Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sivridis

Bence even warlock daha iyi.

Senin quest warrior da Scourgelord Garrosh var mı ?
    Kartı var ama koymadım desteye. Hs top decksteki versiyonu kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu exp de 90-100 arası pack açmışımdır.
    44 epic 4 legendary geldi.
    44 epic çok fazla ilk defa böyle bir oranla gelip durdu.(5-6 tanesi golden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 16 Haziran 2018; 12:28:21 >
  • Ulan bi kerede yakmayacağım birşey çıksa ne olurdu be

• Oyunu 2 aydır kadar oynuyorum metayı resmen tokatlamışlar ama çok iyi yapmışlar. Spitefull (epey druid oynadım üzücü) yalan olmuş, cube'u azıcık da olsa durdurmuşlar sanırım. Ee şimdi ne oynuyor bu insanlar odd paladinden başka

EDİT: Daha öncesinde quest warrior yapıp bi süre oynamıştım acaba şuanki metaya uygun farklı bi q warrior destesi var mı yoksa hala aynı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 16 Haziran 2018; 12:32:4 >
  • Ciddi olarak soruyorum oyun da hile var mı? Daha yeni arena maçı yaparken gerçekten Tempo Mage geldi karşıma. Normal Tempo Mage den tek farkı özel arena kartlarını da almış olması desteye. Adam ilk turda Wyrm+ Coin + Wyrm oynuyor ikinci tur Frostbolt üçüncü tur Secret, Meteor, Pyroblast vs her şeye cevabı vardı. Özel arena kartları dışında adam düz minyon bile oynamadı. Bu insanlar gerçekten bu kadar aşırı şanslı mı gerçekten inanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Dead

Ciddi olarak soruyorum oyun da hile var mı? Daha yeni arena maçı yaparken gerçekten Tempo Mage geldi karşıma. Normal Tempo Mage den tek farkı özel arena kartlarını da almış olması desteye. Adam ilk turda Wyrm+ Coin + Wyrm oynuyor ikinci tur Frostbolt üçüncü tur Secret, Meteor, Pyroblast vs her şeye cevabı vardı. Özel arena kartları dışında adam düz minyon bile oynamadı. Bu insanlar gerçekten bu kadar aşırı şanslı mı gerçekten inanamıyorum.
    Blizzardi hackleyebilirsen var

• Evil Dead kullanıcısına yanıt
    Oyun hayatı modellemiş. Hani doğuştan şanslılar vardır ya... işte burda da var :(

• Bu sezon legend olan varmı ? Rank 4de takıldım çıkamıyorum bir türlü, hangi decklerl önerirsiniz ?

• Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Ben dün oldum, rank 2’ye kadar baku rogue, 2’den sonrada taunt druid.Rank 4’den legenda kadar 4-5 maç felan kaybettim sanırım.

• oyun baya değişmiş. yaklaşık 1.5 sene önce bıraktım oynamayı. sanırım questler fln yeni geldiydi. en son o zamanlar oynadım. iyiki de bırakmışım.

• arenada en fazla alabildiğim rekor.
    ragnaros 8liği son turnde kafama atmasaydı 10win olurdu.
    bu arada tüm galibiyetleri son hakkım kaldıgında aldım.ilk iki maç şanssızlıktı.
  • Elimde Even Warlock, Mill Druid, Odd Paladin ve Odd Rogue deckleri var.
    Her ne kadar her yerde Odd Paladin Tier 1 görünse ve oynanması son derece kolay bir deste olmasına karşın benim wr oranım 45-50 arasını geçmiyor ve çoğu maçta çok aciz kalıyor. Yani artık pek oynamıyorum. Mill Druid de aynı şekilde, nasıl Tier 1 anlamadığım desteler bunlar.

Even Warlock ve Odd Rogue çok iyi desteler. Ancak sürekli aynı decki oynamak da sıkıyor. Yeni expansion da sanırım Ağustos ortası aktifleşir.
    Taunt Druid için 3200, Recruit Hunter için de King Krush ve Houndmaster Shaw ı yaparak 3200 dust harcamam gerek.
    Her ikisinin de oldukça güçlü olduğunu düşünüyorum.

Bu deckelrden birini yapayım mı yoksa dustları harcamayıp yeni expansionı mı beklemek mantıklı kararsızım. Siz ne dersiniz ?
  • yine bir choose your champion etkinliği ile karşı karşıyayız ama bu seferki oyuncuların hiçbiri tanıdık gelmedi. Kimi seçeçeğim hakkında hiçbir fikrim yok. Siz karar verdiniz mi kimi seçeceksiniz?
    Choose Your Champion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 20 Haziran 2018; 21:22:18 >
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    hunter yapma uzun vadede düşünüyorsan. şuan iyi ama bunun sebebi standartta adam akıllı aggro yok. even pala metasında ortada hunter mı vardı
    gerçi rexxar çok zevkli ama oyuna bir iki adam akıllı 2 drop gelirse yeni paketle call to arms/tarim aggro pala yine meta olabilir. tarim hala açık ara oyunun en iyi kartı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

hunter yapma uzun vadede düşünüyorsan. şuan iyi ama bunun sebebi standartta adam akıllı aggro yok. even pala metasında ortada hunter mı vardı
    gerçi rexxar çok zevkli ama oyuna bir iki adam akıllı 2 drop gelirse yeni paketle call to arms/tarim aggro pala yine meta olabilir. tarim hala açık ara oyunun en iyi kartı.
    Aslında even pala döneminde de vardı ama even palanın % 6x lerde kazanma oranı olunca diğer decklerin esamesi okunmuyordu : )
    Ama kalıcılık açısından ben de uzun soluklu olacağını düşünüyorum. Özellikle de craftlanacak kartların Hunter a özgü olacağını düşününce, King Krush bu expansiondan sonra raflarda tozlanmaya bırakılabilir.
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    Valla garip gelcek ama şuan en yüksek winrate’i miracle rogue ile yakaladım, ilk 1000e soktu şuan.Legende kadar taunt druid iyi gelmişti aslında ama şuan baya düştü winrate’i.

Bu arada gadgetzan yerine sprint koyuyorum kesinlikle çok daha işlevsel oluyor, tek kazanmadığım matchup shudderwock shaman, hangi classı oynarsam oynayayım yenemiyorum şu decki bir türlü nedense..

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Dog'u seçicem twitchden izlediğim oyuncu diğerlerini hiç görmedim.
  • hiç garip gelmiyor hocam.son20 gündür odd roguedan daha canavar bir deck.sürekli karşıma geldiğinde tamam yenildik diyorum kartlarımın tamamının turn sırasına göre gelmesi gerekiyor yenebilmem için.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    Öyleymiş yeni farkediyorum bende :)
    Yalnız şu shaman imkansız ya, en son ne zaman yendim hatırlamıyorum.Aslında mükemmel çekmeseler belki bir şansımız olabilir ama yok, istisnasız hepsi turn 4 hex, turn 5 volcanoya sahip oluyor, hepsi bak hepsi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 21 Haziran 2018; 10:13:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

yine bir choose your champion etkinliği ile karşı karşıyayız ama bu seferki oyuncuların hiçbiri tanıdık gelmedi. Kimi seçeçeğim hakkında hiçbir fikrim yok. Siz karar verdiniz mi kimi seçeceksiniz?
    Choose Your Champion
    Evet arkadaşlar ne diyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 12051206120712081209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.