başladım, priest oynarken çok zevk alıyorum.
    Kart açılımı yapacağım classic mi yoksa whispers of the old gods'dan mı açtırayım ?

Classic açın bol bol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Classic. İşinize yarayacak her şeyi oradan çıkaracaksınız çünkü.
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Classic açın imkanın varsa şu 10 classic pack + 1 legendary garantili paketi mobilden alın epey yardımcı olur.
  • Bende gadgetzan açmaktan vazgeçip 46 classic pack açtım bu akşam.

3 adet legendary çıktı.
    - Leeroy ( Elimde zaten vardı )
    - King Krush
    - The Beast

113 tanesi ise tekar eden kartlar.

Çıkmasını umduğum , beklediğim hiçbir legendary kartı alamadım.
  • bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    28 classic de ben açtım ama legend çıkmadı 5 6 tane epic o kadar.

sezon sonu ödülü de bunu verdi ağırlıklı wild oynuyorum zaten oyun bişeyler anlatmaya çalışıyor galiba

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Yeni exp gelecekken niye classiclere harciyosunuz goldlari anlam veremedim

• hlcalican H kullanıcısına yanıt
    Yeni expansionlarla sırasıyla eski expansionlar standart moddan kalkıyor ama classic kalıyor bu yüzden classic kartları her dönem işe yarıyor.
  • Demek istediği elinizde olan kartları bile bile açıyorsunuz en fazla 4 veya 5 tanesi farklı olur (yeni olmadığınızı farzediyorum) yeni pakette ise sizde ypk hiçbi kartı metayı kökten değiştirecek kartlar var 2yıl kullanılacak sonuçta bu kartlar

• msg kartları çöp olduğu için classic açtım ben. eldeki kartları bufflama olayı gereksiz. jade golem iş yapabilir ama druid oynamıyorum ve rogue'da da miracle varken jade golemin yüzüne bakmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Demek istediği elinizde olan kartları bile bile açıyorsunuz en fazla 4 veya 5 tanesi farklı olur (yeni olmadığınızı farzediyorum) yeni pakette ise sizde ypk hiçbi kartı metayı kökten değiştirecek kartlar var 2yıl kullanılacak sonuçta bu kartlar

Şahsi konuşacak olursam ben yeniyim. Classic card koleksiyonum çokta gelişmiş değildi o yüzden açtım. Ancak bu açtığım son toplu classic pack oldu. Legendary kartlar hariç neredeyse tüm common , rare ve epic kartları tamamladım. Legleri ise karar verdikten sonra craftlayacağım.

Yeni card set ile ilgili daha ne olacağı belli değil destelere nasıl etki ettiğini görene kadar zaten ortalama 20 packlik bir gold biriktirmiş olurum ve 20 pack ve çıkmayan stratejik kartları craftlayarak hallederim diye düşünüyorum.

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Yeniyseniz problem yok classic kartlar önemli eskiler için bile mesela bi prepotion ve ice block doomsayer bu kartlar halen çıkmadı bana crafttada kıyamadım nzot craftladım keşke o kartları yapsaydım diyorum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Yeniyseniz problem yok classic kartlar önemli eskiler için bile mesela bi prepotion ve ice block doomsayer bu kartlar halen çıkmadı bana crafttada kıyamadım nzot craftladım keşke o kartları yapsaydım diyorum şimdi

Ben oyuna başlayalı 1 ay oldu ortalama.

Metayı tam olarak yakalamak için hedefim nisan ayında gelecek adventure.

TÜm adventure lara sahibim şuanda classiclerim de önemli ölçüde tam.

Blackrock , LOE ve TGT standarttan çıktığında bende TGT kart neredeyse hiç olmadığı için büyük bir handikaptan kurtuluyorum.
    Blackrock ve LOE kartlarını dustlayıp dustları kullandığımda ve yeni adventure'u satın aldığımda çok önemli ölçüde oyunun içerisinde olacağıma inanıyorum.

Tabi bu bahsettiklerim standart için geçerli.

Yani uzun lafın kısası benim msg kart değil classic açmamın sebebi uzun vadeli bir planlamanın parçası aslında :)

• Biz artık wilde geçeceğiz malesef yanarım ki senin gibi düşünüp şu loathepi ve ikiz deatrate legendlarını kırdığıma yanarım

• jadestone heroes of the druidcrafta hoşgeldiniz. kenardaki dustumla alex ve ice block yaptım wildda freeze mage oynuyorum. 0 mana 8/8 druide yetmemiş anlaşılan. kalan deckler her zamanki aggro tabi :/
  • Ekledim BestMageEU#2304

• 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.