Şimdi Ara

hdpli 3 belediyeye kayyum atandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
0
Favori
39.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki onlara degilde buradakilere sokmuslar.bagirtilara bakarsak o anlasiliyor..
    Ne kadar direnirsen diren degismez size giren...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkk severlerin pek hosuna gitmedi demokrasi asiklari sizi cici seyler:) vay anasini hdp li belediyelere kayyum atanmis deniyor millet karsi cikiyor nasil bir is anlamadim.. Haber dogru ise cok guzel yerinde olmus, hirsinizdan geberin..

• Pkknin siyasi subesine dokunuluyor en cok ses chplilerden cikiyor. Ataturk'un partisini destekleyenler kendinize gelin, forum koselerinde pkkyi savunmayin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir yanlis bilgi verme kardes, birisi demokrasi aşığı hdp vekili digeri onun kardesi pkk li masum aktivist..!!

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Ne kalitesiz düşüncelere sahip insanlar doluşmuş buraya, bir de beğenilmiş, yeni nesil böyle mi geliyor? Demokrasi bu sekilde yavaş yavaş ülkeden çıkıyor ve senin gibi insanlar bunu normalleştiriyor. Seçim sonuçları önemsizleştiriliyor. Görmediniz mi son bir yılda neler oldu. Hala nasıl böyle bir şeye geç kalınmış diyebiliyorsun? Bugün bu kayyumlar Hdp üzerinden normalleştiriliyor milli irade yok sayılıyor uarın öbürgün sırasıyla iyi parti ve chp olacak ardından mhp ve sonra belki de Akp yerine bile kayyum atamacak. Bak bu cümleme odaklan “Belki de Akp yerine bile kayyum atanacak” ve bu cümle hakkında çok iyi düşün. Belki birgün seçim bile olmayacak. Etrafımızı saran kanı, savaşı, getirilen kukla diktatörleri görmüyor musun? Önce demokrasileri alındı ellerinden. Bugün sen “herhangi bir partinin” seçilmişinin yerine atanan kayyuma karşı çıkarsan yarına demokrasimiz daha sağlam ilerler. Arkadaşlar bu olaylara bu şekilde bakmalısınız.

Diğer bir konu ise pkk mkk bitti, hükümet yapması gerekeni yaptı gerekli tedbirleri aldı ve kimse artık pkk destekçiliği yapmıyor, yapamıyor yapmak da istemiyor buralarda. Akpnin en beğendiğim yanı bu oldu bariz sonuçları var. pkk destekçisi mi kaldı adamın g.tünden kan alırlar. Herkes geçim derdinde işimden olur muyum düşüncesinde. Öyle olmayıp terör örgütünü destekleyenlerin büyük bir bölümü de pkknın onlra zarardan başka bir şey getirmeyen bir bir proje olduğunu anladı. Ben görüyorum bunu buralarda yaşıyorum, halkın, gençlerin içindeyim konuşmaları dinliyorum insanların geçmişte neler soyleyip simdi neler soyledigini ve dusundugunu goruyorum.

Edit: Bakın bu mesajı yazdıktan 2 saat sonra Van’ın hdpye %55 civarında oy çıkan Edremit ilçesinin arka mahallelerinde tesadüfen çektim bu fotoğrafı:

hdpli 3 belediyeye kayyum atandı

Ama yarın öbür gün sen her gelene kayyum atarsan seçmeni ve demokrasiyi itibarsızlaştırırsan amerikanın ırağa “demokrasi getireceğiz” diye girdiği gibi Türkiyeye de girerler ya da bir gün biri çıkar bakın milli iradenize saygı duyulmuyor diyip bunu kullanabilir. Ya da belki devletin başına kayyum atarlar. Akıllı olmalıyız, ingilizler gibi kurnaz olup masada kazanmalıyız duygularımıza yenik düşmemeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 19 Ağustos 2019; 12:30:47 >

• Güzel bir karar

• Hala sasiranlara ben daha cok sasiriyorum.

Neymis, insanlar kayyuma karsi cikiyormus?

Arkadaslar, bakmayin onlarin Ataturkcu gorunmesine! Onlar Mustafa Kemal Ataturkun maskesini kullanan TERORİSTLER!

Kayyumun atanmasina kim on ayak olup altinda imzasi varsa ellerinden opuyorum!

Bu ulkede teroriste ve sevicisine goz actirmayan kim varsa ellerinden opuyorum!

Yazini itina ile begendim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

madem kayyum atayacaksiniz niye secime girmelerine izin veriyorsunuz? :|
    Türkiyede demokrasi olduğu zannedilsin diye.

• Geç bile kalınmışmış...
    Böyle devam ederseniz daha çok tava tencere çalarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Terör örgütünün siyasi ayağı ise kapatsınlar ne diye tatava yapıyorlar.

Seçimden önce Khk'lılar aday olabilir deyip seçimden sonra mazbata alamaz derken de bugün görevden uzaklaştırırken de yaptıkları milli irade gaspıdır.

Beğenmediği her seçimi sizin gibiler yüzünden iptal etme cesaretine sahip oldular.

% 60'larla seçim kazanmış adamlar. O kadar insan terör örgütü destekçisi mi yani?

• Partiyi tamamen kapatıp, içerdekilerini cezalandırmadıktan sonra pek bir anlamı yok.

• çok öfkeliyim, çok sinirliyim böyle bir karar olmaz olamaz nasıl 3 belediye ile bırakırlar bu işi tüm hdp belediyelerine kayyum atanmalı...
  • akp istanbul, izmir ve ankara üzerinden artık besleyemeceği trolleri ve gençlik kollarındaki elemanlarını artık burdaki belediyeler üzerinden besleyecek.hem akp niye bunların seçimlere girmesine izin vermesin ki:sittin sene alamayacağı belediyeleri bu yöntemle direk cebine indiriyor, niye başka partiye bıraksın ki.olay çok açık ve net, hiç kimse başka yöne çekmeye çalışmasın.

ayrıca burda bu olayı destekleyen zihniyete sesleniyorum, siz akp ye bu cesareti verdiğiniz sürece ekrem imamoğlu gibiler daha çooook seçim tekrarı yaşarlar, zamanı geldiğinde ve hoşlanmadıkarında onlarda terörist ilan edilip kayyum atanır, yeter ki siz biraz daha akp ye bu cesareti verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harabesin -- 19 Ağustos 2019; 10:36:7 >
  • İstanbul'daki felakete 36 saat sonra ses ver... PKK'yı savunurken hiç zaman kaybetme, e tabi anlaşma varsa önceden, mecburen

https://mobile.twitter.com/ekrem_imamoglu/status/1163349159442812928

• Demokrasi mi o ne

• İmamoğlu yine faul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • werty28 W kullanıcısına yanıt
    Saka yada fake degil degil mi hocam..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.