Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sivridis Daha Az
1 Kayıtlı Üye
25.778
Cevap
88
Favori
585.067
Tıklama
Giriş
    1204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Bu oyunda şans faktörünü arttırmak için ne yapmak lazım, hani bir yere para felan yatırılacaksa yatırayım kurtulayım.

Bu kadar gıcıklığa ne gerek var, CW oynuyorum, canım az ama karşı tarafın da kartı bitti, hani kazanmam zaman meselesi, 9 tur boyunca bir kere bile +7 armor veren hero power gelmedi, zaten D. Boom un son 10 karttan önce gelmemesi olaını saymıyorum bile ona alıştım artık. Cidden sinirlerimi bozuyor artık.

https://hsreplay.net/replay/KB9ab3SQtsfv9tm7caj8zB
    Malesef oyunun algoritması böyle. Böyle lanet olası bir sistem var oyunda. Kazandıkça oyunu kazandıran çekirdek kartlar destenin en sonuna doğru sıralanıyor, karşı tarafa da en başlarına. Ayrıca bazı kartların eline gelme olasılığına ayar çekilmiş vaziyette senelerdir oynuyoruz, buna en güzel örnek nortshire cleric gibi 1 manalık bazı kartlar. Ha birde nerf yiyen kartların da gelme olasılığı düşürülür, nerf+kartı çekme olasılığı, kart bildiğin öldürülür. İşte böyle rezalet bir algoritma var. Sırf wow un hatrına ve 1-2 saatlik boş vakit öldürme hatrına oynuyorum yoksa yüzüne bile bakılmaz oyunun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1925 Mesaj

soldaki geçmişe bakarsanız bal-şans artık neyse.tabi ki concede atmadan quit yaptım.

Orijinalden alıntı: rerea

soldaki geçmişe bakarsanız bal-şans artık neyse.tabi ki concede atmadan quit yaptım.
    Sonraki maçta ilk elden gelmiştir :)
    Bana çok oldu dediğim şekilde, tüm oyun bekle bekle gelmeyen kart sonraki oyunda ilk elden geliyor, küfür eder gibi.

Gerçi ekran görüntülerinde anlattığın durumda karşıdaki de heroya saldırmayıp Coldlight Seer oynadıktan sonra saldırırdı muhtemelen.

HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/65316244@N06/

Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500

Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4

• Binbaşı
    1925 Mesaj

Yok ben secreti 2 3 el önce oynamıştım. Zilliax atmıştım masaya minion öldürdüm, tüm murlocları yere çağırdıktan sonra charge olanla zilliaxa vurdu.tam ne güzel secret işe yarayacak derken bu turn coldlightı da attı.

Bunların hepsinin turn 5 te olması sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 2 Eylül 2019; 17:34:16 >
    |
    |
    Sivridis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 2 Eylül 2019; 18:15:51 >
    |
    |
  • Teğmen
    245 Mesaj
    Ya arkadaş bu nasıl bir oyun algoritmasıdır ki tüm paladinler turn 4 te prismatic lens denilen aptal kartı buluyorlar. Bu gerizekalı rng yüzünden nefret etme noktasına geldim artık. En temizi görev yapıp gold biriktirerek 3 ay sonra ki expansiona bakmak sanırsam. Tiksindim gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •

• Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •

|| Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||

Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yüzbaşı
    762 Mesaj

Valla ben bulamıyorum 4. turda prismatis lens. Çok nadir gelse de Nomi ile 7 mutloc çıkaran kartı eşleştiriyor bir işe yaramıyor.

Şu kadarını söyleyim tüm sitelerin tier 1 e koyduğu murloc pala da wr im 20 küsür oyunda %42 :(

Priest quest çıktı bugün, shamanı tercih ederdim ama onca gereksiz legendary arasından bu da gayet iyi. Hangi decki önerirsiniz bir sürü varyant var sitelerde.

|
    |
    akino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4
  • Binbaşı
    1391 Mesaj
    hiç para verenle vermeyen bir olur mu
    |
    |

DaMaGe#21380

PaMiRaZ#2242
  • Yüzbaşı
    695 Mesaj
    Arkadaşlar yeni adventure ile ilgili bi sorum var.

