Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
25.941
Cevap
86
Favori
596.648
Tıklama
Giriş
    1245 Mesaj
    4 gün oldu, henüz tam olarak ilgimi çeken bir deck bulamadım, en yakın olduğum plot twist warlock var ama o da ne kadar işimi görür şuan emin değilim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj

Hocam ben oynuyorum gayet zevkli ve win oranı yüksek, şu an rank 7deyim.

Bu arada yeni metadan rahatsız olan sadece ben miyim? Year of Dragon dediler ama bir tane bile Dragon decki göremiyorum. Bomb ve mech üzerine dayalı bu sistem bence hiç zevkli değil, keşke dragon üzerine kartlar çıkarsalardı bu expansionda.
    |
    |
    Felurian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam aslında var dragon desteleri ama tier 1 e giremiyor hatta yeni dragon mage çıktı daha önce dragon sinerjisi olan mage varmı bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Leo Messi Kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

diğer explerde dragon kartları arttırırlar.
    |
    |
    Leo Messi Kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ### miracwaggle
    # Class: Rogue
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (0) Backstab
    # 2x (0) Preparation
    # 1x (0) Shadowstep
    # 1x (2) Bloodmage Thalnos
    # 2x (2) EVIL Cable Rat
    # 2x (2) Eviscerate
    # 2x (2) Sap
    # 2x (3) Blink Fox
    # 1x (3) Edwin VanCleef
    # 2x (3) EVIL Miscreant
    # 2x (3) Fan of Knives
    # 2x (3) SI:7 Agent
    # 2x (4) Hench-Clan Burglar
    # 2x (4) Vendetta
    # 1x (4) Violet Teacher
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 1x (6) Heistbaron Togwaggle
    # 2x (7) Sprint
    #
    AAECAaIHBrIC7QKvBO0FhQiSlwMMtAHNA/YEmwWIB90IhgnH+AK0kQOPlwOQlwP+mgMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

bunu oynuyorum zevkli.
    2x vendetta 2 x hench-clan 2 x blinkfox yerine
    2xshaw.1xadventurer.1xtogwaggles sceme.1xbloodsailcorsair 1x shadowstep gelebilir.
    |
    |
    tempo rogue yaptım. 8-9k dust harcadım ama yapacak birşey yok 2 senedir oynamıyordum oyunu :)

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yüzbaşı
    827 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

tempo rogue yaptım. 8-9k dust harcadım ama yapacak birşey yok 2 senedir oynamıyordum oyunu :)
    Açıkçası benim demerak ettiğim bir deck bu, elimde Captain Greenskin ve Wagglepick yok, yani 2400 dust harcamam lazım. Ancak Waggle Pick tam olarak ne işe yarıyor pek anlamadım. Onun yerine 4 manalık rakip kartlardan 10 kartı 1 manaya desteye koyan kart olsa daha iyi değil mi ? Bu mantıkla deste oluşturmuştum ilk çıktığında ve çok keyifli maçlar çıkıyor, WR yüksek değil ama maçlar cidden çok keyifli ve sürprizlerle dolu.
    HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/65316244@N06/
    Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500
    Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4
  • Yarbay
    3409 Mesaj

Waggle pick aslen çok güzel bir kombo kartıdır. Dread corsairs'i bedavadan çıkabilirsin ki göreceksin çoğu rogue deckingde var bu kart ayrıca tamamen duruma bağlı olarak bile EVIL Miscreant, Leeroy Jenkins, SI:7 Agent gibi kartları kurtarmak veya tekrar oynamak için kullanabilirsin. Ama dikkat etmen lazım karşı taraf herzaman Ooze vs kullanıp istemediğin anda kartını eline gönderebilir. Geçen redditte gördüm adam Waggle Pick altına 10/10 Edwin VanCleef çıkmış sadece ve bir Ooze bitirmiş oyunu resmen.
    |
    |
    Sivridis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hearthstone Battletags
    DaMaGe#21380
    PaMiRaZ#2242
  • Yarbay
    3409 Mesaj

Tekrar Bunnyhoppor olabilir ama bakmadım daha
    |
    |
    baymirza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 damage verdiği minionu da spell damage ile çalışmıyor. Her türlü 2 damage vuruyor. O da hatalı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    xLordRealx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    nicedir pack alıyorum goldla, legendary çıksın diye, çıka çıka jepetto çıktı.
    şöyle maliyeti ucuz, oynaması hızlı, rank kasmalık bir deck tavsiyesi verebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Spell damage büyülerin hasarını artırır, minyonların değil. Bir hata yok onda.
    |
    |
    rerea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

doğru miniona vermiyodu.uzun zamandır damagelı minion oynamadıgım için unutmuşum.
    |
    |
    xLordRealx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aggroları ne tokatlıyor ya..dog un ilk oynadıgında görmüştüm bazı kartlar yoktu kendime göre yaptım ama kaç concede gördü bu gözler.concede atmayanda bu şekil sonuan kadar oynuyor.elinde spelleri bitik.
    |
    |
    Şuan Wildde en güçlü deste hangisi ?
    |
    |
    Oyunu f2p oynuyorum ve 1-2 aydır midrange hunterdan bıktığım için bırakmıştım. Yeni expansionu bekliyordum. Bir çok kartın wilda geçmesiyle elime 2.5k kadar bi dust geçti. 3-4 tane de legendary ve epic dustlayıp 4.5k kadar dustla Mech hunter yapmayı istiyorum. Elimde zul'jin var. Zilliax(her destede olduğu için) ve oblivtron craftlayabilirim. Fakat o zaman da houndmaster shaw'ı craftlayamayacağım. Mech Hunter oynayan biri tavsiye verebilir mi? Houndmaster olmadan decki craftlayayım mı yoksa bekleyeyim mi? Ayrıca free packten keeper stalladris çıktı. Vargoth ile birlikte 2.5k dust harcamayla Token Druid destesi yapabilirm ama aggro destelerden bıktığım için craftlamak istemiyorum. 1-2 ay bekleyip metanın oturmasını mı bekleyeyim yoksa Shaw olmadan Mech Hunter deckini craftlayayım mı?
    |
    |
SEO
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.