Şimdi Ara

HEALER toplanma ve paylaşim noktasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faction,race ayirt etmeksizin butun healerlarin sorularini,sorunlarini ve baslarindan gecen ilginc olaylari paylasarak yardimlasacaklari bir basliklari neden olmasin sevgili healerlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk soru da benden olsun.disc pri oynuyorum.501 ilvl.bu gune kadar spirit haricinde hep crit reforge ettim itemlerimi.sonra mastery ve haste.heallerimin kritik sansini ve dolayisi ile shield olusturma sansini arttirmakdi amacim.baska bir yol izleyenler tecrubelerini aktarabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

İlk soru da benden olsun.disc pri oynuyorum.501 ilvl.bu gune kadar spirit haricinde hep crit reforge ettim itemlerimi.sonra mastery ve haste.heallerimin kritik sansini ve dolayisi ile shield olusturma sansini arttirmakdi amacim.baska bir yol izleyenler tecrubelerini aktarabilir mi?

spirit 11k olduktan sonra rahatlıyor disc mastery yerine ben haste crit denemiştim çok daha zevkli ve rahat oluyorsun aoe heal gereken geçiş bölümlerinde çok işe yarıyor blizzard disc priestın kalkan gücüne nerf yedirdirken aslında arkadanda healına buff atıyordu 5.3 kapalı olduğundan bişi diyemicem ama mastery disc in en zayıf statı ironik olansa 5.1de full mastery çıkmak zorundayken bir patchde en kötü stat a dönüşmesi
  • Disc prideki bu son atonement degisikligi sonrasinda acaba haste gitmek crit ve masteryden daha mi iyi bir karar olur?

• Valla Disc bana kalırsa sadece çok yüksek bir hasara karşı raidi shell ile absord ile ayakta tutmaya yarıyor ama bana göre asla bir holy pri olamaz.
  • benım os holy ama hıc oynamadım.herhalde haste daha onemlı degıl mı holy ıcın?
  • disc te bildiğim kadarıyla full crit gidip atonement abanmak en iyisi, tabi gerektiği yerde diğerlerini de kullanmak lazım ama genel olarak atonement.
  • Enteresan degil mi? Ya forumda healer oynayan yok ya da healerlarin hic paylasacaklari bir soru,sorun yada baslarindan gecen ilginc olaylari yok.

• En son agility setli monkumla healerlik yapiyodum 30 lvla kadar fena sayilmazdi.

• addon önerebilecek var mı arkadaşlar benim gibi yeni healer'lara? yoksa gerek yok mu addona...
  • Bende monk healer oynuyorum 50 lvl oldum. Genelde dungeonlarda monk healer kötü yazıyorlar ama ben bi kötülügünü görmedim gayet basit ve akıc ıgeldi bana ki healer ve tank oynamıs biri degilim.
  • Sahsen ben hic add-on kullanmadim.bana isin kolayina kacmak gibi geliyor ama bir yandan da dunyadaki soz sahibi healerlarin add-on kullandiklarini biliyorum.

• healbot kullanabilirsin dostum addon olarak.raid frameden sadece sağ sol mouse tuş kullanarak heal atabilirsin.mesela sağ tuşa büyük heal, sol tuşa küçük heal atayabilirsin.ben kullandım beğendim bence sende dene.
  • Dun gece mop dglerinden birinde tank first time here cekti.baktim dpsden ses seda yok iyi bari ben yol gostereyim dedim.onden gidip slotlarin onunde duruyorum ve bekliyorum tank dalsin diye.bu arada ben targettarget macro ile healliyorum yani tankin targetledigi slota vuruyorum atonement ile.tank hareketleniyor ben basiyorum holy fire-smite:) en az 3-4 kere hakka havale oldum.adam alamiyor agroyu ustune :) dps allahlik zaten...recountdan baktim en cok kimi heallemisim diye;kendimi gordum.shield de ayni...acaba hesabi satin alip direk 90 dan mi basladi diye merak ettim.dgyi bitirdik ya ben de bittim.bir daha tank first time here cekerse ne yaparim bilmem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gultufan

addon önerebilecek var mı arkadaşlar benim gibi yeni healer'lara? yoksa gerek yok mu addona...

