Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bundan önce ki oyunda da warrior yerde birisinde 3 diğerinde 4 minyonum varken 1 minyonla 2 kez brawl kazandı. Ben bu gerzek oyunu niye oynuyorum yahu hala bırakıcam dedim alternatif bulamadım

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • RNG bazen sınırları zorluyor yapacak bir şey yok.

Execute çekemedim 2 oyun üst üste saçma sapan decklere yenildim.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    offline moda geçince öyle gözüküyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Burdan kaybettim.

Önce defile oynadı sonra Rin, yalnız Rini sonuna kadar getirdi ama deckim yok olmadı nedense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • King Stannis kullanıcısına yanıt
    Çünkü turn sonunda elden demonları tahtaya çıkaran silahı var. 10/10 demon oluşunda silah sayesinde kendisi ortaay düşmüş ve battlecry etkisi oluşmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Çünkü turn sonunda elden demonları tahtaya çıkaran silahı var. 10/10 demon oluşunda silah sayesinde kendisi ortaay düşmüş ve battlecry etkisi oluşmamış.

Doğru,o kartın demon olup olmadığına dikkat etmemiştim.

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:22:21 >
  • Tamamdır yeterince kanser oldum açıkcası. Oyunu sildim. Hesabı da satabilirsem satıcam satamazsam da dursun öyle. Daha uğramam sanırım buraya hadi kalın sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Tamamdır yeterince kanser oldum açıkcası. Oyunu sildim. Hesabı da satabilirsem satıcam satamazsam da dursun öyle. Daha uğramam sanırım buraya hadi kalın sağlıcakla

Eğlencesine oyna hocam sadece.Ciddi kafaya takarsan psikolojin bozulur.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cidden kazanıp kaybetmeyle falan ilgili değil artık. BU RNG saçmalığı, şans faktörürünün bu kadar etkin olması. Üstte de bahsetmiştim ardarda 4-5 minion ile warrior'un 1 minion'una brawl kaybediyorum. Dün bana oyunu sildiren olayda aggro paladin'e karşı destede tek 8 manalık kart kalmışken benim 7 mana da o 8 manalık kartı çekmem oldu. Spite priest deniyordum mulliganda elime zaten mind control falan doluştu. 7 manaya kadar zorla sağ kalmışken orda daha destede o kadar kart varken elime yine oynayamıyacağım bi kart gelmesine güldüm oyundan çıktım direk sildim Savjz yayınlarını videolarını falan izliyorum şuan için böyle iyiyim.
  • brawl packi gece gece iyi geldi

• anasını satıyım bi deckten 1 epic 1 legendary cıktı. birisi 9 mana recruit a dragon diğeri warrior recruit weaponu dalga mı geçiyo bu oyun be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

brawl packi gece gece iyi geldi

Ooo süper ya en sevdiğim kartlardan biri. Bir gib bana çıkar inşallah. Bu, yasera ya da Alex.

• 2340 gold oldu hadi artık açıklayın yeni paketin içeriğini.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    aynen ya sıktı artık kendini tekrar ediyor oyun gelsede değişse ondan da sıkılsak.arada 2 el atıp çıkıyorum.
    Bi ay başları rank yükselmek için kasma gerekiyor ayın geri kalan günleri boşluk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

2340 gold oldu hadi artık açıklayın yeni paketin içeriğini.

5120 gold :D Biriktirmeyede devam

• Rat attım ve adamın Yip daha 4. turda yere indi.

Flamestrike buldum glyphten 2 FS ile zor çevirdim valla ter aktı.
  • Her oyun priest oyun berbat bir halde üst üste 10 oyundan fazla priest geldi hepside aynı deste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 25 Şubat 2018; 23:22:35 >
  • 13.5k dustlı yenilmesi imkansız oyunun en op destesi.Secret mage yener diyoruz adam eater oynuyor priestten fazla hp dolduruyor.Okla gösterdiğim kartların nerf yemesi gerekiyor.Adamlar kart bile çekmeden oyun kazanıyor eline geleni oynuyorlar easy win deck.Oyunun p2win olduğununda kanıtı bu ay şu warlock ve spiteful priest yüzünden rank 5 e çıkamadım ve çıkamayacağım gibi duruyor.Priest alsam warlock geliyor yeniyor.Mage alıyorum her oyun warlock priest genelde yeniliyorum.Paladin alsam zaten her destede alan var ne koysam yok oluyor.Oyunun çıktığından beri en berbat sezonu diyebilirim şu deste yüzünden.Beyin falan gerektiriyor kimse demesin boşa bu oyun karşındakine göre hamle yaptığın bir oyun onuda düşünün bir zahmet.Düşünmek illa kazanmak demekte değildir bu arada.Deste kesinlikle op.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 25 Şubat 2018; 23:54:41 >

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    mass dispelli combo priest çok rahat yeniyor. full anti warlock gidecem diyip shadow madness falan da oynayan gördüm.

• 
Sayfa: önceki 11651166116711681169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.