Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam aynen benim düşündüklerimi söylemiş.
    Bence de oyunun amacı oyuncuların en iyi ihtimalle (en iyi deckle) % 50 başarı sağlamasını amaçlıyor. Bu mantıken de en kolay yöntem Yani kartları dengeli yapmak, classları dengeli yapmaya çalışmak... ne gerek var. Yazılımla oyuncuların şans faktörünü (RNG) ve counter olacak rakibi ayarlayıp % 50 de tutturmak çok daha kolay.
    Böylece,
    - yüksek seviyelere sadece çok daha fazla süre oynayanlar gelebilir
    - deckiniz hiç bir zaman çok kuvvetli olmaz ve her daim eksik bir kart ihtiyacı ya da yeni bir deck ihtiyacınız olur ki bu da size daha çok dust ve nihayetinde tıkandığınız noktada para harcatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sivridis -- 13 Şubat 2018; 19:23:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Bütün dustımı harcayıp cubelock'u yapıp ondan sonrada bu sezon da oynayıp oyunu bırakıcam. Yeterince kanser oldum cidden. Hiç bi boka yaradığı yok şu oyunla uğraşmamın.

Spiteful priest yapin. Cubelock duzgun kartlar gelmezse adami cildirtir.

Güncel bir Spiteful Priest decki öneriniz var mı acaba? Şu an çok çeşitlilik var bence bu deckte, herkes farklı oynuyor..

Hearthstone top decks sitesindekini kullaniyorum ben. Ama farkli tech kartlarla deneyebilirsiniz sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Bütün dustımı harcayıp cubelock'u yapıp ondan sonrada bu sezon da oynayıp oyunu bırakıcam. Yeterince kanser oldum cidden. Hiç bi boka yaradığı yok şu oyunla uğraşmamın.

Spiteful priest yapin. Cubelock duzgun kartlar gelmezse adami cildirtir.

Güncel bir Spiteful Priest decki öneriniz var mı acaba? Şu an çok çeşitlilik var bence bu deckte, herkes farklı oynuyor..

Benim oynarken en keyif aldığım meta deck Spiteful Priest, üstelik all-arrounder diyebiliriz. Karşınıza çıkacak pek çok rakibe karşı bir çözümü var. Erken evrede etkili kartlar çıkarabiliyorsunuz.
    Bu deck standart spitefuldan biraz farklı, benim daha çok hoşuma gidiyor ve daha etkili buluyorum. Grand Archivist bunda yok, bana nedense! çoğu zaman spell karlar elime geldikten sonra çıkıyor.

### Spiteful Priest #5161 -
    # Class: Priest
    # Format: Standard
    # Year of the Mammoth
    #
    # 2x (1) Northshire Cleric
    # 2x (2) Netherspite Historian
    # 2x (2) Shadow Ascendant
    # 1x (3) Gluttonous Ooze
    # 2x (3) Kabal Talonpriest
    # 2x (3) Tar Creeper
    # 1x (3) Twilight Acolyte
    # 2x (4) Duskbreaker
    # 2x (4) Spellbreaker
    # 1x (4) Twilight Drake
    # 2x (5) Cobalt Scalebane
    # 2x (5) Drakonid Operative
    # 1x (6) Cabal Shadow Priest
    # 1x (6) Skulking Geist
    # 2x (6) Spiteful Summoner
    # 1x (7) Psychic Scream
    # 2x (8) Free From Amber
    # 2x (10) Mind Control
    #
    AAECAa0GBpACjQjTxQKgzgLo0AL86gIMCPIF8gyCtQK6uwLwuwLKwwKZyALKywLOzALL5gLX6wIA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum en çok oynayan ve pes etmeyen rank atlamaya devam etmeli.şu anda sanki biraz deckler öyle oldu en azından rank 5 sonrası için konuşuyorum yenedebiliyosun yeniledebiliyosun 6-8 maç üst üstede tam tersi de.başlangıç ve ileriki turn kartları ya da alternatifleri geldi mi tık tık yeniyosun ya da karşı taraf yeniyor.biraz durum bu noktaya geldi sürekli kart çıkarıp şunu aliyim daha iyi pek fark etmiyor tek kart kovalamaya gerek yok olmazsa olmaz kart değilse eğer.

Böylece hızlı maç alabilen deckler ön plana çıkıyor daha çok kullanılıyor,her maç 10-15 dk süren decklerle de insan oynarken baya bi pes edebilir.

Ben gün içerisinde saat saat rng düşürüp arttırdıklarını düşünüyorum diyelim 11-14 arası 5 win 10 loses alırken 19-22 arası 12 wins 3 loses alabiliyosunuz.tam kesin olmamakla beraber bunu baya bi kontrol ettim bazı aralıklarda kolay tırmanlıyor.gece 2den sonra özellikle

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

quote:

Orijinalden alıntı: youssouf1995

Bir şey soracağım. Matchmaking nasıl çalışıyor. Frost lich jaina oynuyorum 10 oyun arka arkaya highlader pri cubelock warlock geldi. Paketten rogue quest çıktı bi deniyeyim dedim 5 oyundur arka arkaya agro deckler geliyo. Cidden oyunun amacı insanı deli etmek mi?

