Şimdi Ara

hdpli 3 belediyeye kayyum atandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
452
Cevap
0
Favori
39.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden seçime sokulduklarının sebebini zaten arkadaşlar yukarıda yazmışlar, sonuç olarak terörle iş birliği içinde olan kimselerin görevden alınması doğru bir hareket. Ancak,
    1. Bu terör destekçilerinin artık somut cezalara çarptırılması gerek.
    2. Vay bu adam yaşlı bunun hapsi kalsın gibi iki yüzlülük yapmayacaksınız, kimse 20lik delikanlılara kıyarken bunun babası yaşlı diye ayırt etmiyor.
    3. Doğudaki durumlar ortada artık bir an önce bir çözüm bulunması lazım, adamlar dağdaki çakalları belediyeye göreve getirecek cesareti nereden buluyor ? Hiç mi devletten korkmuyorlar ? Korkmuyorlarsa neden ?
    Yeter artık bu problemle ciddi ciddi adam gibi mücadele edin. Ekonominin bu durumda olduğu yerde millete fırsat vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varmoiztur

Bu iki kişiyi tanıyan var mı? Ne AKP den Ne muhalefetten tanıyanın olduğunu düşünmüyorum birkaç kişi çıkabilir onları da görmek isterim.

Boş siyaset peşindesiniz ülkeyi düşünen yok.

Bilmediğim için soruyorum. Kim bunlar ?

• madem öyle neden benim vergimle bunlara seçim yardımı yapılıp seçilme hakkı verildi ?bunların terörist sever olduğunu bilmeyen var mı yoksa yine mi bazıları kandırıldı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zamandır güzel haber almıyorduk...

• Sen kırmızı bültenle aranan insanı trt çıkarırsan halk samimiyetine inanmaz ve bunu bahane gösterip yönetime el koyma olarak görür vesayet kafasından farkı yok.

He suçları varsa ki var rapor çok sağlam haybeye hazırlamazlar görevden almak yeter mi yetmez en ağır şekilde yargılanmalılar.
    En sevindiğim yanı akepenin anayasıya hatırlıyor oluşu ve anayasaya göre hareket etmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-74F84D677 -- 19 Ağustos 2019; 9:50:57 >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım işlem yapılsın da neden şimdi yapılıyor? Bu adamlar terör yüzünden ceza yiyorlar ve yaşından dolayı bir süre sonra salınıyor. Bu adamın nasıl olurda tekrardan seçime girmesine izin verilir ki? Ne beklenildi bu güne kadar? Bana samimiyetsiz geliyor böyle davranılması.

Fetoden içeri yatmış ve çıkmış birisi olsa yapabilir miydi?

Yani bir iş yapıyorlar o bile doğru düzgün değil ve tamamen çıkar üzerine kurulu. Ben böyle bir ülke görmedim. Adamlar cirit atıyorlar her tarafta neredeyse haberimiz yok. Terörden hapis yatmış adamın aynı şeyi yapmayacağına mı inandılar?

• Varmoiztur V kullanıcısına yanıt
    Kim bu iki şahıs ?

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Milli iradeye ne oldu? Bugün Hdp'li belediye başkanlarını görevden alanın yarın batıda herhangi bir belediye başkanını görevden almayacağı ne malum?

• hewaller aglıyor.
  • Millet iradesiymiş de demokrasiymiş de...İyi o zaman seçildim diye belediyenin tüm imkanlarını PKK ya aktar kimse ses çıkarmasın, yok öyle bi şey...

• Önceki kayyumların yaptıkları haince, vahşice harcamalar ortadayken, tekrar kayyum atanması ancak art niyet olabilir. Kayyumların ülkeye verdiği zarar daha fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

Sırada bil bakalım kimler var
    Sırada bence Tayyip var.Levent Kırcanın demokrasi apartmanı skecini izlemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Milli iradeye ne oldu? Bugün Hdp'li belediye başkanlarını görevden alanın yarın batıda herhangi bir belediye başkanını görevden almayacağı ne malum?
    Terörün doğusu batısı olmaz. Sen alenen belediyeyi terör örgütü karargahına çevirir Türk bayrağını belediyeden indirirsen devlet de seni indirir. Bu kadar basit.

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Türk bayrağına ve Türk'e en büyük hakareti yapanlar yönetiyor ülkeyi zaten yıllardır.

Yaptığınız safi hamaset. Önceki başkanlar da görevden alındı. Pkk'ya maddi yardım vs dendi kaç yıl geçti dava dosyasında bir tane delil yok. Bir sene kayyum yönetti Mardin BB'yi 600 milyon borç taktı önünde Türk bayrağı dalgalanırken.

• Erbildeki konsolosluk çalışanını şehid edenle hdp milletvekili olan ablası.

• En son şehit yakını diye bir kişiyi işten çıkarıp yerine terörist akrabasını almışlardı. Köklerine benzin döküp kibritle yaksalar zerre acımam.

Şu olaya bile duyar kasan ılıklar ve hainlerinde en kısa sürede içimizden temizlenmesini istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Türk bayrağına ve Türk'e en büyük hakareti yapanlar yönetiyor ülkeyi zaten yıllardır.

Yaptığınız safi hamaset. Önceki başkanlar da görevden alındı. Pkk'ya maddi yardım vs dendi kaç yıl geçti dava dosyasında bir tane delil yok. Bir sene kayyum yönetti Mardin BB'yi 600 milyon borç taktı önünde Türk bayrağı dalgalanırken.
    Gidip fikirlerinizi görüşünüze uygun siyasi partide savunabilirsiniz. Asıl sizin yaptığınız hamaset. Terör örgütünün siyasi ayağını savunuyorsunuz.

• Varmoiztur V kullanıcısına yanıt
    Soldaki Irak'ta diplomatımızı şehit eden lavuk. Sağdaki kim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Soldaki Irak'ta diplomatımızı şehit eden lavuk. Sağdaki kim?
    Onun kardeşi milletvekili.
  • Çok güzel ve sevindirici bir haber.

Şurada hala boş yapan gereksiz terör sevici hewalleri de itina ila blokluyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.