Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O buffu 0 manaya denk getirsem bende yenmiştim de denk gelmedi bi türlü. Bende paladini aynı taktikle oynadım(divine shield,kangor) ama sonsuz echoya denk gelmek gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    Anomalyi sürekli tekrar başlattım spell costuna göre minion summonlayan spell veriyor. Divine favor aldım öyle olunca bakalım ne olucak. Bitsin şu çile

• Nightful kullanıcısına yanıt
    ve sonunda bende anomally 5 draw cardı seçtirdim hemn ilk turda concede attıra attıra spell olarak o geliyor.
    hp den spell kullandıran spellde denk gelince gerçekten kolaylıkla geçtim.
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

tabi golden packten gelen 250 dust için değermiydi sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 8 Haziran 2019; 23:47:40 >

• rerea kullanıcısına yanıt
    Dostum ben warriorla oynadım ilk seferde passive olarak denk gelirse costları yarıya düşürme alıyorum ve extra legendaryler mümkün olduğunca. zaten 3.4. turn den sonra önün devasa oluyor çok rahat yeniyorsun o zaman
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Aynısı olmuş resmen
  • Şu yeni robot yüzünden oyundan soğudum resmen wildde sınırsız basıyorlar bnde bırakma noktasına geldim 4yıllık oyuncuyum böyle saçmalık denk gelmedi. Tamam bnde agro gireyim big priest gireyim bu mu yani isteğiniz zaten rog nerfler i iyice batırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 packlik uzun bir pity timer bekleyişinden sonra çıka çıka Nozari çıktı, Allah belanı Blizzard...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 11 Haziran 2019; 11:37:1 >
  • Shopdaki 10+10 paket ve hero veren promosyon android de kaç tl? Android daha ucuz satıyordu diye biliyorum ben.
    Bir de ben SN1P-SN4P almadım, 3 Haziran’da oyuna girdim halen gelmedi ne yapabilirim?

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    99.99 ₺

• Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Aynen bıraktım ben quest yapıp arada hemen çıkmaya başladım hatta o bile anlamsız gelmeye başladı. Yine de her yeni expnin ilk ayı oynatıyor kendini.

• Dalaran'ın ödülü 1 legendary, card back ve golden pack mi arkadaşlar ? Ona göre açacagım
  • ben de sadece ilk haftadan rank 5 olup bırakıyorum, 3 günde bir quest temizlemeye giriyorum o kadar. auto chess mobile gelmiş ona sardım.

• sıkıldım bu blizz'in şunu oyna bunu oyna demesinden.nezaman biz istediğimiz bir deste ile oynayabileceğiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

sıkıldım bu blizz'in şunu oyna bunu oyna demesinden.nezaman biz istediğimiz bir deste ile oynayabileceğiz ?
    Blizz kimseye şunu oyna bunu oyna demiyor dostum. İstediğin anda istediğin deste ile istediğin gibi oynayabilirsin seni tutan yok. Bugün metanın en leşi diye adlandırılan priest deck'i ile twitchte Thijs son bıraktığımda 6W-0L ile devam ediyordu. Meme deck oynayacaksın diye birşey yok. Çoğu ünlü stremer özellikle meme deck oynamıyor, istesende oynamıyorlar. Adamlar değişik kartlarla değişik kombolar deneyip bu şekilde her ay legenda çıkıyor. Off meta deckler çok kötü asla oynanmaz vs diye birşey yok gerçekten elindeki desteyi en iyi şekilde kullanmayı öğrenmek lazım.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Auto chess mobili bende oynuyorum O4XQU profil kodum birlikte oynayabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi oyunlar. Tamamen f2p oynuyordum ve oyuna biraz ara vermiştim (pek de fazla oynamadım gerçi toplasan 3-4 ay) yeni deste yapmak istiyordum fakat bi yandan yeni expansion bi yandan nerf buff derken neredeyse 2 aydır dustları bekletiyorum.