Eğer satin alirsak mi leg veriyor yoksa goldla bitirirsek de leg veriyor mu ?

Yeni explerin biri açık biri coming soon görünüyor.

Solo adventure görevlerine bişi veriyor mu ona göre oynuyayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaşlar yeni adventure ile ilgili bi sorum var.

Eğer satin alirsak mi leg veriyor yoksa goldla bitirirsek de leg veriyor mu ?
    Satın alırsan LEG veriyor. Aşğaıda açıklaması var.
    Yok öyle beleşe hero mero :)

Yani 20 USD ye (Android de 100 TL) ye 1 legendary, 1 kart arkalığı (buna da takıp koleksiyon yapan var mıdır= benim hiç önemsemediğim bir şey) ve dolaylı olarak 2800 gold almış oluyorsunuz.
    2800 gold verirseniz de oynadığınız sürece açılacak 16 pack elde ediyorsunuz ki bunun 1 i golden.

Aslında bu açıdan bakıldığında 100 TL vermek (solo oynanıp 16 pack de oradan elde edilecekse) alacak olan için mantıklı.

This Deluxe Bundle will be available right now, while the Standard adventure (which does not include the Card Back or the Random SoU Legendary) will be available for €14.99 EUR / $14.99 USD, after the Tombs unlock. Also available for 700 gold or €6.99 EUR / $6.99 USD per Chapter after the first free one, after the Tombs unlock.
    |
    |

• Yüzbaşı
    691 Mesaj

Bu ay erken legend oldum. Legend olurken çoğunlukla oynadığım desteler hakkında kısaca yorumumu söyleyeyim;
    Quest Druid: Rank 2ye kadar bu deste ile çıktım. Druid ve Shamana karşı Phaoris, Nomiyi çekene kadar, boardu oyalıyor çoğunlukla da kazandırıyor. Aggro destelere karşı kötü özellikle Priest ve Paladin yenilmez gibi bir şey. Hunter da çok şanssız çekilmediği sürece heal sayesinde kolay. Druidle karşı karşıya kalındığında olabildiğince hızlı draw yapıp Phaoris veya Nomiyi ilk oynayan kazanıyor çünkü Druidin büyük boardlara verecek cevabı yok.
    Combo Priest: Bu oyundaki net en sevmediğim olay yıllardır aynı mantık üzerine kurulu divine spirit-inner fire desteleridir. Bu destenin kötü karşılaşması yok gibi bir şey. Rank 2den Legenda çok rahat çıkardı. Umarım bir an önce inner fire hall of fame'e gider.
    Quest Shaman: Bu desteyle bir şansım barışmadı. Olmadı win alamadım beceremedim herhalde. Ladder sırasında çok karşıma geldi hem Druid hem de Priest ile tokatlıyorsun zaten.

Bunlar dışında Murloc Paladin, Aggro Warrior, Aggro Rogue gibi birkaç deste denedim. Pek güven vermediler Prieste nazaran işiniz daha şansa kalıyor.
    Control Warrior, Highlander Mage ve Highlander Hunter da artık Tier 1 olmaktan uzaklar.

• Yüzbaşı
    762 Mesaj

Tebrikler hocam.

Combo priest hangi versiyonu, Bwonsamdili olan ve olmayan şeklinde 2 versiyon var gibi.

|
    |
    Nightful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    691 Mesaj

Bwonsamdi olmayan haliyle oynadım. Bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı daha mı iyidir bilemiyorum.

|
    |
    Sivridis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nightful

Bwonsamdi olmayan haliyle oynadım. Bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı daha mı iyidir bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Bende de High Priest Amed ve Brownsandi yok, High Priest Amet güzel kart wild da da kullanılır ama diğeri bu dönem haricinde bir daha kendine yer bulamaz gibi geldiği için yapmak istemiyorum. Açıkçası Quest Druid ve bu ikisi arasında kaldım, ust druid daha solid bir yapıda gördüğüm kadarıyla bunun avantajı belli bir katı beklememek dezavantajı da sıkılcılık gibi geliyor, diğeri daha renkli ama başarı belli kartların gelişine bağlı. Tabi ikisini de oynamadım videolarıdan izldiğim kadarıyla değerlendiriyorum.

