Şimdi Ara

Hearthstone: A Year of Mammoth Duyurusu! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
3.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer golden olarak varsa 3200 dust, yoksa golden olarak 1600 verecekler.
  • Bugün twich yayını var blizz soruları yanıtlayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    Saat kaçta başlayacak yayın?
    Artık farklı bir şeyler vermeleri lazım card trade, 2vs2, Arena 12 win yerine 15 yada 20 win'e kadar gitsin mesela, Golden herolar 1000 win'e hero skinlerini versinler , title gelsin hem ranked hem arena için bir amaç olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Saat kaçta başlayacak yayın?
    Artık farklı bir şeyler vermeleri lazım card trade, 2vs2, Arena 12 win yerine 15 yada 20 win'e kadar gitsin mesela, Golden herolar 1000 win'e hero skinlerini versinler , title gelsin hem ranked hem arena için bir amaç olsun.

http://www.hearthpwn.com/news/2249-developer-insights-live-stream-q-a-year-of-the

• şimdi bende iki leg te yok. bu durumda 2 sini de golden yapsam güncelleme gelince 6400 geri gelecek kartlar da golden olarak benim olmuş olacak. bozdurursam da 3200 cepte dimi ?

buna engel bir durum yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

şimdi bende iki leg te yok. bu durumda 2 sini de golden yapsam güncelleme gelince 6400 geri gelecek kartlar da golden olarak benim olmuş olacak. bozdurursam da 3200 cepte dimi ?

buna engel bir durum yok ?

Yok.Keşke biz de yapabilsek.

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    yaptık baklım, hayalimde hep ragnarosu paketten açmak vardı ama bi türlü olmadı. 8k hazır dust vardı sylv ve rag yaptım gitti. daha dustlanmayı bekleyen kartlar var onlardan da 19k gelecek. keşke 2-3 golden leg yapsak ta onlara da 3200 verseydiler :)
  • Şimdi ben golden leg yapsam yeni update de direk 3200 dust gelcek onu anladım. Bide onu dustlasam 1600 geliyor mu?
  • Heartpwn de twich yayınının özeti var çevirebilecek varmı acaba

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    gelebilir de gelmeyebilirde. dustlamana izin vereceklerse gelir, vermeycekse gelmeecek ama elinde bu legendler yoksa 1600 gelse de gelmese de kartları yapmak lazım. en kötü ihtimalle bedavaya golden olur.
  • Ben de Golden Slyvanas yaptım herşeyi geçtim oyun içi görüntüsü çok güzel

• Bedava Golden kesin bilgi mi ? 6k dust var 7200'e tamamlarım bir şekilde
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    ben de dün öğrendimn ufak bi araşırma yaptım bu sonuç çıktı.

ilk mesajda da sağolsunlar detaylı açıklamış arkadaş. golden kartın varsa kart aynen duracak 3200 dust gelecek, normal varsa yine duracak 1600 gelecek.

bende ikisi de yoktu, 6400 bayılıp golden yaptım geyik olsun diye de jade druid destesine koyup oyuna girdim 5 win üst üste yapıştırdım, 3 ü ragnaros sayesinde geldi. bu kartı daha önce yapsaymışız keşke :D
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Normal Ragnaros ve Sylvanas'ım var zaten, 400 de onları bozunca gelir. 2 golden leg + 800 Dust iyiymiş
    Toplam da wild'a geçen kartların toplamı 10.400 dust ediyor. Expansion gelene kadar hepsini yaparsak, 3 tane golden craflanacak dust olacak.
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Malesef hesapta o eski bolluk yok 5 ay ara verdiğimden dolayı zar zor tamamladım yeni expansion'ı. 6K dust var sadece.
    Bayağı bir ara verdin biraz zaman alacak toparlamak ama sen çabuk toparlarsın. Golden Herolar tamam mı?
  • Scropion kullanıcısına yanıt
    Son expansion'ın kartlarını toparladım bir sıkıntım yok. Golden hero olarak sadece Rogue kaldı, geri kalan 8 hero golden
  • 1600 dust birikti şimdi ragranos yaparsam bana 1600 gerimi verecek.

• 2k dust var. Sizce sylvannasmi yapiyim ragnarosmu? Veya gereksiz kartlarimi dustlayip ikisinimi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.