Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözüm meclisten dışarı ancak bana denk gelen rakiplerin yüzde doksanı gerizekalı. Oyunu kaybettiğini anlayınca mal gibi turu vermeyen mi dersin, kazandığı ve tek hamlesi kaldığı halde on saat boş boş alakasız kart oynayan mı dersin milletin vakti bu kadar mı değersiz. Ayrıca hile gibi kartlar var oyunda mesela magein bir pasif kartı var daha oyun başlangıcı attığı alev topunun hasarını ikiliyor. Hoop bizim başlangıç minionları çöp. Priestin bir kart var hoop adam senin bütün desteyi kendi destesine kopyalıyor. Tamam anladık wildda o kadar da wildlık oyunun tadını kaçırıyor. Bu tarz rakibe olağan üstü üstünlükler kazandıran kartlar olduğu sürece bu oyundan bir halt olmaz. Benim açımdan zaman kaybı. Ya para verecez ya da işsiz gibi saatler gömecez her halde.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    kendilerine sövdürmekten zevk alan tipler onlar. blizzardın buna bir çözüm bulması gerekir ama blizzard daha çok saçma sapan alakasız nerfler yapmakla meşgul. diğer konuda sana söyleyebileceğim ise bir de standartta oynamayı dene bakalım olur.
  • Mobilden rahatça oynadınız telefon modellerini yazarmısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tianshang kullanıcısına yanıt
    bir iki sayfa geriye baksan konusu geçti yazmıştı arkadaşlar.
  • Ben Bi taktik yapıyorum bu durum için ucuz desteleri oynuyorum goldu en az 2000 olcak şekilde kasıyorum ortalama 1 ayda birikiyor 20 pack toplu açıyorum en az 20 pack bazen 2 ay sıkıyorum 40 pack açıyom golden biriktirmiyom direkt dustlıyorum böyle böyle baya topladım kart toplu açınca gerçekten daha iyi oluyor zaten zamanla dust ta baya birikiyor bu yöntemle şanslıysan da leg daha çok düşüyor sabır işi ama bence tek tek açmaktan daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mvnmt35 -- 28 Mayıs 2019; 10:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychocake

2014 ten beri oynuyorum bir tane bile golden leg kart çıkmadı

büyük düzeltme... Şaka gibi ama yukardaki yorumu yazdıktan sonra açtığım ilk pack

Alıntıları Göster
    Dust'ın hayırlı olsun

• https://www.hearthpwn.com/news/1-the-hearthpwn-tavern-is-closing-its-doors

Çok güzel siteydi. Kötü oldu bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    gerçekten üzücü bir sürü deckim vardı hazırladığım.
    deck arşivi niyetine kullanıyordum orayı.
    çok sık kullandığım güzel bir siteydi
    gerçekten çok kötü oldu bu üzüldüm kapanmasına
    Güzel goy goy sitesiydi. Yenisi gelir herşey olduğu gibi devam eder elbet
  • ROS ilk günündeki mükemmel açılışdan sonra açtığım 36 packte 0 leg, gene pity timera kaldık ya...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Felurian kullanıcısına yanıt
    Explerin ilk çıkış zamanı açılan packler ile sonraları arasında baya fark var. Hep pity timera kalıyorum istisnasız.
    İlk 50 70 packe 6-7 leg gelmesine rağmen sonraları hep aynı döngü.
    Bir kere 40 packi tamamlayıp açtıgımda daha da o expden açmıyorum bir işe yaramıyor çünkü.daha sonra yarışmadan, adventuredan ordan burdan gelen packlerde 10-20pack olmuş oluyor bu sefer az kaldı bari açayım düşüncesi doğuyor tekrar aynı şekilde.. Hertürlü tuzak.
    Son legendary kartı çıktıktan sonra daha da açmamak lazım.

• Bende çok pity timera kalıyorum milletin açtıgı packlere bakıyorum ortalama 10 packde felan leg açan zibille insan var, yani blizz in bu adaletsizliğe bir çözüm bulması lazım.

40 packde 1 leg çıkarmak insanı oyundan sogutuyor yani kusura bakmasınlar.
  • Mevcut metada akan Rogue destesi önerir misiniz?

• rerea kullanıcısına yanıt
    az önce hayatımda açtığım en iyi pack diyebilirim
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    bu muhabbetin üzerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 30 Mayıs 2019; 20:57:56 >

• Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır girmiyordum oyuna, Frost lich destem vardı onunla oynuyordum sevdiğim için. Acaba o biraz eskidi mi? Yeni meta var mı mage nin. Bir de fireball combosu archmage ile nasıl sizce? O da mı eski. Sizin fikirleriniz nelerdir. Teşekkürler

• Oyun Android telefonumda açılmaz oldu. Update var diyip kapanıyor, update de yapmıyor. Tamamen kaldırıp yeniden kurdum, sorun aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Oyun Android telefonumda açılmaz oldu. Update var diyip kapanıyor, update de yapmıyor. Tamamen kaldırıp yeniden kurdum, sorun aynı.
    Genel sorun var galiba, bende de aynı. Apk sını da bulamadım bir türlü. Pc de de oyun sonu menü gelmiyor. Her oyun sonu altf4 çekip geri giriyordum oyuna akşam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaklaşık 1 senedir falan oynamıyordum oyunu yeniden yükledim hesabımda 6000 gold varmış arenaya gire çıka 4000 e kadar düştü . Arenada da 3 4 win üzerine çıkamıyorum direk klasik kart paketleri mi alsam acaba arenada uğraşmak yerine hangi kart paketini öneriyorsunuz?
    jade druid , dragon priest , murlock paladin zamanından kalma benim hesap üstüne çok fazla kart çıkmış.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    Hocam haberleri takip etmiyorsunuz herhalde dün oyunun pc sürümüne güncelleme geldi telefonlar içinse güncellemenin bir gün sonra yani bugün geleceği söylendi güncelleme gelmeden telefondan giremezsiniz beklemeniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 12721273127412751276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.