Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 pack 3 legendary, kalan goldlarla da arena devam meta oturana kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Hangi deckleri yaptınız ? Spell hunter yaptım 3te 3 aldım standart legendda.yeni olarak 2 spell ekledim wing blast.
    Bence şu anda deck yapmak için erken. Ben bütün kartları henüz özümseyemedim bile. Sizinki gibi yapmak en mantıklısı gibi şu anda. Wild'a geçen kartlar yerine yenilerini koyarak standarttan devam etmek.
  • quote:

Hangi deckleri yaptınız ? Spell hunter yaptım 3te 3 aldım standart legendda.yeni olarak 2 spell ekledim wing blast.
    Normalde çıktığı gün deck yapardım ama bu dönem beklemeyi düşünüyorum. Çünkü bazı deckler değişebiliyor kimisi hemen çöp oluyor.
  • quote:

Ben de şunu yaptım 4 de 4 win. Üstelik sürprizlerle dolu keyifli bir deck.

### Tess Greymane
    # Class: Rogue
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 2x (0) Backstab
    # 2x (0) Preparation
    # 1x (0) Shadowstep
    # 1x (1) Cold Blood
    # 1x (1) Fire Fly
    # 2x (1) Hallucination
    # 2x (2) Eviscerate
    # 2x (2) Sap
    # 2x (3) Blink Fox
    # 1x (3) Edwin VanCleef
    # 2x (3) Fan of Knives
    # 2x (3) SI:7 Agent
    # 2x (4) Fal'dorei Strider
    # 1x (4) Violet Teacher
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 2x (5) Rotten Applebaum
    # 1x (5) Vilespine Slayer
    # 2x (7) Sprint
    # 1x (8) Tess Greymane
    #
    AAECAYO6AgiMArIC7QKvBIUIgcIC68IC6/ACC7QBzQP2BJsFiAfdCIYJm8gC3NECxfMCx/gCAA==
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

• Uzun bir süre sonra genişletme için uğradım. Kartlar güzel gözüküyor. Bütün masayı deathrattle minyonlarıyla dolduran, birisi ölünceye kadar rastgele spell atan ya da benzeri kartlar eklememişler. Umutluyum bu sefer.

Az bi dursun bakalım. Jade druid, big priest, pirate warrior gibi aptal aptal desteler türemezse tam gaz devam ederim. Yoksa duel links devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivridis kullanıcısına yanıt
    fena deste değilmiş bi tek strider eksik bende.
    bi kaç güne canım sıkılırsa craftlar oynarım bunu.
    genn greymane. houndmaster shawda çıktı onlarla birşeyler yapmayı deniyorum.
  • quote:

fena deste değilmiş bi tek strider eksik bende.
    bi kaç güne canım sıkılırsa craftlar oynarım bunu.
    genn greymane. houndmaster shawda çıktı onlarla birşeyler yapmayı deniyorum.
    hocam gen çöp gibi duruyor metaya girer mi sence ? bide face collector iş görür mü çıkabilecek en dandik legler çıktı bana moralimi bozdu mecbur craftlıycam gibi
  • Bence genn ve baku gelecek explerle iş yapar gibi duruyor oyun bu şekilde evrilirse.face collectora daha bakmadım karttan habersizim :) genn hunter ve paladinde şu anlık oynanabilir.paladine yaptım bi deckte customda takılıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu deck de epey güzel oldu. Quest warrior Phontom Militia ile hayat buldu diyebilirim. Tauntların arkasından çıkan rush minionlar da temizlk yapıyor :)
    ### Quest Warrior
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Raven
    #
    # 1x (1) Fire Plume's Heart
    # 2x (1) Wax Elemental
    # 2x (2) Armorsmith
    # 1x (2) Dead Man's Hand
    # 2x (2) Execute
    # 1x (2) Slam
    # 1x (2) Warpath
    # 2x (3) Lone Champion
    # 2x (3) Phantom Militia
    # 2x (3) Stonehill Defender
    # 2x (3) Tar Creeper
    # 1x (4) Blood Razor
    # 2x (4) Militia Commander
    # 2x (4) Saronite Chain Gang
    # 1x (5) Brawl
    # 1x (5) Darius Crowley
    # 1x (5) Direhorn Hatchling
    # 2x (6) Ornery Direhorn
    # 1x (7) Blackhowl Gunspire
    # 1x (8) The Lich King
    #
    AAECAQcKS7II08MCoscCzM0Cjs4Cws4Cge0Cze8Cm/MCCtQEkQabwgK8wwLKwwKbywLH0wLR0wKq7ALR9QIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

