Şimdi Ara

Hearthstone geri dönüş? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Arenayı biliyorum az çok Ort 5 win alıyordum ama 1 sene önceydi bu oyun ne kadar değişmiştir bilemem tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Goeth

Arenayı biliyorum az çok Ort 5 win alıyordum ama 1 sene önceydi bu oyun ne kadar değişmiştir bilemem tabi.

Kartlar değişti, arenada yardımcı olan çok uygulama var onlar işine yarar bence.

• 2-3 gün oynadım normal modda. Oyunun önerdiği Classic mage ve shaman decklerini tamamladım, anton ve alakir droplayınca.

Günde 1 saat falan ya da arada bosluklarda sadece casual/arena tarzı bir oynanış düşünüyorum. Belki gold birikirse ileride Adventure dahi açabilirim. Sizin görüşleriniz nedir?

Not: Geçmişteki oyunlarla ilgili kötü tecrübelerim sebebiyle her sezon rank 15 çıkmak dışında kesinlikle ve kesinlikle ladder yapmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amon Goeth -- 9 Ocak 2017; 14:39:51 >
  • Güncel
  • çift hesap aç arena oyna.
  • nextwait N kullanıcısına yanıt
    Çift hesap derken bi europe bir usa da mı oynayayım aynı acc ile?
  • Amon Goeth kullanıcısına yanıt
    olabilir, mühim olan her girdiğinde sadece questleri yapıp arena için gold toplamak. bol bol arena oynayıp uzmanlaşmak.
  • Pay to win diyenlere şaşırıyorum oyun öyleyse nasıl oluyorda legend a çıkan desteler pirate warrior ve agroo shaman oluyor destelerde classic kartı geçtim basic kartlar var hep yani diyosunuz ki hersey bedava olsun adamlar para kazanmasın para ile yapılan parasız da yapılıyor yalansa yalan diyin bol keseden atmayın boşuna pay to win olması için kilit kartların sadece para ile satılması lazım öylemi değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarıkacı -- 27 Ocak 2017; 11:25:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Pay to win diyenlere şaşırıyorum oyun öyleyse nasıl oluyorda legend a çıkan desteler pirate warrior ve agroo shaman oluyor destelerde classic kartı geçtim basic kartlar var hep yani diyosunuz ki hersey bedava olsun adamlar para kazanmasın para ile yapılan parasız da yapılıyor yalansa yalan diyin bol keseden atmayın boşuna pay to win olması için kilit kartların sadece para ile satılması lazım öylemi değilmi

Bu oyunda para onemli. Para veren oyuncu ile vermeyen oyuncunun bir olmasi mumkun degil. Imkani yok.

Clash of clans oynuyorum. Para ile gem alanlarin yaptigi kadar surede cok kisa bir zamanda onlarin seviyesine ulastim. Neden ? Cunku oyun bunu yapmama izin veriyor.

Adventure kartlari olmadan suanda oynayabilecegin kac tane deck var ? Adventure leri craftlayamazsin satin alacaksin.

Cok calisayim hep oynayayim kazanayim desen bile 100 gold dan sonra galibiyet bonusu almana izin vermiyor oyun.

Senin dusuk gordugun pirate warrior destesi 7000 dust. Kolay mi 7000 dust elde etmek ?

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Neresi 7k oyunda tek legendary patches bide koyarlarsa leoroy ki koymuyor çogu kişi advantureleri gold karşılığı satın alabilirsin şu an andreiyi örnek gösterebilirim forumda adam para vermeden tüm kartları tam pirate warriorda yanlış hatrlamıyorsam 8tane basic kart var leoroy herkeste olması gereken bir kart kalıyor sanada patches bi zahmet onuda yapıver ben son advanture yi gold ile aldım gerisini para ile yeni başladıysan bizde senin yollardan geçtik ha eski oyuncuysan bunları diyosan başka fp2 gösterde oynayalım daha iyisini

• quote:

Neresi 7k oyunda tek legendary patches bide koyarlarsa leoroy ki koymuyor çogu kişi advantureleri gold karşılığı satın alabilirsin şu an andreiyi örnek gösterebilirim forumda adam para vermeden tüm kartları tam pirate warriorda yanlış hatrlamıyorsam 8tane basic kart var leoroy herkeste olması gereken bir kart kalıyor sanada patches bi zahmet onuda yapıver ben son advanture yi gold ile aldım gerisini para ile yeni başladıysan bizde senin yollardan geçtik ha eski oyuncuysan bunları diyosan başka fp2 gösterde oynayalım daha iyisini

Herkeste olması gereken bir kart olunca maliyetten sayılmıyor mu ? Pirate destelere çoğu kişi Leeroy koymuyor demek ? Hmmm.

