Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda şans faktörü artık hat safhada,Clash Royal’a başladım,o bile daha stratejik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

Corridor creeperın nerfi kartı bitirir gerçekten. bonamarie nerfi ise bence yetersiz. priestin dk ise mutlaka nerflenmeli. hem 5 atak ve üstünü götür, hem iki vur.başka hangi dk da var bu özellikler?

O 2 dmg i 2 manaya yaptığı sürece abartı bir kart olmaktan çıkıyor. Aynı şekilde 5 atak üstü minionları yok etmeside çok abartı bir özellik değil. Twisting nether 8 manaya masayı tamamen temizliyor. Priest dk oyundaki en dengeli kartlardan birtanesi. Raza nerfinden sonra pek fazla kullanımıda kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Corridor creeperın nerfi kartı bitirir gerçekten. bonamarie nerfi ise bence yetersiz. priestin dk ise mutlaka nerflenmeli. hem 5 atak ve üstünü götür, hem iki vur.başka hangi dk da var bu özellikler?

O 2 dmg i 2 manaya yaptığı sürece abartı bir kart olmaktan çıkıyor. Aynı şekilde 5 atak üstü minionları yok etmeside çok abartı bir özellik değil. Twisting nether 8 manaya masayı tamamen temizliyor. Priest dk oyundaki en dengeli kartlardan birtanesi. Raza nerfinden sonra pek fazla kullanımıda kalmaz.

2 mana değil ki raza ile 1 manaya yapacak. warlock için öyle bir kart şart priest ile karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum. Warlockun olayı hep kendine zarar vermesi, 10-15 healthlerden toparlamaya başlaması. warlock için o tarz bir kart şart. ama priest öyle değil ki. düşüncene saygı duyuyorum lakin benim düşüncem bu şekilde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

2 mana değil ki raza ile 1 manaya yapacak. warlock için öyle bir kart şart priest ile karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum. Warlockun olayı hep kendine zarar vermesi, 10-15 healthlerden toparlamaya başlaması. warlock için o tarz bir kart şart. ama priest öyle değil ki. düşüncene saygı duyuyorum lakin benim düşüncem bu şekilde.

Priestin ciddi board cleara ihtiyacı vardı onuda biraz olsun priest dk ile karşıladılar. Raza nerfinden sonra kolay kolay şuan ki mevcut deste oynanmaz. Mevcut destenin avantajı 2 turnde 40-50 arası hasarı heroya vurabilmenizden kaynaklanıyordu. Nerften sonra en fazla 1 turnde 14 vurabilecek. Buda heal ve armor alabilen classlar warlock, druid ve warior karşısında şansını sıfıra indiriyor. Güncel warlock kendine 1 zarar veriyorsa 2 de iyileştiriyor. İyi kombo denk gelirse 6 manada 2 tane 9 manalık kartı boarda indirebiliyor. Bir oyunda denk geldi rakip 10 manaya gelmeden ekstradan 4 tane Doomguard çıkardı.+ N'zoth ve warlock dk ile masayı full doldurması bambaşka bir olay. Sıradaki nerf %90 warlocka gelir.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    evet ben warlock dk sına da nerf gelmesi gerektiğini söylemiştim, yukarılarda var. priestin board clearları oldukça yeterli bana kalırsa. bir de şimdi baş belası weaponlar çıktı. mesela biri warlockta, elden doomgard filan indiriveriyor, sizin bahsettiğiniz oyunda da öyle olmuştur muhtemelen. roque weapon olsun, warlock weapon olsun önlem alınması gerekiyor. e silah kıran kartlardan destene öyle bir tane almak da yeterli olmuyor ki, hele roque da. e iki tane ona ayırdın, bu sefer kendi destenden feragat etmiş oluyorsun mecburen.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Priest dk nerflensin, warlock dk nerflensin. Ee ne kaldı hocam geriye oynanabilen ? Oturup herkes aggro deck mi oynasın
  • Bukadar beklemiş olmaları düşündürücü. Hadi corridor creeper'i falan geçtim patches çıktığı günden beri her türlü aggro-midrange deckini pirate varyasyonuna evrilmeye zorlamış bir kart. Wilde gitmesine aylar kalmış yeni nerfliyorlar.

