Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.001
Cevap
12
Favori
49.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AmanAdanali

counter terrorist win :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komple temizlerler umarım. Diğer belediye başkanlarını da içeri alsınlar onlar çok mu temiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Yahu başkanlık seçimine zaten mhp destek veriyor. Hemen, yok inanmayın, yok daha önce neredeydiler filan. Her şeyin bir zamanı var. Devlet sizin oturduğunuz gibi klavye başından yönetilmiyor. Tamam, başkanlık seçiminde sen oy verme, burada çığırtkanlık yapmanın amacı nedir?

Siz değilmiydiniz darbe gecesi de bunlar hep senaryo diyen? 3-5 kişi ile darbe mi olur diyen? Şu an ortalık felaket karışacak farkında mısınız? Belki bombalar patlıyacak, ben bile ölebilirim, sizde ölebilirsiniz. Ancak bir yerden başlamak gerek. Kararlı ve istikrarlı bir şekilde. Varsın ölelim biz, vatan sağolsun. Amaa bunlar artık temizlensin..

Sonu ne olursa olsun, nereye varırsa varsın, bunlar temizlenmeli. Artık geri dönüş yok. 2 aydır hiç birinin çıkıp konuştuğunu gördünüz mü? Bu operasyonların düğmesine çoktan basılmıştı yeni değil..

Her şey dönüp dolaşıp inanç meselesine geliyor. Taraf olanda muhalif olanda farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor lakin asıl mesele devlet yönetiyor olmanın buralarda, medyada vb ortamlarda konuşulduğu kadar basit olmadığıdır.

HDP'li vekillerin alınabilmesi için şartların olgunlaşması gerekiyordu ve devlet bunu yaptı lakin bunu gerçekleştirenlerin asıl niyetlerini ve ne için yaptıklarını kendilerinden başka kimse bilemez. Bu böyleyken taraf olanda muhalif olanda kendi kafasına göre atıp tutmakta her daim ısrar ediyor.

Bu süreç elbette hiç bir zaman kolay olmayacaktı olmadı da.. Mühim olan birlik olmak beraber olmak. Minimum sıkıntısız bir şekilde atlatmamız duaları ile..
  • Şuan avea internet geldi ama no 4G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işin sonu çok acı olacak.

PKK ya göz yumdu, başkan yaptırmadilar diye anında verdiği sözlerden döndü..

Kurdistan söylemlerini unutmadık

Anayasanın ilk 4 maddesi Ayet değil ya söylemlerini unutmadık.

HDP Başkan yaptırmadı PKK silah yigdi da yigdi bedelini halk ödedi. Sonra ama kandırıldık ki .. Ağlama Modu

Cemaat ile Karı koca ilişkisi yaşadılar. Sonra çıkar çatışmasında kendi elleriyle teslim ettikleri mevkilerdeki Din kardeşleri Kendilerini öldürüyordu neredeyse ama bedelini Halk ödedi. Ama kandırıldık, Ağlama Modu.

İsrail ile Mavi Marmara olayında İzni benden aldılar lafı benden izin mi aldınız gibi 180 derecelik Kıvırma..

Esad i Devirecekler diye İsid lilere ülkeyi Logistik üst yaptınız. Pyd nin hakkından geliyor diye ses çıkarmadınız. Ta ki IŞİD ülkede bomba patlatana kadar. Sonra yine ağlama Modu.

Rus uçağını düşürme olayında Rusya ya demediğini bırakmadı kendisi ve tayfası sonra Turist gelmeyince Eyy Putin oldu Dost Putin.. Uçağı biz düşürdük lafı kıvırma ile Feto düşürdü oldu. Ağlama Modu.

Şimdi Kürtler beni başkan yaptirmazsa MHP liler beni başkan yaptırır diye HDP ye yüklenme Modu.

Bedelini Asker ödeyecek. Ve belkide Sivil halk. Büyük PKK eylemleri olacaktır. Başkan olana kadar ki zayiat önemsiz. Başkan olunca PKK ile tekrar masaya oturabilir.

Acayip bu Erdoğan

Bir gün milliyetçiliği ayaklar altına alıyor.

Ertesi gün milliyetçi oluyor.

Pazartesi Kurdistan eyaleti diyor.

Salı ne Kurdistani

Öcalan bir gün sayın

Ertesi gün Terörist başı

Sabah Eyy Putin Akşam Dost Putin.

Bu kafayla Nah yürür ekonomi..

Serbest piyasa ekonomisinin S ni bilen bilir ki bunun Sonu Çöküş..