Bunu yenimi anlıyorsunuz 1.5 yıl önce söylediğimde dalga geçiyorlardı.

• Oyunu daha önce yükleyip silmiştim tam kavrayamamıştım işin doğrusu şimdi tekrardan indirdim ve tek kişilik eğitim deki 5 maçı aldım sayfa çok olunca tamamı okunmuyor maalesef varmı tavsiyeniz
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Classları teker teker oyna, class cardlarını ve mantığını kavra.Trade yap kaybetsen bile boardı temizlemeye çalış.Mesela 4-1 kart varsa ilk onunla 4hp bir minionu öldür.Hero power kaçırmamaya çalış, ben yeni başladığımda çok kaçırıyordum.2 manan boştaysa veya weapon boşa çıktıysa hero power bas.

Daha sonra işi çözünce deckini de biraz düzenleyip her şeyini ezberle.İçeride bulunan kartlarını ve combolarını çöz.Rakibin kartlarını iyi takip et, özellikle class cardlarını.

Burada beleş kartlar ile yeniler için hazırlanan desteler var bakabilirsin.

https://disguisedtoast.com/articles/261-new-and-beginner-players

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    şu deckle 5-1 aralığında ard arda 13 wins aldım aggro druidden daha bi canavarmış.
    isteyen bazı kartları çıkartabilir.ben bu legendarye sahip oldugum için koydum arada işe yarıyor.guldana gelmeden zaten oyunu yeniyorsunuz guldana gerek yok bu deckte.leeroyda gelebilir ama 2xdoomguard durmalı.legenda kadar yolu var.
  • kenarda goldu olan msg packi açıp şansını denesin. nerf yiyen 2 leg de o setten 1600 dust açma şansınız yüksek. bugün f2p hesabıma patches çıktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Ben nerf yemeden önce quest rogue yapmıştım 4 minion 5e çıkmıştı az önce baktım 400 dust şeklinde gözüküyor zaman geçince nerf yiyen kartların dust vermeleri normale mi dönüyor? Nerf yedikten bi ay içerisinde falan mı dustlamam gerekiyordu.

• rerea kullanıcısına yanıt
    evet belli bir süresi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 15 Şubat 2018; 23:49:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç mesaj üstte oyuna yeni başladığımı belirtmiştim müsait oldukca oynamaya çalışıyorum fakat bir sorum var şimdi görev de play mod da oyna diyor casual de bana göre gelecek rakiplerin durumu nasıl olur benim gibi yeni mi yoksa destekli adamlar mı çıkar
  • yeni hesaplara da yeni oyuncular çıkıyor diye biliyorum.
    @MrtAltg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 17 Şubat 2018; 1:54:55 >
  • Packlerden 6. Cube çıktı epic sıramda neden hep cube geliyor oysa 2 tanesi expansion çıktıgından beri var çok saçma.dusttan başka birşeye yaramıyor.

• Poly secret nedir ya?
  • Tecrübeliler bakabilir misiniz Paketten golden rogue quest çıktı bunu kullanmam mı daha iyi yoksa dustlayıp kingsbane decki mi yapayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tecrübeliler bakabilir misiniz Paketten golden rogue quest çıktı bunu kullanmam mı daha iyi yoksa dustlayıp kingsbane decki mi yapayım

Quest rogue artik pek bir iş yapmiyor dustlayip daha kullanışlı bir legandary craftlamak daha mantikli. Kingsbane desteleride ladderda pek iyi degil yalniz. Eger amaciniz rank yukselmekse kingsbane rogue cok tatmin etmeyebilir sizi. Fakat ben eglenecegim desteyi oynayayim diyorsaniz siz bilirsiniz

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Yükselmek için ne önerirsiniz aggro warlock var bu günlerde heryerde murloc paladin biraz pahalı gibi gönül isterki highlander pri oynuyalım ama olmuyor işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yükselmek için ne önerirsiniz aggro warlock var bu günlerde heryerde murloc paladin biraz pahalı gibi gönül isterki highlander pri oynuyalım ama olmuyor işte

Highlander priest nerflendi zaten artik oynayani kalmadi hemde kilit kartlari nisanda wilda gecicek. Aggro veya murlock paladin,spiteful priest oneririrm ladder için. Cube warlock falanda cok iyi ama yeni basladim dediniz cubelock sizin icin pahali kacar gibime geliyor o yuzden. Spiteful priest destesinde hic legendary yok ve win rate orani baya yuksek onu oneririm

• İsmini your opponent gösterenler nasıl yapıyor? Heralde tacizlerden bıkmış kişiler.bende yendikten sonra eklenmek istemiyorum

• 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.