Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 maçın 9’u quest shaman, neyseki quest druidle çok rahat farmlanıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 2 Eylül 2019; 18:15:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya arkadaş bu nasıl bir oyun algoritmasıdır ki tüm paladinler turn 4 te prismatic lens denilen aptal kartı buluyorlar. Bu gerizekalı rng yüzünden nefret etme noktasına geldim artık. En temizi görev yapıp gold biriktirerek 3 ay sonra ki expansiona bakmak sanırsam. Tiksindim gerçekten.
  • Bu ay link defa rank 1 bitirdim. İns bi ara legend da olacagiz

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Valla ben bulamıyorum 4. turda prismatis lens. Çok nadir gelse de Nomi ile 7 mutloc çıkaran kartı eşleştiriyor bir işe yaramıyor.
    Şu kadarını söyleyim tüm sitelerin tier 1 e koyduğu murloc pala da wr im 20 küsür oyunda %42 :(

Priest quest çıktı bugün, shamanı tercih ederdim ama onca gereksiz legendary arasından bu da gayet iyi. Hangi decki önerirsiniz bir sürü varyant var sitelerde.

• hiç para verenle vermeyen bir olur mu
  • Arkadaşlar yeni adventure ile ilgili bi sorum var.
    Eğer satin alirsak mi leg veriyor yoksa goldla bitirirsek de leg veriyor mu ?

• 1 yıldır oynamıyordum şimdi tekrar kurdum oyunu
    Yeni explerin biri açık biri coming soon görünüyor.
    Solo adventure görevlerine bişi veriyor mu ona göre oynuyayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Arkadaşlar yeni adventure ile ilgili bi sorum var.
    Eğer satin alirsak mi leg veriyor yoksa goldla bitirirsek de leg veriyor mu ?
    Satın alırsan LEG veriyor. Aşğaıda açıklaması var.
    Yok öyle beleşe hero mero :)

Yani 20 USD ye (Android de 100 TL) ye 1 legendary, 1 kart arkalığı (buna da takıp koleksiyon yapan var mıdır= benim hiç önemsemediğim bir şey) ve dolaylı olarak 2800 gold almış oluyorsunuz.
    2800 gold verirseniz de oynadığınız sürece açılacak 16 pack elde ediyorsunuz ki bunun 1 i golden.

Aslında bu açıdan bakıldığında 100 TL vermek (solo oynanıp 16 pack de oradan elde edilecekse) alacak olan için mantıklı.

This Deluxe Bundle will be available right now, while the Standard adventure (which does not include the Card Back or the Random SoU Legendary) will be available for €14.99 EUR / $14.99 USD, after the Tombs unlock. Also available for 700 gold or €6.99 EUR / $6.99 USD per Chapter after the first free one, after the Tombs unlock.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Bu ay erken legend oldum. Legend olurken çoğunlukla oynadığım desteler hakkında kısaca yorumumu söyleyeyim;
    Quest Druid: Rank 2ye kadar bu deste ile çıktım. Druid ve Shamana karşı Phaoris, Nomiyi çekene kadar, boardu oyalıyor çoğunlukla da kazandırıyor. Aggro destelere karşı kötü özellikle Priest ve Paladin yenilmez gibi bir şey. Hunter da çok şanssız çekilmediği sürece heal sayesinde kolay. Druidle karşı karşıya kalındığında olabildiğince hızlı draw yapıp Phaoris veya Nomiyi ilk oynayan kazanıyor çünkü Druidin büyük boardlara verecek cevabı yok.
    Combo Priest: Bu oyundaki net en sevmediğim olay yıllardır aynı mantık üzerine kurulu divine spirit-inner fire desteleridir. Bu destenin kötü karşılaşması yok gibi bir şey. Rank 2den Legenda çok rahat çıkardı. Umarım bir an önce inner fire hall of fame'e gider.
    Quest Shaman: Bu desteyle bir şansım barışmadı. Olmadı win alamadım beceremedim herhalde. Ladder sırasında çok karşıma geldi hem Druid hem de Priest ile tokatlıyorsun zaten.

Bunlar dışında Murloc Paladin, Aggro Warrior, Aggro Rogue gibi birkaç deste denedim. Pek güven vermediler Prieste nazaran işiniz daha şansa kalıyor.
    Control Warrior, Highlander Mage ve Highlander Hunter da artık Tier 1 olmaktan uzaklar.

