Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diğer explerde dragon kartları arttırırlar.
  • ### miracwaggle
    # Class: Rogue
    # Format: Standard
    # Year of the Dragon
    #
    # 2x (0) Backstab
    # 2x (0) Preparation
    # 1x (0) Shadowstep
    # 1x (2) Bloodmage Thalnos
    # 2x (2) EVIL Cable Rat
    # 2x (2) Eviscerate
    # 2x (2) Sap
    # 2x (3) Blink Fox
    # 1x (3) Edwin VanCleef
    # 2x (3) EVIL Miscreant
    # 2x (3) Fan of Knives
    # 2x (3) SI:7 Agent
    # 2x (4) Hench-Clan Burglar
    # 2x (4) Vendetta
    # 1x (4) Violet Teacher
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 1x (6) Heistbaron Togwaggle
    # 2x (7) Sprint
    #
    AAECAaIHBrIC7QKvBO0FhQiSlwMMtAHNA/YEmwWIB90IhgnH+AK0kQOPlwOQlwP+mgMA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

bunu oynuyorum zevkli.
    2x vendetta 2 x hench-clan 2 x blinkfox yerine
    2xshaw.1xadventurer.1xtogwaggles sceme.1xbloodsailcorsair 1x shadowstep gelebilir.
  • tempo rogue yaptım. 8-9k dust harcadım ama yapacak birşey yok 2 senedir oynamıyordum oyunu :)
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

tempo rogue yaptım. 8-9k dust harcadım ama yapacak birşey yok 2 senedir oynamıyordum oyunu :)
    Açıkçası benim demerak ettiğim bir deck bu, elimde Captain Greenskin ve Wagglepick yok, yani 2400 dust harcamam lazım. Ancak Waggle Pick tam olarak ne işe yarıyor pek anlamadım. Onun yerine 4 manalık rakip kartlardan 10 kartı 1 manaya desteye koyan kart olsa daha iyi değil mi ? Bu mantıkla deste oluşturmuştum ilk çıktığında ve çok keyifli maçlar çıkıyor, WR yüksek değil ama maçlar cidden çok keyifli ve sürprizlerle dolu.
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    Waggle pick aslen çok güzel bir kombo kartıdır. Dread corsairs'i bedavadan çıkabilirsin ki göreceksin çoğu rogue deckingde var bu kart ayrıca tamamen duruma bağlı olarak bile EVIL Miscreant, Leeroy Jenkins, SI:7 Agent gibi kartları kurtarmak veya tekrar oynamak için kullanabilirsin. Ama dikkat etmen lazım karşı taraf herzaman Ooze vs kullanıp istemediğin anda kartını eline gönderebilir. Geçen redditte gördüm adam Waggle Pick altına 10/10 Edwin VanCleef çıkmış sadece ve bir Ooze bitirmiş oyunu resmen.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Tekrar Bunnyhoppor olabilir ama bakmadım daha
  • Bu Lackey'in +1 atak ve Rush verdiği minyonu Faceless Manipulator ile kopyalayınca Rushlı gelmiyor saldırı yapılmıyor. İlginç bir bug. Ya da tasarım hatası mı demeliyim..
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    2 damage verdiği minionu da spell damage ile çalışmıyor. Her türlü 2 damage vuruyor. O da hatalı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nicedir pack alıyorum goldla, legendary çıksın diye, çıka çıka jepetto çıktı.
    şöyle maliyeti ucuz, oynaması hızlı, rank kasmalık bir deck tavsiyesi verebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Spell damage büyülerin hasarını artırır, minyonların değil. Bir hata yok onda.
  • xLordRealx kullanıcısına yanıt
    doğru miniona vermiyodu.uzun zamandır damagelı minion oynamadıgım için unutmuşum.
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

aggroları ne tokatlıyor ya..dog un ilk oynadıgında görmüştüm bazı kartlar yoktu kendime göre yaptım ama kaç concede gördü bu gözler.concede atmayanda bu şekil sonuan kadar oynuyor.elinde spelleri bitik.
  • Şuan Wildde en güçlü deste hangisi ?
  • Oyunu f2p oynuyorum ve 1-2 aydır midrange hunterdan bıktığım için bırakmıştım. Yeni expansionu bekliyordum. Bir çok kartın wilda geçmesiyle elime 2.5k kadar bi dust geçti. 3-4 tane de legendary ve epic dustlayıp 4.5k kadar dustla Mech hunter yapmayı istiyorum. Elimde zul'jin var. Zilliax(her destede olduğu için) ve oblivtron craftlayabilirim. Fakat o zaman da houndmaster shaw'ı craftlayamayacağım. Mech Hunter oynayan biri tavsiye verebilir mi? Houndmaster olmadan decki craftlayayım mı yoksa bekleyeyim mi? Ayrıca free packten keeper stalladris çıktı. Vargoth ile birlikte 2.5k dust harcamayla Token Druid destesi yapabilirm ama aggro destelerden bıktığım için craftlamak istemiyorum. 1-2 ay bekleyip metanın oturmasını mı bekleyeyim yoksa Shaw olmadan Mech Hunter deckini craftlayayım mı?
  • 80 gold isteyen imzamdan ekleyebilir. Karşılıksızdır :)
  • 13k dust var. şöyle rank 10a kadar falan inebilecek bi deste var mı yapıp oynayayım.
  • Beyler yeni advanture ne zaman gelecek bilen yokmu ?
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    Mayıs başlarında gelcek tam tarih belli değil diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.