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    aggrolara da karşıyım. oyun baştan sona dengeli gitmeli. ortaya sürülen her kart counterlanabilmeli. ve decklere müdahele eden kartlar kesinlikle olmamalı. destroy your opponents deck nedir ya? tabi bunlar benim görüşüm.
    destroy your opponents deck nedir ya?

sesli güldüm hocam
    ve sonuna kadar katılıyorum rin the first disciple kartı çılgınlık.(bende de var ama warlock decki olmadığı için işlevsiz şimdilik)
  • Golden millhouse çıktı brawldan dk olarak elimde sadece druid ve Rogue var hangi DK heroyu craftlamamı tavsiye edersiniz? Fundeckler ile oynuyorum mesela kingsbane mill Rogue, jade yogg saron speel druid vs?

• quote:

aggrolara da karşıyım. oyun baştan sona dengeli gitmeli. ortaya sürülen her kart counterlanabilmeli. ve decklere müdahele eden kartlar kesinlikle olmamalı. destroy your opponents deck nedir ya? tabi bunlar benim görüşüm.

Rin'de counterlanabiliyor

• Şu winratede şu deste nerf yemiyorsa bu oyunun geliştiricileri tam bir beyin özürlüdür. Aggro ile yenilmesi neredeyse imkansız 5 manada 2-2 recruit demon ile voidlord inebilen sonrada thaldirimle voidlord kopyalayan bir deckten bahsediyorum.Neredeyse priest kadar hp doldurması var.Tek yenebilen highlander priestti artık oda olmayacak.Herkes bu desteyi oynayacak.Kim iyi çekerse o kazanacak deste 11k dust herkes yapamaz yapamayanlar zaten oyunu bıraksın.Desteyi counterlayacak bir destede yok.Belki big druid falan counterlar oda 11k dust ister.Heroyu takıpta resummon olayını saymıyorum bile.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 3 Şubat 2018; 16:26:44 >

• şu oyunu 2017 basinda birakmistim sanirsam hala rng hat safhada oyunun eski zamanlari cok iyiydi simdi yok o adventure yok bu pack derken bide wild stantard cikinca biraktim artik eski zamani gibi olsa baslardim yokmu bu oyunun pvp server fln

Rin dediğimiz kart kendisini de sayarsak azari hariç 31 mana isteyen bir kart farkındasınız değil mi sadece azari olarak bakarsanız güçlü tabi ama pratikte öyle değil hatta alakası yok. ki zaten priest ve patches nerfünden sonra metada bi kaç deck kalıcak. Onlarda mage ve warlock deckleri olucak büyük ihtimalle. bu arada zaten neredeyse her kart counterlanabiliyor.
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Fatigue warrior ile kazanabilirsin ama kim uğraşacak 1 win için 35 dakika oyun oynamaya.Yeni expansionda sağlam aggro kartları gelir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

Fatigue warrior ile kazanabilirsin ama kim uğraşacak 1 win için 35 dakika oyun oynamaya.Yeni expansionda sağlam aggro kartları gelir bence

Ben açıkçası bir oyun için 20-30 dakika oynamak istemiyorum aggronun bitirilmeye çalışılması hiç hoş değil zaten priest warlockun dünyaca alanı ve hp doldurması var ne oynayacam midrange huntermı warlock gelsin doomguard kombosuyla teklesin.
  • Çare exodia dk paladin Yen’i expansionda ona uygun kartlar çıkacak görürsünüz onun için bekletecem hatta dustları

• Şimdi merak ettiğim bir şey var. Geçende keleseth çıkmıştı. Acaba şuan patches yapsam nerflendikten sonra 1600 dustımı geri alabilir miyim ?

EDİT: Twitchten bilgi aldıntan sonra yaptım LUL
    http://metastats.net/deck/38b65edd-4e7d-4f80-9a0f-561fe02df0ca/last4/
    http://metastats.net/deck/ef0133e2-fe5c-480f-b8f2-0d17a75f76d0/last4/

Şu iki deck resmen hazır bekliyomuş. Nerflenene kadar birazda biz yetkili kişi olalım

EDİT2: Hay ben böyle deckin bu ne ya

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 4 Şubat 2018; 6:58:44 >

Legenda kadar yolu var bu deckin

Ondan nerf yedi zaten yeni deckler geldi

Millet hala patcheslı kelesethli decklere geri döndü bence,corridorda kaymağı oldu

kaç mana istediğinin önemi yok decklere müdaheleyi doğru bulmuyorum ilkesel olarak.
  • 
Sayfa: önceki 11571158115911601161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.