• Yüzbaşı
    458 Mesaj
    wild için başarılı bulduğunuz deste önerilerine açığım.

şu sıralar discardlock aggro ile secret paladin kullanıyorum.

internette wild için deste bakınırken (ki genelde anasayfalarda hep standart desteleri var) hsreplay diye bir site buldum. oradaki kazanma oranlarına göre aşağıdaki mage destesi iyi gibi:

https://hsreplay.net/decks/ypKVEIemQZGiz2EqAioX0/#gameType=RANKED_WILD

secret mage gibi birşey, kullanan memnun olan var mı? bazı kartları dustlayıp yapmayı planlıyorum.

Orijinalden alıntı: leopolidas

wild için başarılı bulduğunuz deste önerilerine açığım.

şu sıralar discardlock aggro ile secret paladin kullanıyorum.

internette wild için deste bakınırken (ki genelde anasayfalarda hep standart desteleri var) hsreplay diye bir site buldum. oradaki kazanma oranlarına göre aşağıdaki mage destesi iyi gibi:

https://hsreplay.net/decks/ypKVEIemQZGiz2EqAioX0/#gameType=RANKED_WILD

secret mage gibi birşey, kullanan memnun olan var mı? bazı kartları dustlayıp yapmayı planlıyorum.
    Genelde casual takılırım karışık mage desteleri oynarım ve arada bir ranked girerim. Ama en keyiflisi secret :) Senin deste de var bende. Oynarken şansmıdır artık hep tauntlu destler geliyordu. Şu linkteki ilaç gibi geldi tauntlara. Ranked te 14-1 yaptığım oldu ilk oynadığım zamanlarda. https://www.hearthpwn.com/decks/1285101-91-wr-burn-secret-mage

AAEBAf0EBsAB+g7ZuwLBwQKi0wL1iQMMcawBuwKrBJYF7AX3DboW17YCh70Cj9MC3akDAA== buda cloud prince eklenmiş hali

2x frostbolt + 2x icelance kafaya çakıyorsun. Fena can yakıyor. Standartta iş yapıyordu ne güzel ama işte malum zihniyetin ağlamaları hof a geçirtti.

• Çavuş
    86 Mesaj
    Herkese selam dostlar ..
    Sorularla sizi bogusturacagım kusura bakmayın şimdiden..
    Bana cok güzel saglam deste onerirmisiniz? Satın almayı düşünüyorum.
    Beni idare etsin yeterli...
    Para yatıracak düzeye geldim .. :)
    Öyle kartlar cıkıyor ki karsıda hiç bir şey yapamıyorum.
    Derecelide lig puan sistemlerini nasıl ogrneebilirim?
    Hangi lig kaç puan gibi?
    Daha dogrusu lig sistemi hakkında fazla bilgim yok heartstone..
    Teşekkürler şimdiden.. :)

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Genelde casual takılırım karışık mage desteleri oynarım ve arada bir ranked girerim. Ama en keyiflisi secret :) Senin deste de var bende. Oynarken şansmıdır artık hep tauntlu destler geliyordu. Şu linkteki ilaç gibi geldi tauntlara. Ranked te 14-1 yaptığım oldu ilk oynadığım zamanlarda. https://www.hearthpwn.com/decks/1285101-91-wr-burn-secret-mage

AAEBAf0EBsAB+g7ZuwLBwQKi0wL1iQMMcawBuwKrBJYF7AX3DboW17YCh70Cj9MC3akDAA== buda cloud prince eklenmiş hali

2x frostbolt + 2x icelance kafaya çakıyorsun. Fena can yakıyor. Standartta iş yapıyordu ne güzel ama işte malum zihniyetin ağlamaları hof a geçirtti.

Alıntıları Göster
    linkini attığım deste henüz bende yok. bendekiler discardlock (warlock zoo destesinin bir türevi gibi birşey) ve secret paladin (bir ara popülerdi wild e geçti kartlar).

bana böyle winrate i yüksek desteler lazım. linkteki mage i hatırladım. direk havadan hasar vuruyordu. ben ona benzer bir deste kullandığımda karşıma hep warrior gelip zırh kasıyordu, indiremiyordum.

daha çok aggro veya tempo destelerini oynuyorum. rng yi minimize etmek için.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.