Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çoğu oynadığım strateji oyunlarında defansif oynamayı severim. Oyunun kontrolü elinizde oluyor. Agresif oyun stili bana hiç uymuyor. Hearthstone da böyle. Agresif oynayıp 6. turda elinizde ne kart kalıyor ne başka bişey. Sonra rng işliyor topdeck yapacaksın ki kart oynayasın. Ama control desteler öyle değil. Oyun başından beri %80 sizin elinizde, yaptıklarınız oyunun gidişatına yön veriyor. Genelde karşı taraf ya oyunu bırakıyor bütün kartlarını harcayıp kazanamadiktan sonra ya da bıkıyor. Ben de ne zaman cw destesiyle karşılaşsam o kadar kart oynadıktan sonra adam 3 hpdeyken 2 kart 1 hero powerla 17 armora çıkınca moralman çöküş oluyor . O gün daha da ranked girmiyorum. Dediğiniz gibi şu ana kadar açıklanan kartlar control destelerini pek etkileyecek kartlar değil. Biraz zaman geçsin hem dust biriksin hem de meta şekillensin ona göre cw destesini yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• smalhero kullanıcısına yanıt
    Yani aslen o iş öyle olmuyor sende biliyorsun. Şu anda sadece warrior biraz fazla abartı olduğu için bu kadar rahat rakibini fatique ederek oyun alabiliyor. Yoksa defans defans nereye kadar. Şu anki metada bir cw rakibine bir fiske dahi vurmadan oyun kazanabilecek seviyede. Defalarca bu şekilde kazandım ve kaybettim bende.

Oyunun hakimiyetinin control decklerinde olduğu konusuna da karşıyım. Snowball yapabilen veya ihtimali olan tüm deckler rahatça kontrol edebilir oyunun gidişatını. Yeri gelir sana zamansız brawl attırır, yeri gelir 8-9.turnde elinde olmasına ramen sana Dr. Boom'u oynatmaz. Bu iş tamemen muligan ve rakibin stratejisi ile ilgili ve tabikide şans. Hele karşındaki kişi oyunu bilen birisi ise senin zaten ne yapacağını daha doğrusu ne yapabilme potansiyelin olduğu için ona göre oynayacağından zaten kontrolü hiçbir zaman tam alamazsın eline. Anca boardu kontrol edebilirsin oda senin eline ihtiyacın olan kart geldiği sürece. Dr. Boomu son kart çekmişliğim var kaç defa inanılmaz maçlar kaybettim bu yüzden mesela.

Ama tabi senin seçimin. Benim ilk destelerimden birisiydi cw bu metada ve aşırı uzun süren maçlar ve bunun canımı sıkması yüzünden çok kısa sürede bıraktım ara ara quest vs için oynuyorum artık. Ama bu metada köklü bir değişiklik olmazsa can yakmaya devam edecek özellikle cw Ağustostan sonra priestte bir kıpırtı olacağını düşünüyorum özellikle mechlere karşı güzel bir control decki çıkacak gibi duruyor en azından çıkan 2 kartı göz önüne alınca.

• Arkadaşlar size tavsiyem oyundan zevk almak istiyorsanız arena oynayın.Oyunu ilk çıktığı günden beri takip eden ve ara vererek de olsa oyundan kopmadan oynayan birisiyim.Son yıllarda çıkan kartlar ve oluşan metalar o kadar leş ki ranked kasmayı uzun zaman önce bıraktım, sadece arena oynuyorum.
    100 küsür açılmamış deckim var, her seferinde X sayıya ulaşınca deckleri açıp ladder kasıcam diyorum ama her seferinde metadan dolayı vazgeçiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 24 Temmuz 2019; 12:45:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    öff 5 leg banko çıkar ordan haa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Arkadaşlar size tavsiyem oyundan zevk almak istiyorsanız arena oynayın.Oyunu ilk çıktığı günden beri takip eden ve ara vererek de olsa oyundan kopmadan oynayan birisiyim.Son yıllarda çıkan kartlar ve oluşan metalar o kadar leş ki ranked kasmayı uzun zaman önce bıraktım, sadece arena oynuyorum.
    100 küsür açılmamış deckim var, her seferinde X sayıya ulaşınca deckleri açıp ladder kasıcam diyorum ama her seferinde metadan dolayı vazgeçiyorum.
    +1 hocam, ben de arenacıyım uzun süredir. Açılmamış pack sayısı 300 oldu, açıp içinden ne çıkacak diye merak bile etmiyorum. Rankedda aynı classlar aynı deckler hep, herkes sürü gibi aynı şeyi oynuyor. Arenada farklılık ve heyecan daha fazla

