Şimdi Ara

HEAD NANO Tİ.HEAT (660) TENİS RAKETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eşim ve ben tenise yeni başladık. Başlarda kardeşimin selex marka raketlerini kullandık. Şu an daha kaliteli ve eli yormayan bir raket almak istiyoruz. Bu yüzden uzun araştırmalarımız sonucunda Head'de karar kıldık. Almak istediğimiz fiyata en yakın NANO Tİ.HEAT (660) TENİS RAKETİ var (max. 200tl).

Özellikleri;
    Glossy finish - Comfort Zone - AnTi.Torsion
    Gripsize: 1-5
    String Pattern: 16/19
    Swingstyle: L3
    Beam: 22 mm
    Head size: 660 cm²
    Weight: 265 g
    Balance: 345 mm
    Length: 685 mm

Benim el ölçüm L1 eşimin ise L3. Eşime hafif gelir mi bu raket?

Sizce şu anda bu raketi almak kalite ve rahatlık açısından mantıklı mı? Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volt -- 10 Temmuz 2009; 11:36:25 >

• bende ti.tour var menunum.benimki 275gr,selexten sonra çok hafif bile gelebilir.

hafif raket aslında pek iyi değildir.kendiniz için biraz daha ağır raketlere bakabilirsiniz, momentum fazlalığndan dolayı daha dengeli vurursunuz.eşinize hafif olması avataj olabiir,yormaz.

bu arada sizin grip boyunuz l3,eşinizinki l1 olması gerek değilmi? l1 ,l3ten küçüktür.
  • Grip boyunda problem yok, doğru yazdım.
    Haftasonu Ti.Tour modelini inceleme fırsatım oldu. Tek parça denildi ama kenardaki plastiği kaldırınca iki parçayı birleştiren vida görünüyor. Yani satan mağazaya bile tek parça denmiş. Bu yüzden babolat almaya karar verdim. İstediğimiz model Armada mağazasında olmadığı için İstanbul'dan getirecekler. Kullandıkça daha detaylı bilgi verebilirim.
    İlginize çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volt -- 13 Temmuz 2009; 15:26:48 >
  • kenarındaki plastik derken? bende tek parça diye biliyorum...
  • Raketin sapa en yakın kısmında kordaj örülmeye başlıyor bu kısımda raket kesmesin diye kordajın rakete temas eden kısmında plastik uzun bir kısım var siyah renkli onun en alt kısmını tırnakla hafifçe havaya kaldırınca, yıldız vida altta görünüyor.
    Yinelemek istiyorum, sorduğumda tek parça denildi.
  • Head size: 660 cm²

66 kafa bir raketten bahsediyoruz doğru mu?? bu minnacık bi alan olmaz mı?? yetişkinler için 95 - 110 kafa raketler onerilir benim bildigim.( 95 ve 98 pro oyunculara hitap eder. )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.