Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wild ladderin yarısı bot şuanda. Adamlar bütün kartları aynı zaman aralığıyla oynuyor, emotelara aynı gecikmeyle cevap veriyor ve masada lethal bıraktığınızda well played deyip 1 sn sonra concede veriyorlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi concede vermiyor...

• Arkadaşlar işe yarar mı ? Yararsa hangi druid deck de kullanabilirim.

• Beyler bu deckte hydra yerine ne önerirsiniz şuan rank 1im full aggro kaynıyor control deckle birşey yapamıyorum artık mecbur bizde aggroya dönücez :) devamlı oynamayacağım bir deck için 800 dust vermek istemiyorum ve bence iyi bir kart değil 2 living mana şansıma packten çıkmıştı

• fantastik online kart oyunlarını seviyorum. bir ara heartstone oynamıştım ama para yatırmazsanız ezilirsiniz diyenler olunca soğumuştum başka kart oyunları bakmıştım ama bulamamışım.
    2 sorum var 1. heartstone emek ile bir yere gelinebilir mi? 2. başka güzel bir kart oyunu var mı?
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Sabır ile bir yere gelinebilir,hearthstone ayarında bir kart oyunu halen yok bence ama,şans faktörü çok yüksek oyunda,bazen bıktırabiliyor, sinirlerine güvenmiyorsan başka alternatiflere bak,gwent felan var ama beni hiç sarmadı,hearthstoneun mobildede olması çok büyük avantaj bu arada oyunda geçirdiğim zamanın %95i mobilden şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

hepsi concede vermiyor...

Bot ve Rank 5 Wtf ????
  • Finja varsa Murloc paketi eklenebilir. Tar Creeper pek görmüyorum aggro druid'de. Kartlar varsa -2 Tar Creeper -2 Hydra -1 Wolf, +2 Murloc Warleader +2 Bluegill +1 Finja.

Bu decki oynayanlarda bazen Ravasaur Runt, Genzo, Shellfhifter, Golakka görüyorum.
  • SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    standartta metada değil yeni paket gelene kadar da girme şansı yok. wildda da aviana ve malygos ile birlikte otk druid oynanıyor ama o da tier 4 falan yani tırmanmak için çok kötü.
  • Fabrice kullanıcısına yanıt
    finja yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Beyler bu deckte hydra yerine ne önerirsiniz şuan rank 1im full aggro kaynıyor control deckle birşey yapamıyorum artık mecbur bizde aggroya dönücez :) devamlı oynamayacağım bir deck için 800 dust vermek istemiyorum ve bence iyi bir kart değil 2 living mana şansıma packten çıkmıştı

Desteye Eggraper,pantry spider ve golakka crawler eklenebilir. Yerinde olsam Hydra, Tar Creeper ve Dire Wolf'u çıkartırdım.

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    İlginç, genelde well played deyip baloncuk kaybolur olmaz concede verirler.

Not: bu arada oyunu kıçıkırık bir botla rank kasılabilecek kadar basite indirgeyen blizzarda buradan hayır dualarımı iletiyorum.

• akino A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiyeler için denemelere başladım

• Ben bot ile rank 5 olabileceklerini zannetmiyorum. Botların resmen kendi yapay zekası ile oyun kurması lazım, çok zor bence.
  • Metadaki en iyi priest deck warrior deck var ama hala rank kasamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Ben bot ile rank 5 olabileceklerini zannetmiyorum. Botların resmen kendi yapay zekası ile oyun kurması lazım, çok zor bence.

Alakası yok na serverinde kaç kere pirate bota kaybettim bilmiyorum.Nzoth first mate ile başlayınca kaybediyorsun bir de 3.tur attığı berserkeri öldüremezsen 20-30 ne varsa vuruyor insan veya bot olmasının önemi yok.Forumlarda kaç kere konusu açıldı legend olan botlar var sadece normal warriordan farklı olarak curve play yapması için 2 piloted shredder dr boom ve grommash oynuyorlar.

• Arkadaşlar kolay gelsin oyuna ara verip yeniden dönmek isteyenlerden biriyim bende,paladin revaçta gördüğüm kadarıyla, murloc kartları bende olmadığı için şu iki deck arasında kalmış bulunmaktayım,biri stancifkanın playofflarda oynadığı deck,diğeri savjzın 1 ay felan önce yayında 24 win streak yaptığı bir deck,ama o zamanlar meta tam oturmamıştı sanırım,şimdi ne kadar iş yapar emin değilim aynı zamanda lightlord var bu deckteki bende yok,kısıtlı dustımı ilerde gidicek bir karta yatırma konusunda endişeliyim ilk deck biraz daha aklıma yattı gibi bilemiyorum siz hangisini önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saintvicious22 -- 26 Mayıs 2017; 20:48:41 >

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    http://www.hearthranger.com/forum/yaf_postst3384_Download-Hearthstone-Bot---HearthRanger.aspx

Hocam zaten autoclicker tarzı bir bot değil. Belirli durumlarda belirli oyun tarzlarına yönelebilen bir program.

Ayrıca birkaç kere karşınıza gelirse ne demek istediğimi anlarsınız.

Elimde 9 kart var, adamın elinde 1 tane, benim can 23 adamın 2 ve masamda lethal olmadığı için concede vermiyor. Sonra ortaya lethallik minyon bırakıp turu geçiyorum, kart çekiyor ve "well played" deyip çat diye concede veriyor. (Yani, 23 canlı adamı 2 kartla eritmesi zaten mümkün değil. Concede verecek adam çoktan vermiş olması lazım böyle bir durumda.)

Mekanik hafıza olduğu çok belli. Ve bu adamlar rank 15'den 5'lerde hatta arada bir 2-3 lerde bile denk geliyor. Sonuçta pirate warriorun en kompleks hamlesi value için ship+pirate kombosunu bekletmek. Çok üst düzey bir programcılık söz konusu değil yani.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    legend olanları bile var. hatta garip bir deste oynuyorlar midrange pirate warrior deniyor. loatheb. dr.7 grom falan var o pw listesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

legend olanları bile var. hatta garip bir deste oynuyorlar midrange pirate warrior deniyor. loatheb. dr.7 grom falan var o pw listesinde.

Bunlar hep botstone

• 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.