• Yeni gelen Mogu Cultist tam roguelik kart togg scheme- heistbaron gobleti- witchwood piper çok rahat 7 tane aynı karttan oynanabilir. Highkeeper Ra 20/20 stat ve senin turun bittiğinde bütün düşmanlara hero dahil 20 vuruyor. Tamamladıktan sonra 20 vuracak hem boardı temizleyecek hem de heroya 20 vuracak . Control warrior yapmak istiyordum ama hali hazırda rogue destesi var zaten onun üzerine büyük ihtimal 3-5 dust koyup bu desteyi yaparım. Ayrıca Tak Nozwhisker da var boş boş bekliyor ilk günkü gibi gıcır gıcır duruyor. İnsanlar meme card olarak görüyor ama bence çok rahat tier 1-2 deste yapılabilir bu karttan.

Kartı görmeyenler için:

Highkeeper Ra:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalhero -- 24 Temmuz 2019; 2:48:18 >

• Challenge a friend görevi için arkadaş ekleyecek var mı?
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    t1 veya 2 olacağını kaçıncı turn yapabileceğin belirler. sonuçta zibilyon tane boardclear kartı var oyunda. Güzel bir meme deck olacakmış gibi duruyor kart hoşuma gitti, eğlenceli deckler yapılır bununla
  • Şu Priesti re-summon mekaniğinden kurtarsalar da rahat bir nefes alsa artık ya. Kaç ay oldu bir kere bile Priest oynamadım, hem sıkıcı hem winrate'i oldukça kötü. Yeni gelen kartlara çok fazla göz atamadım ama beast hunter ve secret mage yükselişe geçecek gibi.
  • zaman bezdiricileri için blizzarda bulunduğum şikayete cevap geldi. bununla ilgili çok şikayet geldiğini, buna time stalling dendiğini ve gelecekte bunu çalışma planlarını ekleyeceklerini anlatan minvalde bir cevap yazmışlar. size zahmet blizzard hesabınızdan bununla ilgili şikayette bulunun. Ciddiye alıp bu konuya öncelik versinler.
    Edit: Gelen cevabı ekliyorum:

How are you this fine morning! I am James, here to help you because even legendary heroes like yourself need assistance sometimes :) I hope the weather isn't too bad where you are? :)

I'm sorry to hear you experienced this problem. Thank you for providing the name of the character and the item. I know that you'd rather be playing HS than submitting a ticket about this.

While game masters have no effect on gameplay mechanics or developement plans, I've added your feedback to a report along with similar feedback for the devs to consider against future plans. They are aware of this behaviour, known as "staling" so it's my hope they come up with something for persistent stallers.

Enjoy the rest of your day! May all your loots be best in slot!

Game Master Talonscour
    Blizzard Entertainment

Q: Why do goblins like being warriors?
    A: Because they love to charge a lot!

If you continue to experience issues, you can reopen this ticket. If you have a new or separate issue, please submit a new ticket.

Make sure you complete our survey to let us know how we did.

Regards,
    Blizzard Support

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

zaman bezdiricileri için blizzarda bulunduğum şikayete cevap geldi. bununla ilgili çok şikayet geldiğini, buna time stalling dendiğini ve gelecekte bunu çalışma planlarını ekleyeceklerini anlatan minvalde bir cevap yazmışlar. size zahmet blizzard hesabınızdan bununla ilgili şikayette bulunun. Ciddiye alıp bu konuya öncelik versinler.
    Edit: Gelen cevabı ekliyorum:

How are you this fine morning! I am James, here to help you because even legendary heroes like yourself need assistance sometimes :) I hope the weather isn't too bad where you are? :)

I'm sorry to hear you experienced this problem. Thank you for providing the name of the character and the item. I know that you'd rather be playing HS than submitting a ticket about this.

