Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25.783
Cevap
88
Favori
585.524
Tıklama
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 2 saat 8 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Bu dakkadan sonra bu oyuna başlanılabilir mi, değer mi? Para yatırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Para yatırmadan oynamak mümkün mü? Günde maksimum 1 saat zamanım olabilir. Ama istemiyor değilim. Bu oyun hep aklımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şükürler olsun yeni adventure de akılları başlarına gelmişde final boss u hpden düşmeli yapmışlar, final boss da kaybetsen bile ne kadar hpsi kaldıysa ondan devam ediyorsun, bıktıydım valla final boss a kdr gel kaybet sıfırdan başla, o dertden kurtulduk.

dün akşam dikkatli oynayarak tek oyunda aldım.(hp300den düştü) ağır top kartlarımda duruyor hani.
    sonra öğrendim ki kasmaya da gerek yokmuş.
    ama bu haliyle deck varyasyonları ve diğer herolarla oynama biraz boşa gitmiş olucak.
    kim oynar?bossu geç packleri al yeter.
    öncekilerde illa 2.3. deckle oynamak ve 2.3. hero powerla oynayınca kazanabiliyordun.
    |
    |
    Remy Martin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Geralt.Of.Rivia

Bu dakkadan sonra bu oyuna başlanılabilir mi, değer mi? Para yatırmayı kesinlikle düşünmüyorum. Para yatırmadan oynamak mümkün mü? Günde maksimum 1 saat zamanım olabilir. Ama istemiyor değilim. Bu oyun hep aklımda.
    "Para yatırmayı kesinlikle düşünmüyorum" :))))

Yanlış anlamayın size gülmüyorum, ama ben de böyle başlamıştım.
    Arkadaş - ki kendisi de yeni başlamıştı - "hearthstone diye bir oyun var yükle arasıra karşılıklı da oynarız" demesiyle oyuna başladım. Oyun basitliği, kolay anlaşılır olması ve zenginliği ile (9 hero her birinde onlarca kart, farklı oyun modları, günlük goldlar, goldlarla açılan packler, pack açarken heyecan vb...) kısa sürede beni kendine çekti.
    Vay be ne deckler var diye diye, yenle yene kolleksiyonumu geliştiriyordum, evet kazanıyordum kaybediyordum vb... ama istediğim decki yapamıyordum, sonuçta bir süre sonra sıkılıyorsunuz, e epic dediği 9 ackde 1 ki o da aynları çıkabiliyor, leg dediğim 40 pack de bir.

Uzun süre böyle gitti, arkadaş da ben de aynı görüşteydik, "hayatta para verilmez, keyfine takılıyouz işte" para vereceksem PS4 e oyun alıyordum.

Ancak bir süre sonra iş "ya o kadar oynuyoruz "bari şu starter packlerden alalım"a döndü. İlk onu aldım. Ucuzdu, pack açmak keyifliydi :)
    Ardından geçen sene çıka 3 expansionın ikisinde pre-order yaptım. Arada çıkan bundle packlerdende 2 kez aldım.
    Bu sene çıkan hiç bir expansionda ise para harcamadım. Son çıkan expansionı beğendiğim için, adventure ı en azından leg ve kart veriyor diye satın aldım. Ama şu an olsa bu expansiona da pre-order yapardım.

Sözün özü, eğer oynamaya başlarsanız - imkanınız varsa - para veriyorsunuz aksi pek mümkün değil. Zaten para vermezseniz de bir süre sonra keyif almanız güç.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.