Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dalaran heist leveller unlock olmaz, pc de oyun açılmaz, telefonda açılmaz, pc de açılır oyunun sonunu göremezsin.
    Benim bilizzard dan hiç görmeye alışık olmadığım hatalar bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam pcden oynadım. Herhangi bi sıkıntı olmadı. Sadece açılışta all tables full 1 min yazısı çıktı sonra da açıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çok tuhaf. Güncellemeleri hazırlar aynı anda sunarsın pc ve mobil platformlara ki daha önce böyle olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman yavaş warrior oynasam sürekli anti control desteleri gelip tilt oluyor bırakıyordum ama sonunda 500. wini aldım. toplamda 20-30 pirate warrior wini vardır yada yoktur hepsi cw ile o yüzden zaman aldı

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Heartpwn den başka deck bakabileceğim tavsiye edeceğiniz siteler var mıdır?
  • https://www.hearthstonetopdecks.com/
    https://outof.cards

outof.cards özellikle hearthpwn kullanıcıları kapanışla beraber buraya taşınacak bilginiz olsun.

Bide arkadaşlar ekleyenleri kabul ediyorum

lhaneth #2942
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben de son güncellemeler sonrasında şöyle bir sıkıntı yaşıyorum, acaba başka yaşayan var mı merak ettim. Deck listemdeki tüm destelerim eksik görünüyor. 26/30, 28/30 vs şeklinde, her destede bir kaç kart eksik varmış gibi gösteriyor. My Collection'dan destenin içine girip baktığımda tam olduğunu görüyorum, daha sonra tekrar play'e geçince bu sefer baktığım deste düzelmiş görünüyor. Oyuna her girişimde desteler yine bozuluyor. Bu arada hem pc'de hem de ios'da aynı durum var ve tüm update'ler geçişmiş halde.
  • mustafasimsek84 M kullanıcısına yanıt
    bi kaç kere yaptıktan sonra düzeliyor.4-5 loginden sonra düzeldi bende daha da yapmadı.
  • mustafasimsek84 M kullanıcısına yanıt
    Ben deck'e girdim düzelti bir daha yapmadı ama evet bütün decklerim eksik gözüküyordu bende de patchten sonra
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, akşam eve gidince tekrar bir denerim, düzelir herhalde benimki de.
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Kötü geldi goldenlar üzdü gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychocake -- 7 Haziran 2019; 15:52:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

Kötü geldi goldenlar üzdü gerçekten
    Bu packi 5 chapter'ı birtirince mi veriyor
    Yani 4 chapter x 700 gold = 2800 golda, her bi chaptr da 3 pack + 5 chapter sonunda 1 golden pack veriyor. Doğru mu ?
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    1 adette golden zayle,shadow cloak veriyor tüm chapterları satın alınca. Gold ya da para farketmeksizin.
    Geçen efsane açtığım packte 2 adet leg 1i golden,bunun 4.chapterından kazandıgım packlerden biriydi. Sanırım tüm şansımı harcadım golden packten birşey beklemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

1 adette golden zayle,shadow cloak veriyor tüm chapterları satın alınca. Gold ya da para farketmeksizin.
    Geçen efsane açtığım packte 2 adet leg 1i golden,bunun 4.chapterından kazandıgım packlerden biriydi. Sanırım tüm şansımı harcadım golden packten birşey beklemiyorum.
    Goldları yeni expansion için biriktirmekle solo adv. a hacamak arasında kararsızım. 4800 gold 48 pack yapar ki gayet iyi.
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    2800 gold yeterli chapterlar için.

• Valla arkadaşlar şaka gibi ama ben soloda aşırı eğlendim. para ile almıştım hiçte pişman değilim. Anomaly moda bakıcam şimdi. Çok keyifli yapmış hergeleler gerçekten
  • solo adventure bence gereksiz. eskiden sağlam legendary verirdi ozaman alırdık ama şimdi sadece verdiğin golda deymeyen pack veriyor. pve oynamak istesem slay the spire var daha iyi bir alternatif

• psychocake kullanıcısına yanıt
    4 kere oynadım 10. ve son bossda yenildim.
    işin sırrı nedir çıldırcam ya
    hardcore geliyor kartları ve yeniyorlar.bana gelen passive speller mi dandik acaba nedir.millete alex gelmiş 120 healthlik heroyu 15e düşürüyor falan.paladinle warlockla rogueyla denedim yok geçemedim chapter 5i.
    Mech hunter dene 2. Oynayışta geçtim

Dün heroic chapter 5i bitirdim. Paladin aldım treasure olarak da spelleri hp ile atmaya yarayan spell seçip buff-divine shield-quest şeklinde oynadım. Özellikle son 3 archmage çok kolay oldu masaya bi minion indiriyorum sonra ölmeyeceğim şekilde şu 2 manalık echo buffı spamlıyorum bitiyor. Hele bir de sonlara doğru bir treasure çıktı 3 mana 3-3 her tur sonunda kendi kopyasını çıkarıyor. Khadgar bossuna geldiğimde 5-6. turda masam 15-20li minionlar ile dolu idi.
    Bunun dışında bir kez daha Khadgara kadar gelip yenilmiştim o da Shaman seçip 1 manalık draw hero powerı ile. Yine spelleri hp ile atmayı aldım , 9 manalık masaya 5 legendary koyan spelli ve 7 manalık masayı mechlerle dolduran spelli aldım. Direk bu ikisiniden birini çekince bitiyordu zaten sadece son maç hiç biri gelmedi yenildim.
    Eğer masayı çok hızlı dolduramıyorsanız erken safhalarda , direk board clear toplamak çok önemli. Çünkü son 3 boss masayı birden dolduruyor ve onlara bir cevabınız olmadı mı direk kaybediyorsunuz. Warlock klasik hero power ile board clear deneyin onla da sona kadar gelmiştim.

Edit: Belirtmeyi unutmuşum Paladinle oynarken anomaly modedan her tur her iki oyuncu elinde 5 kart olana kadar kart çeker özelliğiyle girmiştim. Bu sayede draw yönünden sıkıntım olmadı hızlı hızlı çektim. Draw çok önemli bu anomaly özelliği yoksa hero powerı draw olmayan şeylerle kazanmak zor görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nightful -- 8 Haziran 2019; 18:23:59 >

• 
Sayfa: önceki 12731274127512761277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.