Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1087. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu deste için hydra craftlamaya değer mi? yoksa düşer mi metadan hızlıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

bu deste için hydra craftlamaya değer mi? yoksa düşer mi metadan hızlıca

hydra metadan düşmez aggro için şart huntera pirate warrıora druide bile alınıyor çok yönlü yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 24 Eylül 2017; 20:14:32 >
  • Yeni kanser keleseth rogue da maşallah 12k dust. Aggro destelerin bile geldiği noktaya bak. Hey gidi zoolock, face hunter. Patches, keleseth, edwin, shaku, 4-5 tane de epic. Oldu o zaman biz kalkalım...
  • Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    hocam craftladım rank 13'den 9'a çıktım fakat gerisi gelmedi 1.5 saattir yerimde sayıyorum :) sanırım oyuncu farkı devreye giriyor... beceremedim bir türlü

hele ki şu son maçta çileden çıktım :) karşımda warlock vardı, 2 ve 3. turnde gnomeferatu oynadı ve iki fireballumu da yaktı, 6. turnde 5-5 minyona siphon soul attı, sonraki turn bonemarelediğim miniona da sipon soul attı, ama yine de adamı lethal'e getirmiştim, elimde frostbolt + firelands portal vardı, onun da 7 canı. renounce oynadı ve warrior'un hero powerını aldı ,oradan 2 zırh aldı. üstüne de 5 mana 2-7 vurdukça zırh veren kartı attı

hâliyle kazanamadım ve bu da son darbe oldu çaktım alt f4ü xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 25 Eylül 2017; 3:9:45 >
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    aynı adam coldlight oracle oynayıp mindblast'ımı yaktı önceki tur içime doğmuş gibi visionstan çekmiştim. insanlar baya kötü desteler oynuyor
  • Mill warlock cidden eğlenceli. Gnomeferatularım çoğu oyun dk yakıyor da eğlenceli işte, çok da competitive değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Discardlocku itttireceklerine imp gang bossun ya da implosionun yerini dolduracak bir şey yapsalardı çok renkli bir zoolock olabilirdi şuan. Hiç sevmezdim rahmetliyi ama fakirin umuduydu.

Görev bitirirken de çok iş yapardı.

• Yeni çıkan aggro tempo rogue nasıl sizce? Elimde birikmiş dustım vardı şu desteyi craftladım. Zaten sadece 2 tane legi eksiktihttp://www.hearthstonetopdecks.com/decks/asmodais-1-legend-aggrotempo-rogue-september-2017/

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    barnes priest gibi 2. tur keleseth atmaya bakıyor saçma bir highroll destesi.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Alakası bile yok hocam. O tamamen artısı. Asmodai bu deckle NA'de legend#1, EU'da da en son ilk 300deydi. Kelesethi attığı oyunları kaybediyor genelde, hele ki 3 kere keleseth attığı bir oyun vardı, sadece topdecke kaldı, bütün tempo yerlerde atamazsan çektiğini

• okul turnuvası için face hunter totem shaman yaptım. 1 decke daha ihtiyacım var. önerisi olan var mı ? kart sıkıntım pek yok
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    pirate warrior yakışır bu ikiliye

• var mı güncel güzel pirate ?
  • Meshhead kullanıcısına yanıt
    feno da kötü dedi rogue için. priest ile kaç oyun attıysa rogue'u yendi 2.tur keleseth shadowstep yaptıkları oyunlar hariç. önceki mesajlarda da birisi söylemişti daha önceki water rogue gibi saçma tempo rogue desteleri çıkıyor diye. pirate ve aggro druid nerflendi diye popüler oldu sonraki paketle söner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 26 Eylül 2017; 13:35:6 >
  • Demon handlock ile Standartta rank 5 i buldum rank 9dan 5'e %60 wr ile şimdi wildda win sayısı 460 olan rogue yi oil deck ile goldena kasıcam bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaturaLweeD_ -- 26 Eylül 2017; 18:42:29 >
  • abi kafayı yicem big priest oynuyorum decki yeni yaptım 6-7 mac attım hicbirinde barnes gelmedi son 3 macımda turn 6 da hepsinde barnes cıkardım elimde hiç minyon yokken nasıl bir şanstır ya şu oyunu neden oynuyorum hiçbir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 26 Eylül 2017; 22:37:6 >
  • Daha karşıma gelen priestlerden hiçbiri (bak hiçbiri) barnesdan lich king ya da obsidyen statue dışında bir şey çıkarmadı. İlginçtir ki şimdiye kadar içinde barnes olan hangi desteyi oynasam ya barnes destenin en altlarında gömülü oluyor ya da desteye koyduğum güçlü minyonları barnestan önce çekiyorum

• valla dün toplam 8 maç attım hiçbirinde barnes çekemedim 4-5 tanesindede turn 6da barnes cıkardım o kadar minyon arasından, diğerlerindede yhasaardan barnes cıkardım millet turn 4 barnes yhasaar turn 5de bitane daha yhasaar cıkarıyor barnes cekmesem okey o kadar minyon arasından barnes cıkarmıyım yeter ya bana maçı kaybediyosun direk

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

valla dün toplam 8 maç attım hiçbirinde barnes çekemedim 4-5 tanesindede turn 6da barnes cıkardım o kadar minyon arasından, diğerlerindede yhasaardan barnes cıkardım millet turn 4 barnes yhasaar turn 5de bitane daha yhasaar cıkarıyor barnes cekmesem okey o kadar minyon arasından barnes cıkarmıyım yeter ya bana maçı kaybediyosun direk

Bende big priestle rank 8 e kadar çıktım. Arada shadow essence den Barnes çıkarsam falanda önce barnes atıp ordan ysaarj çıkarıp. Daha sonra turn 5 6 da falan deckten ysera veya ikinci ysaarj ı ortada görmem çok oldu. Biraz şans işi oynamaya devam edin bence o desteyle şansınız açılır elbet kendimden biliyorum :D benim en çok eğlendiğim destelerden biri kendisi

• 
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.