Şimdi Ara

Healbot debuff göstermeme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 21 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • aschil (3 mesaj) Muten Roshi (2 mesaj) Darch (2 mesaj) ReflexAction (1 mesaj) ChaosBreed (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Healbot debuff göstermeme problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2743 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yeni patch geldiğinden beri healbotta debuffları göremiyorum, haliyle dispelde problemler yaşıyorum. twitchten baktığımda healbot güncel gözüküyor. Var mı aynı problemi yaşayan ya da direkt çözümü bilen biri?

|
    |
  • Yarbay
    6232 Mesaj
    clique + elvui
    |
    |
  • Yarbay
    5504 Mesaj
    Clique + oyunun kendi frame i diyorum bende

ilk shaman oynamaya başlayınca healbot kullanıyordum fakat clique daha rahat geldi sonradan
    |
    |
  • Yarbay
    2743 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şu an oyun sürem bitti. Alınca bi deneyim dediğiniz addonları. Healbottan çok memnunum ama, umarım fazlası vardır, eksiği yoktur Clique'in.
  • Binbaşı
    1742 Mesaj
    VuhDo dışındakiler amatörce geliyor, bir kere ayarladıktan sonra evladiyelik addon.

Tamamen özelleştirilebilir ve ayrıca en düşük tepki sürelerine sahip heal addon'u diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 26 Temmuz 2019; 16:36:57 >
  • Yarbay
    6232 Mesaj

tek bir addon'un tepki süresine etkisine gelene kadar bin bir çeşit faktör var.
    işlevsel olması önemli, mouseover macro ve shift + ctrl tuşlarıyla beraber KLAVYE kullanıyorsanız, pekte amatörce olmuyor. En düşük tepkime süresine sahip addon, mouse sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 26 Temmuz 2019; 23:57:34 >
    |
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6232 Mesaj

healbot heralde yeni başlayan her healer denemiştir. alternatiflerini deneyimleyince biraz yavan kalıyor. clique'ın temeli mouseover macrodur. en başta biraz kafanız karışır, anladıkça ne kadar gerekli olduğunu anlarsınız. addon olarak küçük boyutludur ayrıca.
    |
    |
    Muten Roshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1742 Mesaj

Bulabileceğiniz en işlevsel healing addon'u Vuhdo oluyor zaten, net bir şekilde söyleyebilirim.

Blizzard'ın veya Elvui'nin Raid Frame'leri Vuhdo ile boy ölçüşemez. Tüm HoT, DoT, Curse-Poison zamazingolarını istediğiniz gibi detaylandırma işine girebiliyorsunuz.

Dediğim gibi overkill olabilir ama en iyisi budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 27 Temmuz 2019; 2:19:36 >
    |
    |
    aschil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2141 Mesaj
    Kim, hangi addon ile ihtiyacını karşılıyorsa onunla oynasın ama manuel olarak istediğiniz debuff'ı veya buff'ı ekleyemediğiniz raid frame kötüdür. Acilen modifiye edilebilir raid frame'lere yönelin.

Benim oyum hiçbirine. Tek tercihim Grid olur. Belki şu an daha iyisi vardır ama biz eski kafalıyız. Grid hâlâ tüm işi görüyor.
    |
    |
  • Yarbay
    6185 Mesaj
    healer main oynuyorum vuhdo iyidir, vuhdu kullan healbot başlangıç seviyesi bir addon. herkes kullanmıştır dediği gibi arkadaşların, bende kullandım ve vuhdo ile tanıştıktan sonra başka kullanmıyorum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.