• Nightful kullanıcısına yanıt
    Tebrikler hocam.
    Combo priest hangi versiyonu, Bwonsamdili olan ve olmayan şeklinde 2 versiyon var gibi.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    Bwonsamdi olmayan haliyle oynadım. Bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı daha mı iyidir bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

Bwonsamdi olmayan haliyle oynadım. Bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı daha mı iyidir bilemiyorum.
    Bende de High Priest Amed ve Brownsandi yok, High Priest Amet güzel kart wild da da kullanılır ama diğeri bu dönem haricinde bir daha kendine yer bulamaz gibi geldiği için yapmak istemiyorum. Açıkçası Quest Druid ve bu ikisi arasında kaldım, ust druid daha solid bir yapıda gördüğüm kadarıyla bunun avantajı belli bir katı beklememek dezavantajı da sıkılcılık gibi geliyor, diğeri daha renkli ama başarı belli kartların gelişine bağlı. Tabi ikisini de oynamadım videolarıdan izldiğim kadarıyla değerlendiriyorum.
  • wild için başarılı bulduğunuz deste önerilerine açığım.

şu sıralar discardlock aggro ile secret paladin kullanıyorum.

internette wild için deste bakınırken (ki genelde anasayfalarda hep standart desteleri var) hsreplay diye bir site buldum. oradaki kazanma oranlarına göre aşağıdaki mage destesi iyi gibi:

https://hsreplay.net/decks/ypKVEIemQZGiz2EqAioX0/#gameType=RANKED_WILD

secret mage gibi birşey, kullanan memnun olan var mı? bazı kartları dustlayıp yapmayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopolidas

wild için başarılı bulduğunuz deste önerilerine açığım.

şu sıralar discardlock aggro ile secret paladin kullanıyorum.

internette wild için deste bakınırken (ki genelde anasayfalarda hep standart desteleri var) hsreplay diye bir site buldum. oradaki kazanma oranlarına göre aşağıdaki mage destesi iyi gibi:

https://hsreplay.net/decks/ypKVEIemQZGiz2EqAioX0/#gameType=RANKED_WILD

secret mage gibi birşey, kullanan memnun olan var mı? bazı kartları dustlayıp yapmayı planlıyorum.
    Genelde casual takılırım karışık mage desteleri oynarım ve arada bir ranked girerim. Ama en keyiflisi secret :) Senin deste de var bende. Oynarken şansmıdır artık hep tauntlu destler geliyordu. Şu linkteki ilaç gibi geldi tauntlara. Ranked te 14-1 yaptığım oldu ilk oynadığım zamanlarda. https://www.hearthpwn.com/decks/1285101-91-wr-burn-secret-mage

AAEBAf0EBsAB+g7ZuwLBwQKi0wL1iQMMcawBuwKrBJYF7AX3DboW17YCh70Cj9MC3akDAA== buda cloud prince eklenmiş hali

2x frostbolt + 2x icelance kafaya çakıyorsun. Fena can yakıyor. Standartta iş yapıyordu ne güzel ama işte malum zihniyetin ağlamaları hof a geçirtti.

• Herkese selam dostlar ..
    Sorularla sizi bogusturacagım kusura bakmayın şimdiden..
    Bana cok güzel saglam deste onerirmisiniz? Satın almayı düşünüyorum.
    Beni idare etsin yeterli...
    Para yatıracak düzeye geldim .. :)
    Öyle kartlar cıkıyor ki karsıda hiç bir şey yapamıyorum.
    Derecelide lig puan sistemlerini nasıl ogrneebilirim?
    Hangi lig kaç puan gibi?
    Daha dogrusu lig sistemi hakkında fazla bilgim yok heartstone..
    Teşekkürler şimdiden.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Genelde casual takılırım karışık mage desteleri oynarım ve arada bir ranked girerim. Ama en keyiflisi secret :) Senin deste de var bende. Oynarken şansmıdır artık hep tauntlu destler geliyordu. Şu linkteki ilaç gibi geldi tauntlara. Ranked te 14-1 yaptığım oldu ilk oynadığım zamanlarda. https://www.hearthpwn.com/decks/1285101-91-wr-burn-secret-mage

AAEBAf0EBsAB+g7ZuwLBwQKi0wL1iQMMcawBuwKrBJYF7AX3DboW17YCh70Cj9MC3akDAA== buda cloud prince eklenmiş hali

2x frostbolt + 2x icelance kafaya çakıyorsun. Fena can yakıyor. Standartta iş yapıyordu ne güzel ama işte malum zihniyetin ağlamaları hof a geçirtti.

