Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güçlü dediler diye varımı yoğumu quest shamana yatırdım ne warriorı yenebilir ne zoo gibi bir turnde 4-5 minion spamlayan deckleri yenebilir late gamede minion power olarak birileri yenicem desen imkansız cidden ben %75-80 wr alıyorum şu quest shaman deckinden diyen varsa paylaşsın nolur :D
  • Uzun aradan sonra oyunu yükledim, dustum ancak mech hunter yapmaya yetiyordu. Metayı parçalıyor resmen tavsiye ederim.
    https://hsreplay.net/decks/i9FjITuDopBvyhcUkL2ich/
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle control warriorla özellikle baş edebilecek deck yok şu an. El atabilirler ama bu duruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7k dust harcayıp Murloc paladin yapmayı düşünüyorum, şu an güçlü baya ama ne olur ilerleyen günlerde sizce durumu ?
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    belli olmaz .çok şikayet gelirse nerflerler
  • Yeni expansion çıkmış dünya kadar deste var yine gidip control warrior oynuyorlar. Bende kurdum 3.oyunda sıkıldım başka desteye geçtim. Zaten düzgün yeni kartta yok destede geçen exp in aynısı sadece 2 3 yeni kart eklenmiş desteye. Birde bomblu oynayanlar highlanderlarıda counterlıyor e ne anladım ben bu işten

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    çok haklısınız hocam devastator ve dynomatic görünce moralim bozuluyor artık bi de adamın elinde brawl vb. olduğunu bilip de çoğalamamak onun öyle elinde removalla oturduğunu bilip bişey yapamamak çok sinir bozucu. Dr.Boomun bütün mechlere rush vermesi late gamede warriorın bütün işine yarar tradeleri alması sizi removala zorlaması yani tamamen can sıkıcı bir deck
  • şimdi bu yeni expansion neyi değiştirdi? big priest hala big priest. mech hunter yine mech hunter. standart tarafında dediğiniz gibi control warrior belası. oyun böyle 3 -4 deck üzerinde dönüyor genelde. eskiden daha az kart vardı ama deck çeşitliliği çok daha fazlaydı ve zevkliydi.
  • şöyle bir deck yaptım başka bir decki değiştirerek içinde removal var,card generator var,value var,board spam var,görevi hızlı bitirebilecek minionları var belki büyük minion açısından biraz kötü durumda ama onun dışında her şey var yine de %55 wrnin üstüne çıkamıyorum nedir sorun bu deckte finisher extra damage gibi şeyleri de lackeylerden hagathadan falan seçmeye çalışıyorum life drinker olsun fire elemental vb burst dmg de var deckte ki shudderwock oynadığımda 2x extra dmg olarak dönüyorlar.

Yine de aşamıyor bazı şeyleri var mı fikri olan neyi değiştirmem konusunda yani şu decke baktığımda mogu+lackeyler+aoe+sandstorm vb ile aggro decklerle başa çıkabilir hex,hero power + fire ele,wasp gibi şeylerle büyük minionlarla başa çıkabilir lackeyler,nimbus ve hagatha sayesinde oynayacak bir çok kart bulabilir storm bringerla küçük minionlarından value alabilir yani ben pro falan değilim ama baktığımda başa çıkamayacak bir sıkıntısı yok gibi duruyor deckin yine de bazen bir turnde yok oluyor

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 10 Ağustos 2019; 9:9:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightful

1 tane sanırım neutral no duplicate kartı daha gelecek. Eğer o kart etrafında oynamaya değecek bir şey ise Reno da oynanır. Dynomatic tüm boarda 5 vurmasına rağmen en iyi mechlerden biri oldu, bu da çok iyi olacaktır ancak etrafında deste yapmaya değip değmeyeceği açıklanmayı beklenen karta bağlı.
    Gelen no duplicate kartı pek değiştirmedi olayı. Belki olurda highlander destesi oynarsanız bu da size hediyem olsun der gibi bişey yapmaya çalışmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Aslında reno mage iyi şuan. Big spell mage ile başabaş gidiyor sıradaki meta raporunda hangisi iyi belli olur.

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Her stratejiyi tek destede toplamamalısın mesela boarda yayılacaksan o kadar board clear alma zaten yayıldıkça karşı taraftan hızlı yayılacağın için bir yandan minion ve lackeylerle temizlersin. Lightning storm, Earthquake, Hex çıkarıp bloodlust ve Storm Chaser koy. Bir de brawl,blizzard yemekten bıktıysan Cult Master ve Soul of the murlocsa da bir şans ver derim.

• Highlander hunter ve highlander mage nasıl sizce? Control warrior oynamicam inat ettim quest druid biraz fazla hypelanmış ilk günden sonra iş yapmamaya başladı yada ben beceremedim ancak sitelerde de tier 2 nin sonlarında gözüküyor. Highlander mage veya hunter denicem kartları mevcut zaten

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Highlander mage derim kartları varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 10 Ağustos 2019; 16:33:56 >
  • Az önce kendi yaptığım highlander mage ile brawliseumda 12 win yaptım, brawlları yemleyip oynarsanız cwye karşı çok rahat alıyor 4 kere geldi 4 ünüde kazandım, bomb warriorsa hala sıkıntı gibi ona yapacak birşey yok, brawl boyunca ladderın aksine hiç gelmediği için çok birşey diyemiyorum.

Bu arada 600 gold geldi brawldan diye sevinmiştim, gittim 6 tane daha pack actım gene sadece rare cıktı, 42 pack oldum hala 1 legendary, vallaha oyundan soğudum ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 11 Ağustos 2019; 0:16:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Highlander mage derim kartları varsa.
    Kart eksiği yok hocam. Deniyim bi onu

• Control warrior sabır zorluyor ve oyunun tüm eğlencesini götürüyor. Oynamasıda aşırı sıkıcı 3 maç denedim direkt değiştirdim desteyi

• şu oyun ne kadar bağımlılık yapmıştı bana zamanında (2-2.5 sene önce). kurtulduğuma şükrediyorum.
  • Bu oyunu arada canım oynamak istiyor ve bir hevesle oynuyorum, sonra sıkılıp siliyorum. Bu döngü hep böyle gidiyor. :)
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. :)
  • 
Sayfa: önceki 12801281128212831284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.