Ama ne anlatılır ki bu millete.

15 yıldır Lozan 2023 de bitecek Türkiye uçacak hayaline inanan. Bir zahmet edip Lozanin içeriğini okumayan bir biatci kitle.

Reis otur der otururlar.

Reis Konuşur Sonra bunlar. Reis ne doğru derse Sabah dediklerini unutur Reislerini savunurlar.

• Atatürk şuan yaşasaydı ilk chpnin suratına tükürürdü bundan yüzde bir milyon eminim,chp rayından çıkmış,iktidar için pkk yandaşlığı yapan,aslında bizzat pkk adamlarını içine alan bir parti haline gelmiştir.

Fatih sultan mehmet han yaşasaydı kesinlikte erdoğanın yüzüne tükürürdü,yanındaki adamlarından,politikasından vede sülalesine devleti peşkeş çektirdiğinden dolayı.(Çözüm süreci ile ilgili duruşu ben yanlış görmüyorum tamamen stratejik bir hamle olduğunu pkklılar iyi bildiği için silah stokları yaptılar,bu süre içerisinde devlet hem yeni nesil silahlar,hemde ekonomik anlamda güçlü olmak için zaman kazanmak istedi)

Satuk buğra han yaşasaydı mhpyi herhalde bir kaşık suda boğardı,bu kadar iradesiz,okullarda reis tarzı eski tip insanları salıp korkutmak,ırkçılığı tetiklemek yüzünden.

Hele hdp'nin yüzüne kürtler kimler tükürmez ki,selahattin Eyyubi'mi,Said nursi mi,İdris-i Bitlisimi(Ki pkklılar kendisini hain şerefsiz diye itham eder,açıp kitabını okumamışlardır),Abdulkadir Geylani'mi daha sayamadıklarım var,ırkçılığa karşıyız deyip kürtler içerisinde görüş farklılığı olana tahammül edememe,gösteri diye milletin evini taşlama,molotoflama,hizmet gidince hükümetindir diyip iş makinalarını yakma,6-10 yaş arasındaki çocukları şiddet eğilimli büyütme(pkk propagandası),rojavada yaşanan katliamda devlete müdahele et diye yalvarıp arkadan devlet bizim düşmanımızdır propagandası yapmaları ve daha neler...

Görünen o ki şu'cu bu'cu olmak değil mesele,önemli olan yaşadığın toprağa,insanlarına,vatanına sahip çıkmak ve sevmektir kim olursa olsun.Hangi parti örnek aldığı şekilde gidiyor ki?Özellikle che quevarayı savunanlar onun kitabını dahi okumamışlardır,sadece vikiden veya videolardan gördükleri kadar biliyorlardır.Boşuna solcuyum diye geçinmesinler.Neyse çok şey yazardım ama.....
  • Pkk ya vuruyoruz CHP hopluyor .Siyasiler dokunulmazlıkları kaldıralı kaç ay oldu iş hukukcularda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 temmuz zaten başkanlığı yeterince garantiledi.

Bu da bir sonraki aşama olan Türk tipi(?) eyalet sistemi için atılmış bir adam.

Ama forumun haline çok üzüldüm yav. He yavrum he terör bitti. Bu kadar kolaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Yanlışım varsa düzeltin ama bu adamları meclise hükümet sokmamışmıydı?

Emanet oylar da vardı, onu unutmayalım

• Malum partinin tek güzel işi

• Çok geç kalınsada umarım devamı gelir ve artık seslerini keserler!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Tekrar ediyorum, Kışanak'tan tutun da Cumhuriyet gazetesine yapılanlar BAŞKANLIK SİSTEMİ için.

Hatırlarsanız darbe girişiminden sonra RTE'ye ve başkanlık sistemine destek %67'ye fırlamıştı. Ama sonrasında düşüşe geçmişti.

İşte bu yapılanlar o desteğin sürmesi içindir. Hiçbir muhalif, özellikle de milliyetçiler AKP'nin bu operasyonlarına kanmamalı.

Gözünüzü açın. 2010 referandumunda yetmez ama evetçilikle sempati kazandılar. Şimdi de kürtçülere operasyon yaparak sempati kazanmaya çalışıyorlar.