• quote:

Bence genn ve baku gelecek explerle iş yapar gibi duruyor oyun bu şekilde evrilirse.face collectora daha bakmadım karttan habersizim :) genn hunter ve paladinde şu anlık oynanabilir.paladine yaptım bi deckte customda takılıyorum.
    https://www.hearthpwn.com/cards/89345-face-collector
  • 77 pack actim 4 tane leg cikti ki adlarini bile tam bilmiyorum. Zaten pekte iyi degiller. İlk basta da druidin legini verdi bence direk cop.

Arrugal-glass knight ki paladin oynamam hic-su karsindakinin elini kopyalayan leg- bi de desteden 3 tane kart cektiren leg cikti. Bi bu ise yarar sanirsam. Allahtan sabah actigim classic legten deathwing ve tirion cikmisti. Neyse birikmis 10000 dust var. Bisiler yapicaz artik

• 77 packten 4 tane birde free gelen leg ile 5 oldu.Blizzarda kendinizi nasıl sevdirdiniz be beyler söyleyinde bizide sevsin.
  • 90 pack 4 leg. başta bedava verilen ile birlikte 4. bir sürü epic. fuuu...
  • Shaman otk yeni kanser deck olcak gibi duruyor. Streamerlarin yayinini izledim raza anduinden daha fena :D

• Ben bu oyunu oynamak istiyorum ilgimi cekiyor ama cok mu gec kaldim sizce? Birsuru paket gelmis vs sitelerden decklere bakiyorum kopyalayim dedigimde birsuru kart eksik cikiyor e 30 tane karti kafama gore koyacak tecrubem de yok. Siz nasil basladiniz bu oyuna?

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Az önce bir shaman geldi karşıma. 3 vurup 3 can emen böceği + minyonlarını ele geri gönderen legendary'i atıp battlecry tekrarlayan legendaryi tekrar tekrar kullanarak kazandı. Ondan mı bahsediyosunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulminata

Az önce bir shaman geldi karşıma. 3 vurup 3 can emen böceği + minyonlarını ele geri gönderen legendary'i atıp battlecry tekrarlayan legendaryi tekrar tekrar kullanarak kazandı. Ondan mı bahsediyosunuz?
    Aynen ondan bahsediyorum. O deste çok artacak. Suan streamerlarin yarisindan fazlasi oynuyor. Çok sıkıntı deste

• Fulminata F kullanıcısına yanıt
    Shaman dönüşünü can emerek gerçekleştirdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni paketteki Hero powerı arttıran ve hero powerı 1 mana ucuzlatan kağıt hangi mekanikler ile çalışıyor? (Mesela kazakus, raza her kağıttan 1 tane olunca çalışıyordu) gibi?

• quote:

Doğru cthun zamanı 25 e çıkmıştı unutmuşum.heralde wilda geçince kart çöpe dönüşüp herkes dustlamasın diye böyle birşey yaptılar.
    Wildda moltem giant uzun zamandır metada, hatta mountain molten sea clockwork hepsi metada ve hepsi turn 5te 0 mana

Bu buff god tier nagalocka dolaylı buff olmuş oldu hiç gereği yoktu...

• 
Sayfa: önceki 11841185118611871188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.