While game masters have no effect on gameplay mechanics or developement plans, I've added your feedback to a report along with similar feedback for the devs to consider against future plans. They are aware of this behaviour, known as "staling" so it's my hope they come up with something for persistent stallers.

Enjoy the rest of your day! May all your loots be best in slot!

Game Master Talonscour
    Blizzard Entertainment

Q: Why do goblins like being warriors?
    A: Because they love to charge a lot!

If you continue to experience issues, you can reopen this ticket. If you have a new or separate issue, please submit a new ticket.

Make sure you complete our survey to let us know how we did.

Regards,
    Blizzard Support
    Yapacakları çok basit aslında. Maça başlamadan ranked casual seçtiğimiz bölüme speed mod gibi bir kutu koyacaklar. El süresi 20 saniye sürecek. Bu süre gayet yeterlidir. İsteyen o kutuyu seçip o modda oynayacak. Ya da zorunlu olacak. Ama işte bir umut bizim ki de. Ama olursa ilk çatlak ses Twitch yayıncılarından çıkacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    Ben şahsen rahatsız olmuyorum böyle durumlardan ve ayrıca zaten Blizzardın buna karşı birşey yapacağını hiç sanmıyorum. Her oyuncu zamanını son sanisesine kadar kullanabilir. Bende zaman zaman oyunumu planlamak için rope görüyorum
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    hocam biz de arada rope görüyoruz olabilir oyun içinde düşünülmesi gereken pozisyonlar. ama bir adam bir saat süren bir oyunda bir kere bile your turn tuşuna basmıyorsa bunun adını siz takdir edin. ben yazardım da banlamayak yok yere. buna mutlaka ama mutlaka bir çözüm bulması gerekiyor blizzardın. arkadaşın dediği gibi speed mode olabilir. ya da şu süreyi kısaltan kartın düşük manalısı olabilir. manayla doğru orantılı artan süre verilebilir. Örneğin bir mana 5 sn, 2 mana 6 sn vs vs.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun ancak 2 kere basmazsa turn saniyesini düşürüyor oyun karşı tarafın. Bana açıkçası çok nadir geliyor böyle tipler o yüzden bu kadar problem etmiyor olabilirim
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    hiç bir kart oynamazsa turn süresi düşüyor evet ama benim karşılaştığım tip oynayacağını oynuyor ondan sonra da süre bitene kadar bekliyordu. amacı beni bıktırmak ve concede atmamı sağlamaktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

hiç bir kart oynamazsa turn süresi düşüyor evet ama benim karşılaştığım tip oynayacağını oynuyor ondan sonra da süre bitene kadar bekliyordu. amacı beni bıktırmak ve concede atmamı sağlamaktı.
    Aynen öyle. Bir de kaybettiğini anlayınca turu vermeyenler var. Ana avrat sövüyorum her seferinde. Gerçi ben oynamayı bıraktım bunu. Aşırı şans faktörü giriyor devreye 2 oyun kazandıktan sonra.
  • https://hsreplay.net/replay/uQYjyr7YZJBreiyeZQLTgJ Rank 5 Secret Hunter (ben) Vs Control Warrior. İlginç ve uzun bi maçtı paylaşmak istedim.
  • Yeni expansion bugün geliyor, 64 kart açacak kadar gold ve kendi verdiği 3 paket var.

Expansion açılışına özel bir şey veriyor mu ? Free legendary ya da pack felan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Yeni expansion bugün geliyor, 64 kart açacak kadar gold ve kendi verdiği 3 paket var.

Expansion açılışına özel bir şey veriyor mu ? Free legendary ya da pack felan ?
    1 tane ücretsiz random legendary verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat kaçta açabileceğiz packleri bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12781279128012811282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.