bu oynadıgın karaktere göre değişebilir. Mesela druid için VuhDo biçilmiş kaftan. Cünkü mouseına atadıgın tuşlar sayesinde hiç klavye kullanmıyorsun. ben paladin oynuyorum ve vuhdo kullanıyorum. gördüğüm shamanlarda genelde vuhdo kullanıyolardı. priestler ise genelde healbot tercih ediyolar.
  • Priest olarak vuhdodan vazgeçmem. Druid olarak da geçmiyorum.. Paladinle de geçmem..Shamanımla da vuhdo ile healliyorum. dps charlarımda bile vuhdodan vazgeçmiyorum üstüne bi sürü kısa yol atıyorum.. Mesela warriorsa intervene gibi.. ya da tank paladinimle oynuyorsam hand of prot gibi ve daha niceleri.. main healer olunca alıştığın add onu bırakamıyorsun.. Heal bot ile vuhdo arasında bir fark yoktur.. Sana güzel olan addonu rahatlıkla kullanabilirsin..

Bir de ben bir şey merak ediyorum.. Healer olup mouse ile koşabilen var mı? Şahsen mouseun imleci görünmeden nasıl heal atacağımı bilmiyorum 25m de.. Bilirsiniz çoğu insan klavyeden koşmaya eziklik der.. Main charlar healer olup bu şekilde alışınca ister istemez dpsde de değiştiremiyorsun.. Bana sakın koşarken heal atma demeyin. Ben yerimde durarak oynamayı sevmem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

quote:

addon önerebilecek var mı arkadaşlar benim gibi yeni healer'lara? yoksa gerek yok mu addona...

bu oynadıgın karaktere göre değişebilir. Mesela druid için VuhDo biçilmiş kaftan. Cünkü mouseına atadıgın tuşlar sayesinde hiç klavye kullanmıyorsun. ben paladin oynuyorum ve vuhdo kullanıyorum. gördüğüm shamanlarda genelde vuhdo kullanıyolardı. priestler ise genelde healbot tercih ediyolar.

level 38 pandaren disc priest'im var. disc açmamdaki sebep görev yaptığım zamanlarda da kolaylık olsun diye. benim wow'daki ilk karakterim(çok uzun zaman önce) shadow priest'di 70 yaptım ve sonra hiç oynamadım yaklaşık 1 ay önce tekrar başladım wow'a ve pandaren açmak istedim ve priest özellikle de healer çekti canım acayip. Şimdilik raid olayı uzak bana fakat 5-man'lerde kullanabileceğim işte kimde shield var ya da curse vs. var üzerlerindeki buff ve debuffları net görebileceğim bir addon arıyorum.

dediklerinizi en kısa zamanda deneyeceğim.

• Ben druid heal oynuyorum bu alanda kendimi iyi bilirim ve healbot diyorum mouse sayesinde klavye kulanmadan heal atabiliyorum önemli olan hangilerini kulandığın bir denge tutturduğunda ne mana nede heal sorunum oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tevez

quote:

level 38 pandaren disc priest'im var. disc açmamdaki sebep görev yaptığım zamanlarda da kolaylık olsun diye. benim wow'daki ilk karakterim(çok uzun zaman önce) shadow priest'di 70 yaptım ve sonra hiç oynamadım yaklaşık 1 ay önce tekrar başladım wow'a ve pandaren açmak istedim ve priest özellikle de healer çekti canım acayip. Şimdilik raid olayı uzak bana fakat 5-man'lerde kullanabileceğim işte kimde shield var ya da curse vs. var üzerlerindeki buff ve debuffları net görebileceğim bir addon arıyorum.

dediklerinizi en kısa zamanda deneyeceğim.

vuhdo da hepsini görebilirsin.

• Ben de Grid kullanıyorum raid arayüz amaçlı onun dışında ek bir addona ihtiyaç duymadım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.