Bu operasyonları hukuk devleti olmak adına ben de destekliyorum ama sakın buna kanıp başkanlığa evet demeyin.

bütün mesajlarını okudum ve senden ala hain göremedim şu konuda.

ağzıma geleni söyleyemiyorum malesef forum ortamı olduğu için.

damarlarında türk kanı değil bozuk kan dolaşanlar bu şekilde afkuruyor genelde.
  • baysbawer B kullanıcısına yanıt
    o fotoğrafı bana değil Selocan abine göstereceksin. Ama şuan onun işi vardır polis amcalarınla
  • Nasil vatanhainleri eğleniyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Bu işin sonu çok acı olacak.

HDP Başkan yaptırmadı PKK silah yigdi da yigdi bedelini halk ödedi. Sonra ama kandırıldık ki .. Ağlama Modu

Cemaat ile Karı koca ilişkisi yaşadılar. Sonra çıkar çatışmasında kendi elleriyle teslim ettikleri mevkilerdeki Din kardeşleri Kendilerini öldürüyordu neredeyse ama bedelini Halk ödedi. Ama kandırıldık, Ağlama Modu.

İsrail ile Mavi Marmara olayında İzni benden aldılar lafı benden izin mi aldınız gibi 180 derecelik Kıvırma..

Esad i Devirecekler diye İsid lilere ülkeyi Logistik üst yaptınız. Pyd nin hakkından geliyor diye ses çıkarmadınız. Ta ki IŞİD ülkede bomba patlatana kadar. Sonra yine ağlama Modu.

Rus uçağını düşürme olayında Rusya ya demediğini bırakmadı kendisi ve tayfası sonra Turist gelmeyince Eyy Putin oldu Dost Putin.. Uçağı biz düşürdük lafı kıvırma ile Feto düşürdü oldu. Ağlama Modu.

Şimdi Kürtler beni başkan yaptirmazsa MHP liler beni başkan yaptırır diye HDP ye yüklenme Modu.

Bedelini Asker ödeyecek. Ve belkide Sivil halk. Büyük PKK eylemleri olacaktır. Başkan olana kadar ki zayiat önemsiz. Başkan olunca PKK ile tekrar masaya oturabilir.

Acayip bu Erdoğan

Salı ne Kurdistani

Öcalan bir gün sayın

Ertesi gün Terörist başı

15 yıldır Lozan 2023 de bitecek Türkiye uçacak hayaline inanan. Bir zahmet edip Lozanin içeriğini okumayan bir biatci kitle.

Reis otur der otururlar.

Reis Konuşur Sonra bunlar. Reis ne doğru derse Sabah dediklerini unutur Reislerini savunurlar.

Neden bu kadar zoruna gitti .hdp liler alınmış akp çamur atmak resmen bazı yapılan şeyler içine oturmuş gidip hdplilerle içerde bekleyebilirsin . Yada ölüm orucuna çıkabilirsiniz ama bir gün hepinizin sonu bu vatan hainleri gibi olacak .

• Ulan tayyip inşallah başkanlık için değildir şunlardan kurtulalım ne olur ya vatan hainlerine yer yok!!

• quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

quote:

Orijinalden alıntı: BatuhanXxX

Bu işin sonu çok acı olacak.

Acayip bu Erdoğan

Salı ne Kurdistani

Öcalan bir gün sayın

Ertesi gün Terörist başı

Reis otur der otururlar.

Neden bu kadar zoruna gitti .hdp liler alınmış akp çamur atmak resmen bazı yapılan şeyler içine oturmuş gidip hdplilerle içerde bekleyebilirsin . Yada ölüm orucuna çıkabilirsiniz ama bir gün hepinizin sonu bu vatan hainleri gibi olacak .

Bu kadar salakca bi yorum olamaz lan adam yapılan çarpıklıkları söylüyo hemen içerde bekleyin bilmemne lan illa bunlara bi taraf mı olmak lazım yanlışları dile getirmek için muhaliflerde kaygı hdp ile başlayan süreci akp fırsata çevirmek için chp ye de sıçratırmı olay bu ki yapmadığı şey değil terorist tasviyesine kimse karşı değil yoksa keşke yıllar önce dinleyip muhalefeti ilk bunları tasviye etseydi

• "Ertuğrul Kürkçü saklandığı samanlıkta gözaltına alındı"
  • chp ve mhp'ye oy verip de buna sevinen arkadaslar zennediyor ki gozaltilar, tutuklamalar sadece hdp ile sinirli kalacak.
  • Bu alınan it sürüleri, içeriden hemen çıkarlarsa kötü olur (terorist taraftarları dahada fanatikleşir)... bunlar müebbeti yemeleri lazım. Yada erken çıkacaklarsa tabutlarıyla beraber çıksınlar.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.