Alıntıları Göster
    linkini attığım deste henüz bende yok. bendekiler discardlock (warlock zoo destesinin bir türevi gibi birşey) ve secret paladin (bir ara popülerdi wild e geçti kartlar).

bana böyle winrate i yüksek desteler lazım. linkteki mage i hatırladım. direk havadan hasar vuruyordu. ben ona benzer bir deste kullandığımda karşıma hep warrior gelip zırh kasıyordu, indiremiyordum.

daha çok aggro veya tempo destelerini oynuyorum. rng yi minimize etmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: animalmtr

Herkese selam dostlar ..
    Sorularla sizi bogusturacagım kusura bakmayın şimdiden..
    Bana cok güzel saglam deste onerirmisiniz? Satın almayı düşünüyorum.
    Beni idare etsin yeterli...
    Para yatıracak düzeye geldim .. :)
    Öyle kartlar cıkıyor ki karsıda hiç bir şey yapamıyorum.
    Derecelide lig puan sistemlerini nasıl ogrneebilirim?
    Hangi lig kaç puan gibi?
    Daha dogrusu lig sistemi hakkında fazla bilgim yok heartstone..
    Teşekkürler şimdiden.. :)
    Hocam şu sitelere bar orada Tier 1 yazan destelere odaklan, "çok sağlam" diye bir deste yok aslında her desteyi yenen başka bir deste onu da yenen başka bir deste hiç olmadı blizaard ın ali cengizz yunları ile kazanma oranları 50-60 aası değişiyor tüm destelerin. O nedenle "en iyisi" dediğin desteyi yapacağım diye çok para dökmen yersiz olur. Örneğin Murloc Paladin tüm sitelerde Tier1 ama ben beceremiuotum bir şekilde, core kartlar gelmiyor bir türlü. Ama highander hunter da wr im çok daha yüksek. O nedenle kişiye göre de değişior biraz.

Siteler şunlar :
    hsreplay.net
    metastats.net
    heartpwn.com
    hearthstonetopdecks.com

• Arkadaşlar dünden beri giriş yapamıyorum battlenet'e. Offline modda kalıyor hep. Çıkış yapınca ise otomatik olarak bağlanmayı deniyor, logout ekranında kalmıyor. Sebebini bilen var mı acaba?

Edit: Sorun kendiliğinden halloldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 8 Eylül 2019; 14:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Bende de High Priest Amed ve Brownsandi yok, High Priest Amet güzel kart wild da da kullanılır ama diğeri bu dönem haricinde bir daha kendine yer bulamaz gibi geldiği için yapmak istemiyorum. Açıkçası Quest Druid ve bu ikisi arasında kaldım, ust druid daha solid bir yapıda gördüğüm kadarıyla bunun avantajı belli bir katı beklememek dezavantajı da sıkılcılık gibi geliyor, diğeri daha renkli ama başarı belli kartların gelişine bağlı. Tabi ikisini de oynamadım videolarıdan izldiğim kadarıyla değerlendiriyorum.

Alıntıları Göster
    Bence Quest Druid daha eğlenceli ama Combo Priest daha güçlü. Bwonsamdiye gerek yok da Amet şart. Combo Priest oynarken karşıya Druid, Shaman gibi şuan çok sık oynanan desteler gelince arkana yaslanarak bitiriyorsun. Özellikle Druidlere karşı Ameti hep elimde tutuyorum Druid questini bitiremeden masaya Amet atınca oyun bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

Bence Quest Druid daha eğlenceli ama Combo Priest daha güçlü. Bwonsamdiye gerek yok da Amet şart. Combo Priest oynarken karşıya Druid, Shaman gibi şuan çok sık oynanan desteler gelince arkana yaslanarak bitiriyorsun. Özellikle Druidlere karşı Ameti hep elimde tutuyorum Druid questini bitiremeden masaya Amet atınca oyun bitiyor.

Alıntıları Göster
    Şu decek sanırım Bwonsamdi siz olan :

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.