Oyunun en fazla kullanılan pirate warrior destesi ve maliyeti ortada.

http://www.hearthpwn.com/decks/678847-jai-coexist-pirate-warrior-mean-streets-of

Kendi ağzın ile para ile aldım diyorsun ondan sonra gelmişsin benim para önemli dediğime muhalefet ediyorsun.
    Ben bu oyun F2P değil dedim mi ? Girişte para ödemediğin oyun zaten F2P'dir.

Ben bu oyunda para çok çok önemli dedim eğer paranın önemli olmadığını iddia ediyorsan niye para ile aldın adventure'ları ? Çünkü oyunda gold ile kazanmak aşırı derecede zor değil mi ?

Bana ADNREI'yi örnek gösteriyorsun ben para verip vermediğini bilemem ancak eski mesajlarında betadan beri oynuyorum yazdığını hatırlıyorum.

Bu oyunda para önemli değil diyorsan benim oyunda para vermeden yeterince çalışıp kazanıp ANDREI'yi yakalayabiliyor olmam lazım. Ben sabah akşam oynayım ANDREI'yi yakalayacağım desem bile oyun bana günde 100 gold oynayarak kazanabilirsin diye limit koyuyor. Görevle 150 olsun.

Ben yıllarca oynadım F2P oyunlar. Ancak bu kadar paranın önemli olduğu ve paran olsa bile bu paranın yanında şansın gerektiği bir oyun görmedim.

Oyuna başlayalı 4-5 ay civarında oldu ortalama 350-400 TL para harcadım bu oyuna. Metada etkili şuan 2 tane deck'im var.
    2 ay sonra belkide olmayacaklar.

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Advantureleri para ile almamın sebebi oyuna yeni başladığımda sistemi tam bilmememdi 100pack mi advanturelermi diye düşünürken advantureler mantıklı geldi aldım hem 350tl harcaman seni hemen legend mı yaptı hayır seni rank 5 veya legend yapan emegin ve tecrüben oldu veya olacak bana kalırsa oyunun advantureleri para ile satması tamamıyla haklı bi davranış ki gold ile alınamayadabilirdi bide böyle düşün. Bu kadar itina ile hazırlanmış her kartın geçmişinin olduğu bi senaryoya sahip oyuna pekala warcraft gibi her ay parada vermende gerekebilirdiki iddia ediyorum warcraft kadar da oyuncusu olurdu belki dahada fazla tam gerçek f2p mesela counter strike tır tamam ama şansın varsa bi decki tamamlaman zor bişey değil heleki biraz gayret edip her ay rank 5 olabilirsen her zaman metayı takip edebilirsin

Bide herkeste olması gerekir derken yeni başlayanları kastetmedim parasız oynayanlarda elbet yolunu buluyor para bile kurtarmıyor çogu zaman da ki istediğin kartı para ile alamıyorsun malesef şansına kalmış bide bana göre bu oyun parayı hakediyor

• quote:

Advantureleri para ile almamın sebebi oyuna yeni başladığımda sistemi tam bilmememdi 100pack mi advanturelermi diye düşünürken advantureler mantıklı geldi aldım hem 350tl harcaman seni hemen legend mı yaptı hayır seni rank 5 veya legend yapan emegin ve tecrüben oldu veya olacak bana kalırsa oyunun advantureleri para ile satması tamamıyla haklı bi davranış ki gold ile alınamayadabilirdi bide böyle düşün. Bu kadar itina ile hazırlanmış her kartın geçmişinin olduğu bi senaryoya sahip oyuna pekala warcraft gibi her ay parada vermende gerekebilirdiki iddia ediyorum warcraft kadar da oyuncusu olurdu belki dahada fazla tam gerçek f2p mesela counter strike tır tamam ama şansın varsa bi decki tamamlaman zor bişey değil heleki biraz gayret edip her ay rank 5 olabilirsen her zaman metayı takip edebilirsin

Bide herkeste olması gerekir derken yeni başlayanları kastetmedim parasız oynayanlarda elbet yolunu buluyor para bile kurtarmıyor çogu zaman da ki istediğin kartı para ile alamıyorsun malesef şansına kalmış bide bana göre bu oyun parayı hakediyor

Konu oyunun parayı hak edip etmemesi değil ki. Paranın bu oyunda öneminin çok olması. Söylediğim bu.
    Hak edip etmediği tamamen farklı bir tartışma konusu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.