Şimdi Ara

= HDR PC OYUNCULUĞU - ANA KONU = (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
11
Favori
16.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kralexx42

Hdr yi açmadığım zaman oyun içinde hdr aktif olmuyor hdr siz görüntüler çok daha güzel ve canlı hdr yi açtığım an renkler aşırı derece de kötü oluyor biyerlerde bi hata yapıyorum sanki
    Yolunda olmayan birşeyler var.Hdr destekli bir oyunda hdr açık ve kapalı şekilde foto atabilir misin?
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Bugün koymaya çalışayım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün bi foto atarım bakarsınız hdr yi tamamen kapattığım zaman renkler çok daha iyi oluyor açıkken berbat bi halde evimde Sony 55xe7787 4K hdr li tv var çocuklardan tv yi alamadığım İçin monitör aldım Bilgisayar tv de hiç denemedim ama monitör de fh4 bf1 de deniyorum hdr açtığım anda renkler aşırı derecede soluyor birde Windows ekran ayarlarından hdr yi açmadığım zaman oyunLarda hdr seçeneğini çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 20 Nisan 2019; 9:17:4 >
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    HDR'yi açtığın zaman Monitörden Parlaklığı 100% 'e getir
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    Hiç yapmadım onu ama galiba yüzde yüz de duruyor

• quote:

Hocam bugün bi foto atarım bakarsınız hdr yi tamamen kapattığım zaman renkler çok daha iyi oluyor açıkken berbat bi halde evimde Sony 55xe7787 4K hdr li tv var çocuklardan tv yi alamadığım İçin monitör aldım Bilgisayar tv de hiç denemedim ama monitör de fh4 bf1 de deniyorum hdr açtığım anda renkler aşırı derecede soluyor birde Windows ekran ayarlarından hdr yi açmadığım zaman oyunLarda hdr seçeneğini çıkmıyor
    Aynı durum konsol için kullandığım LG marka televizyonda da mevcut. HDR açıldığında abartılı bir şekilde renkler soluklaşıyor. Neredeyse siyah/beyaz olacak :)
    Parlaklık ve kontrast ayarlarını en yükseğe aldığımda ise renkler patlamaya başlıyor. Sanırım ürünün kullandığı HDR standartıyla ilgili.

• hdr oyun oynamak film izlemek bence ap ayrı birşey bendeki samsung nu8000 de hdr film izlemek hdr oyun oynamak çok zevkli
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Nasıl patlamaya başlıyor hocam anlamadım

• quote:

Yok bende de o şekilde oluyordu sorunu çözmüştüm.Sarımtırak solgun bi görüntü olur.
    Aynen öyle oluyor hocam

• quote:

Aynen öyle oluyor hocam
    Tamam siz müsait olunca karşılaştırmalı bi görüntü koyun önce görelim tam olarak.Sonra çözüme adım adım gideriz.
    Birazdan yükleyeceğim

• Bu hdr kapalı
    = HDR PC OYUNCULUĞU - ANA KONU =

• Buda hdr açık hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 20 Nisan 2019; 15:37:48 >
  • Bunlarda bf1 den

• quote:

Bunlarda bf1 den

Pcde oynuyorsunuz değil mi ? Ekran kartınız nedir ?

Gtx 1080 hocam

• Gtx 1080 hocam hdmı ile bağlı kanlonun üzerinde 2.0 yazmıyor ama 4K 60 hz destekliyor bu durum da kablo 2.0 diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 20 Nisan 2019; 15:46:4 >
  • quote:

Gtx 1080 hocam hdmı ile bağlı kanlonun üzerinde 2.0 yazmıyor ama 4K 60 hz destekliyor bu durum da kablo 2.0 diye düşünüyorum
    Ekran kartı tamamdır.Kablo 2.0sa onda da sorun yok.Windows birkaç önceki sürümünde hdrde sıkıntı çıkarıyordu.Önce windows 10un son derleme sürümünü kurun.Şu an versiyon kaç yüklü pcnizde.Windows arama kısmına winver yazarak görebilirsiniz.
    Sürüm 1809 diyor hocam

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.