Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
12
Favori
49.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abdullah zeydanda tutuklandı tükürükle boğacaklarmış adamı muhahaha:)))) hadi o zaman dans gençler. yaw neşe doluyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün fener ingilizlere geçirdi bugünde devlet hdpkklılara geçirdi çifte bayram :)

• Devamı gelmeli. Chp içindekiler ve akp deki gizli fetöcüleride almalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

quote:

Bugün olan olayları bir marifetmiş, zafermiş gibi kutlamak kadar acınası bir şey olamaz :D

nasıl zorunuza gidiyo yav çok iyi böle devam

Hiç zoruma gitmiyor, asıl acınalacak güruh sizsiniz bence. Bakın biraz yabancı basına görün halinizi

Yabancı basın?

Yaşadığın ülke neresi sayın pkk sevici?

• quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: to let myself go

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Bazı densizler diyor ki sıra size de gelecek.Ulan terör örgütüne yardım ve yataklık eden,terörist cenazelerine katılan,mecliste terör örgütünün türkülerini söyleyenle beni neden bir tutuyorsun soysuz?

Sıra sana da gelecek. Çünkü muhalifsin. Bak imzanda Atatürk var. Şuan yapmaya çalıştıkları şey Atatürk'ün laik, demokratik hukuk devleti olan cumhuriyet rejimini yıkmak yerine tek adamın olduğu dinden beslenen bir rejim yaratmak. Sen de buna karşı çıktığın için elbet sana da sıra gelecek, er ya da geç.

Hdp li misin?

Hayır

Fazla paranoyaksın.Terörist hdp lilerin içeri atılmasını zevkle takip ediyorum bence sende öyle yap.Bu ülkede hükümetler değişir daha fazla muhafazakârlaşır ancak rejim değişmez sıkma canını.O siyasi konjuktor ve halk altyapısı asla olmaz.
    Hdp lilerin içeri atılmasından en ufak rahatsızlık duyan birisi varsa kendinden şüphe etsin.
    Dilerim bu kervana hdp ve cemaatle anlaşmalar yapan kol kola gezen akp li vekiller ve hdp ye destek veren chp li vekiller de katılır.Özellikle Sezgin Tanrıkulu ve Mahmut Tanal i tutuklanırken görmek orgazm olmak demek olacak benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

quote:

Orijinalden alıntı: meyymetbaba

quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Sırrı neden serbest bırakıldı? beni bi'aydınlatın.

Gözetim altında serbest kaldı. Yeterli delil yoktur suçlamak için.

acaba ne delili olacaktı ki omzuna pkk bayrakları alıp terörist cenazesine katılması yetmez mi

Yav Abdullah Öcalanı hapiste tutup asamayan AKP, MHP liler gelip burda bir şeyler yazmasın komiksiniz. Abdullah Öcalan orada. Hadi gidin öldürün. Neyden korkuyorsunuz? İkiyüzlü müsünüz?

gidip öldürdük diyelim sonra ne olacak. Türkler foşik diye yeni mazaretiniz mi olacak. ya da Türkiye de adalet yok diye mi zırvalacaksınız. Kafanız harbiden hiç çalışmıyor Ama merak etme sıra ona da gelecek

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Inşallah

• Hepsinin ipini çekecekler az kaldı az adalet yerini bulacak keser döner sap döner gün gelir hesap döner

• Kemal kılıçtaroğlu CHP yi Atatürk çizgisinden iyice hdpkk çizgisine getirdi. Sırf muhalefet olsun diye mi yapıyor bilmiyorum ama çizgisi asla CHP kültürüne yakışmıyor. Devleti kuran parti olduğunu söyleyen parti devleti yıkmaya çalışan parti ile kol kola

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Suan okmeydaninda cöpleri falan yakiyo yuzu maskeliler

Etekte giymişler mi yine?
  • Guzel haberler ard arda geliyor S&P ratingste görünümümüzü yükseltmiş

• hee anlaşıldı bu site diktatör müptelası... oldu o zaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurOnly -- 4 Kasım 2016; 21:49:9 >
  • hapocod kullanıcısına yanıt
    Tayyip (c.c) rahmeti gazabını aşmıştır.
    Halifeyi ruyi zemin amin.

• quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

Kemal kılıçtaroğlu CHP yi Atatürk çizgisinden iyice hdpkk çizgisine getirdi. Sırf muhalefet olsun diye mi yapıyor bilmiyorum ama çizgisi asla CHP kültürüne yakışmıyor. Devleti kuran parti olduğunu söyleyen parti devleti yıkmaya çalışan parti ile kol kola

Chp kesinlikle Atatürk ilkelerine göre hareket etmedi. AKP'nin oyunu düşüreyim, mecliste üye sayım daha da artsın, ortamdaki kaos'tan besleneyim. ''Hdp barajı geçemiyor mu? Aaa durun ben Atatürkçü kesimin olduğu İzmir'den aday olayım ki Tunceli' HDP'ye kalsın oyları artsın, CHP'lilerin bir kesimide HDP'ye OY versin''

Kasetle gelen adamdan ne beklersiniz ki? Emanet oylar mı dersin? HDP Barajı geçti diye pilav partileri veren CHP'liler mi dersin?

Kılıçdaroğlu'nu gördükçe Baykal'a içim ısınıyor. Yazık oldu cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Kaçmazlarsa.....
    Vardılarda ne oldu?
    Gitmesinler diye teröre müsama mı gösterelim?
    Kim bu ülkenin yanında kim değil görelim bakalım.
    Hepsi bize muhtaçlar,AB önce kendi poposunu düzeltsin,batan ve batmaya yakın ülkelerini kurtarsınlar.

ya soyle cahil cahil seyler yazmayin. biraz arastirin ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

quote:

Bugün olan olayları bir marifetmiş, zafermiş gibi kutlamak kadar acınası bir şey olamaz :D

nasıl zorunuza gidiyo yav çok iyi böle devam

Hiç zoruma gitmiyor, asıl acınalacak güruh sizsiniz bence. Bakın biraz yabancı basına görün halinizi

Yabancı basın?

Yaşadığın ülke neresi sayın pkk sevici?

pkkdan nefret ediyorum

• un momento kullanıcısına yanıt
    İran'da, Suudi Arabistan'da bittiği gibi mi? Adamın biri çıktı TV'ye, gizli olarak. Gizli seks partileri veriyorlarmış villalarda. Adam diyor, biz bu uğurda canımızı vermeyi göze aldık diyor. Gizli tüneller kazmışlar vs. Kadının biri alışveriş yerinde ruju olduğu için ahlak polisi tarafından tartaklanıyor, kadın hakkını arıyor ve kameraya alıyor. Kadını ülkesinde kahraman ilan etmişler. Orası İran, dikkatini çekerim. Bazı yerlerinde elektrikler yanmıyor, sular akmıyor. Ve sebebi ne? Yolsuzluk. Şeriatta dertler baştakilerde biter, asıl halkta başlar.

• Ülkede bomba patladığı zaman, darbe girişimi olduğu zaman sesini çıkarmayan ülkeler hdpliler tutuklanınca şimşek hızıyla açıklama yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

Kemal kılıçtaroğlu CHP yi Atatürk çizgisinden iyice hdpkk çizgisine getirdi. Sırf muhalefet olsun diye mi yapıyor bilmiyorum ama çizgisi asla CHP kültürüne yakışmıyor. Devleti kuran parti olduğunu söyleyen parti devleti yıkmaya çalışan parti ile kol kola

Chp kesinlikle Atatürk ilkelerine göre hareket etmedi. AKP'nin oyunu düşüreyim, mecliste üye sayım daha da artsın, ortamdaki kaos'tan besleneyim. ''Hdp barajı geçemiyor mu? Aaa durun ben Atatürkçü kesimin olduğu İzmir'den aday olayım ki Tunceli' HDP'ye kalsın oyları artsın, CHP'lilerin bir kesimide HDP'ye OY versin''

Kasetle gelen adamdan ne beklersiniz ki? Emanet oylar mı dersin? HDP Barajı geçti diye pilav partileri veren CHP'liler mi dersin?

Kılıçdaroğlu'nu gördükçe Baykal'a içim ısınıyor. Yazık oldu cidden.

kasetle parti başina gelen adam teror orgutu oyunuyla meclise giren adamlari savunuyor.
    secimle gelen secimle gitsin diyor ya bunu da gorduk.
    chpsi de hdpsi de mhpsi de akpsi de batsin.

• Şu Dh forumdaki PKK sempatizanlarınıda fişlemek siteden ihraç etmek lazım gelir malum HDP li vekillerin daha doğrusu teröristlerin tutuklanması çok rahatsız etti arkadaşları

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.