Elimde 7.500 kadar dust birikti. Önceden sadece hunter oynuyordum secret hunter ve midrange destem vardı. Deathstalker rexxar falan bir çok kart wild olunca yeni deste için dustladım bir çoğunu. Sorum şu aklımda şu kolentonun oynadığı tempo shark rogue destesi var

Deck kodu : AAECAaIHBLICrwSSlwOJmwMNtAGcAu0CzQOIB90I7/ECx/gCtIYDtJEDj5cDkJcD/poDAA==

0 BACKSTAB 2
    0 SHADOWSTEP 2
    2 EVIL CABLE RAT 2
    2 EVISCERATE 2
    2 NOVICE ENGINEER 2
    2 SAP 2
    3 BLINK FOX 2
    3 EVIL MISCREANT 2
    3 EDWIN VANCLEEF
    3 SI:7 AGENT 2
    4 HENCH-CLAN BURGLAR 2
    4 LIFEDRINKER 2
    4 SPIRIT OF THE SHARK 2
    4 VENDETTA 2
    4 WAGGLE PICK 1
    5 LEEROY JENKINS
    6 HEISTBARON TOGWAGGLE

2. Olarak tek deste yapmak yerine OTK Paladin ve Nomi Priest destelerini yapayım diyorum. Elimde Shirvallah ve Bloodmage Thalnos var. Nomi destesi zaten 3300 dust falan OTK Pally de 3500 civarı tutuyor elimde çoğu legendarysi olduğu için.

Sizce sağlam bir rogue destesi yapıp uzun süre onla mı oynayayım yoksa 2 deste yapıp sıkıldığımda diğerine mi geçeyim? Ya da sizin önereceğiniz başka desteler var mı?

Dipnot: Aggro deste çok oynadığım için artık bıktım deste önerirken aggro olmazsa sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalhero -- 12 Haziran 2019; 18:57:9 >

• smalhero kullanıcısına yanıt
    Vermiş olduğun deste ladder için güzel sayılabilecek bir liste bende bir benzerini kullanıyorum Novice Engineer yerine hazır dust varken Myra's Unstable Element craftlaman oyun sonunda lethal bulman için sana çok daha iyi bir burst verecektir ikinci Engineer yerine ben Tinkmaster Overspark kullanıyorum. Ayrıca Evil Cable Rat yerine 2 tane Deadly Poison kullanıyorum.

Güzel dust birikmiş hesabında. F2p oyuncu olarak hepsini daha oturmamış bir metada 3 farklı deste için harcamanı tavsiye etmem. Daha önce secret hunter oynamışsın çoğu hunter secret kartı halen standart modda dolaşımda ve secret hunter destesi hala gayet güçlü kuvvetli. Priest veya paladin'e 3500 dust harcayacağına muhtemelen 1000 dust gibi bir masrafa güncel bir hunter secret destesi yapabilirsin. İleride kullanmak için dustlarında cebine kalmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 13 Haziran 2019; 0:52:28 >
  • psychocake kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam zaten secretların hepsi mevcut sadece 1 tane rat trap eksik. Ayrıca Zul'jin de var. 1200-1500 arası dust ile secret hunter yapabilirim. Myra'nın olmamasının sebebi shark ile çok rahat elini doldurabiliyorsun tek miscreant ile 4 tane lackey alabiliyorsun. Kolento bu aralar bu deste ile oynuyor 3-4 videosunu izledim hiç kart sıkıntısı çekmedi lackeyler sağ olsun.2 tane Engineer ve baron toggwaggle ile de çok rahat kart çekebiliyorsun. O yüzden Myraya vereceğim 1600 dustun üstüne koyup secret hunteri tamamlarım diye düşünüyorum.
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    nick ynhl follow attım. ranked beraber oynanmıyor ama casualda takımla oynama questlerini yaparız anca.

• smalhero kullanıcısına yanıt
    Direk tek bir deckle daha rahat edebilirsin evet. paket açtıkça zaten tamamlanır diğer deck eksikleri bir şekilde.
  • 
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.