Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resurrect > ragnaros

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Teşekkürler hocam.

Bu arada Karazhan'a epey b.k attık ama kartlar çok güzel giriş yaptı metaya.

Metaya giren kartları naxx ile karşılaştırınca yine az.Standart gelmeseydi hiçbiri metaya giremezdi orası ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaki wingi cok kolay yapmislar. 2 desteyse hc 3 bossu ilk denememde bittim. Ilk hc bosslar kadar ozen gostermemisler.

• Son 2 Wing androidde ne kadar

• bu blizzard işini iyi biliyor millete 7 mana 4/6 kart verdi insanlar da bunu oynuyor. curator çok kötü bir karttır. karttan value alacam diye desteyi clown fiestaya çevirmenin alemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 29 Ağustos 2016; 6:57:25 >
  • 1 yıldır oynuyorum ilk golden legendım

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Tebrikler en güzel legendary kartlar dan biri düşmüş
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Çok güzel kartlar var şu priest'e de bir şeyler gelseydi iyi olacaktı, çok zayıf kaldı diğer classlara göre.
  • Oyuna gelen her patchde rank 5 olmak zorlaşıyor
  • Priest dedim hor gördüm,justicar ı eksik dedim küçük gördüm ve secret paladinle rank 6 da 1 win 1 lose alarak yaklaşık 15-20 oyun attım rank 6 dan düştüğüm bile oldu eater oynayanlar mı dersin execute humilityler mi control sürüsü mü dersin.. justicar ve 3-4 kartı eksik priesti modifiye edip eğlence için oynarken yine bir paladin bozgunundan sonra ranked girdim ve 5 maçta 4 win 1 lose win streak ile rank 5 e çıkarttı,artık paladini casual da priest i ranked da oynayacağım

• Bu ay golden olmayan herolar ile oynarken 5 kere rank 1 / 5 yıldıza çıktım. Ancak hiç diğer decklere geçmedim, sonra akşam 2 oyun oynadım zoo ile yanlışlıkla, sabah da devam ettim. Defalarca legend olmanın bir espirisi kalmadığı için uğraşmıyordum ama yine oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moat lurker la bir minyonu yediğinizde karşıda mirror eternity varsa kopyalanan moat lurker dan da yediğiniz minyon çıkıyormuş yeni tecrübe ettim
  • lalale kullanıcısına yanıt
    sylvanas ve elise çıkarıp chow koydum aggroya karşı çok iyi oluyor.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Eater yerine kezan daha iyi olmaz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

sylvanas ve elise çıkarıp chow koydum aggroya karşı çok iyi oluyor.

rank kaçta bıraktın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Eater yerine kezan daha iyi olmaz mı?

wild mode secret paladin dolu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • secret paladine karşı gerekli o kart hatta bazısı 2 tane oynuyor

@lalale

3-4 arası gidip geldim ama daha çok priest alıştırması olarak oynuyorum rank 5 yeterli sonrasında quest rolluyorum 40g olanları yapmamak için pek oynamıyorum
  • Hearthstone' un en ciddi rakibi göründü, "The Elder Scrolls Legends" oyun baya baya iyi, sanki hs' yi de geçecek.

açık beta, ücretsiz deneyebilirsiniz, sanırım 600 mb.
    https://legends.bethesda.net/?locale=en
  • Merhaba herkese
    Oyuna yeni başladım. Bir arkadaşım Whispers of the Old Gods packi açınca Legendary C'thun düşeceğini söyledi. Nette biraz bakındım da Whispers of the Old Gods çıkınca C'thun bedava dağıtılmış sanırım. Şimdi ben pack açsam C'thun gelir mi yoksa standart pack açmaya devam mı?
    Teşekkürler.
  • Shoote® kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten cthun herkese bedava veriliyor dediğiniz gibi sizin de sahip olmaniz gerek oyuna giriş yapmanız yeterli diye biliyorum old gods expansiondan sonra ilk giriş yaptıginizda veriliyor.

• 
Sayfa: önceki 870871872873874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.