Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: belirlenemeyen Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 2 farklı yayıncıda aynı durumu gördüm. Chatte şu deste kanser bu deste kanser diye bahsedenlere ikiside benzer yorumlar yaptı. Hatta disguised toast'un yanınında cancer deck şeklinde bir cümle kurduğunuzda banlanıyorsunuz ki haklılarda bence. Kanser deste diyip duruyorum ben de ama öyle bir şey yok. Hepsi bu oyunun herkesin oynayabildiği desteler. Sonuç olarak onlarında dediği gibi. Kanser ciddi bir hastalıktır, bir deck türü değildir.
  • Aynen katılıyorum. Bu hastalık herkese çok uzak geliyor ama bir kez siz veya ailenizden biri yüzlesince kanser,tumor gibi kelimeler bile psikolojinizi bozuyor. Su oyundan bile tilt olanlar var aramızda baska hiç mi derdiniz yok arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    8. turda boardun hali sen karar ver

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Sanırım cubelock yapacağım.Bu arada deckte umbra var mı ?Eğer yoksa ona da dust gerekecek.
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    umbra ve prince taldaram oynayanlar var ama çok da gerek yok bende de yok o kartlar. emperor daha iyi sylvanasa cube atabilmeni sağlıyor aynı turda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 6 Ocak 2018; 23:25:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Hazır dust varken güncelleme yaptım. Tempo Rogue, Face Hunter, Zoo Warlock ve Aggro Token Druid güncel. 2.5 seneye yakın oynuyorum. Zar zor 4 güncel deste toplayabildim. Oyun gerçekten hızlı

Nasıl bu kadar yavaş kart topluyorsunuz 1 hafta içinde sadece tüm meta decklerini yapmıştım son expansion da üstelik hazırda dust bulunmuyorken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Hazır dust varken güncelleme yaptım. Tempo Rogue, Face Hunter, Zoo Warlock ve Aggro Token Druid güncel. 2.5 seneye yakın oynuyorum. Zar zor 4 güncel deste toplayabildim. Oyun gerçekten hızlı

Nasıl bu kadar yavaş kart topluyorsunuz 1 hafta içinde sadece tüm meta decklerini yapmıştım son expansion da üstelik hazırda dust bulunmuyorken.

Kartlarımı hiç dust yapmıyorum hocam. Sadece günlük görevleri yapıp pack açıyorum. Ondan sanırım.

• http://metastats.net/

Sizce şu sitedeki decklerin arasında bir şey eksik değil mi ?
  • Evet. İnsaf eksik. En yüksek kazanma oranı olan 3 deckin 3'ü de 10k dust.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

http://metastats.net/

Sizce şu sitedeki decklerin arasında bir şey eksik değil mi ?

Summoner decki orada Dragon olarak geçiyor.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    FuIminata F kullanıcısına yanıt
    Rank 20-11 arasında tier 4te bile bi shaman decki olmamasına dikkat çekmeye çalışmıştım ben. E silseydiniz oyundan
  • quote:

Rank 20-11 arasında tier 4te bile bi shaman decki olmamasına dikkat çekmeye çalışmıştım ben. E silseydiniz oyundan

Burada Token Shaman %50 gözüküyor hocam ama çok oynayan yok tabii.

Bazı yayıncılar oynuyorlar arada eğlence olsun diye.Evolve ile oyunun en ilginç decklerinden birisi aslında.

https://hsreplay.net/meta/

Warrior daha beter %40 ile sürünüyor.

• bi kaç günlük deck patlatıyorlar herkes dustları harcayıp yapıyor.sonra 1 hafta geçmeden deck çalışmıyor.
    warlock dışında yatırım saçma bence spiteful priestta söndü.bu ay rank 5e kadar yükselen varsa helal olsun diyeceğim.nasıl şanslı bi aralığa düşmüşse artık.secret magede çöp oldu eski winrateleri mumla arıyorum.herkes aggro decklere yöneldiği için warlock voidlordla ters köşeye yatırdı.
    face hunterla 4 gündür rank 7e yapıştım kaldım.hiç bir türlü ilerleyemiyorum.günde 50 maç yapmam lazım heralde 5 olabilmek için.
    millet eskimetaya corridoru ekleyip kelesethli zoo warlock ve tempo rogueyu yeniden canlandırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 8 Ocak 2018; 18:26:39 >
  • quote:

Bir zamanlarin evolve shamani ne hala düştü ungoronun sonlarina dogru 3 oyundan biri evolve shaman gelirdi. Simdi casualda zor bulursunuz shaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bi kaç günlük deck patlatıyorlar herkes dustları harcayıp yapıyor.sonra 1 hafta geçmeden deck çalışmıyor.
    warlock dışında yatırım saçma bence spiteful priestta söndü.bu ay rank 5e kadar yükselen varsa helal olsun diyeceğim.nasıl şanslı bi aralığa düşmüşse artık.secret magede çöp oldu eski winrateleri mumla arıyorum.herkes aggro decklere yöneldiği için warlock voidlordla test köşeye yatırdı.
    face hunterla 4 gündür rank 7e yapıştım kaldım.hiç bir türlü ilerleyemiyorum.günde 50 maç yapmam lazım heralde 5 olabilmek için.
    millet eskimetaya corridoru ekleyip kelesethli zoo warlock ve tempo rogueyu yeniden canlandırdı.

Dragon priest iş yapiyor ya yine. Cubelock + priestle oynuyorum fena degil suan priest. Gerci rank 5 demissiniz ben daha 11 deyim. Bi ara highlandera gecicem ama warlocklar highlander karsisinda caresiz kaliyor biraz ve suan 3 oyundan biri warlock

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

bi kaç günlük deck patlatıyorlar herkes dustları harcayıp yapıyor.sonra 1 hafta geçmeden deck çalışmıyor.
    warlock dışında yatırım saçma bence spiteful priestta söndü.bu ay rank 5e kadar yükselen varsa helal olsun diyeceğim.nasıl şanslı bi aralığa düşmüşse artık.secret magede çöp oldu eski winrateleri mumla arıyorum.herkes aggro decklere yöneldiği için warlock voidlordla test köşeye yatırdı.

Bende sırf weaponu ve grommashı var diye bu expansion da bir şey olur diye warriora yüklendim sonuç koca bir sıfır. Warrior ölmüş ağlayanı yok.

• 7k dust var şu an metadaki deckler de eksiğim var ama craftlasam mı bilemedim. Highlander Priest iş yapıyor mu hala Prophet Velen eksik bir tek
  • Uzun süredir oynamıyorum ama yeni expansion tırt bence.

• Mavi AT kullanıcısına yanıt
    raza nisanda wilda geçecek diğer priest destelerinde de velene ihtiyaç pek yok.

• cıldırıcam bu cube warlocku nasıl yenicez 2 mind control attım voidlorduna adamın fayda yok yenilmiyor abi illa bunu mu craftlıycaz yani spiteful priestte istediğimi vermedi dustlıycam en sonunda elimde ne varsa cubelock yapacağım
  • 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.