Şimdi Ara

HDPKK Ters Psikoloji Yapıyor Teorisi Çürümüştür (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeB tadeS

quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Yukarı...

HDPKK gizli evetçi diyen sayın muhalif troller nerede?

Onlar bir hafta on gün ortalarda olmazlar hocam. Şu referandumun ateşi biraz sönsün sonra gelirler evet çıktı ne oldu demeye

Çeşitli yerlerde tencere tava çalmalar başlamış oralarda olabilirler. :)
  • Kafa içinde beyin olmayınca ne yazıları görüyorlar ne de olan kişiyi/kişileri...

He gençler tencere tava çalıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdp den akp ye ne kadar oy kaydığını burdan görebilirsiniz
     HDPKK Ters Psikoloji Yapıyor Teorisi Çürümüştür
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Erdoğan, AK PARTİ içerisindeki kriptoları, makam-mevkicileri, rant ve ihale peşinde koşanları tasfiye etmez ise bu kimseler Erdoğan'ın tasfiye edilmesine neden olacak.

Ankara ve İstanbul'da bu iki belediye başkanı önümüzdeki seçimlerde aday gösterilirse iki ilde de AK PARTİ'yi çok zor bir seçim bekleyecektir.

Bunları da köşeye not alın.

Referandumda ise #EVET oyu vermiştim. Devletimiz ve milletimiz için hayırlısı olmasını dilerim.

Kesinlikle. Bakalım kimlerin bileti kesilecek çok yakında göreceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav kürt açılımı yapmaya çalışan adamlar gelip burda hayır verenleri pkk lı diye nitelendiriyorlar.

Öncelikle hdp seçmeni hayır veriyor peki halkın gerisi hdp li olmadığı halde hayır veriyorsa bu görseldeki sonuçlarla hayırcı seçmen ile mi karşılaştırıyorsunuz ?

Sizin derdiniz osmanlı benim derdim savaşla kazanılmış cumhuriyet . hdp böyle düşünüyorsa eyvallah ama öyle değil malesef.
  • 1 Kasima oranla MPH secmeni Hayir HDP secmeni Evet dedi... Yani MHP secmeni MHP nin Evet demesine uymadi Hayir dedi. HDP secmeni ise 1 kasima göre AKP ye daha fazla destek verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktas3455

yav kürt açılımı yapmaya çalışan adamlar gelip burda hayır verenleri pkk lı diye nitelendiriyorlar.

Öncelikle hdp seçmeni hayır veriyor peki halkın gerisi hdp li olmadığı halde hayır veriyorsa bu görseldeki sonuçlarla hayırcı seçmen ile mi karşılaştırıyorsunuz ?

Sizin derdiniz osmanlı benim derdim savaşla kazanılmış cumhuriyet . hdp böyle düşünüyorsa eyvallah ama öyle değil malesef.

Konunun başlığı ile içeriğini bir kere daha okuyun. Olmadı bir daha okuyun.
    Konuda hayırcı kesime en ufak bir söz söylenmemiştir. Yorumları okursanız bir kişiye daha ayrıntısı ile NE DEMEK İSTEDİĞİMİ anlattım. Konuyu çarpıtmadan bir teoriniz varsa söyleyin. Deyin ki şu şu sebeplerden dolayı hala hdp ters psikoloji yapıyor. Ha erdem sahibi iseniz (burada hdp ters psikoloji yapıyor diyenlere söylüyorum) tamam arkadaş biz öyle düşünüyorduk ama hata yapmışız. HDP gerçekten hayır diyormuş diyebilirsiniz.

• Duruma göre hareket ediyorlar zaten, gerçekten ne yaptıklarını bilmiyoruz. Anlaşsaydınız yanınızdaydılar. Toprakları almak istediklerinde delirmeyin de, bir anlaşmaya bakar her şey. Başka bir süreç başlarsa ne yorum yapacağınızı merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 16 Nisan 2017; 23:46:25 >
  • quote:

quote:

yav kürt açılımı yapmaya çalışan adamlar gelip burda hayır verenleri pkk lı diye nitelendiriyorlar.

Konuda hayırcı kesime en ufak bir söz söylenmemiştir. Yorumları okursanız bir kişiye daha ayrıntısı ile NE DEMEK İSTEDİĞİMİ anlattım. Konuyu çarpıtmadan bir teoriniz varsa söyleyin. Deyin ki şu şu sebeplerden dolayı hala hdp ters psikoloji yapıyor. Ha erdem sahibi iseniz (burada hdp ters psikoloji yapıyor diyenlere söylüyorum) tamam arkadaş biz öyle düşünüyorduk ama hata yapmışız. HDP gerçekten hayır diyormuş diyebilirsiniz.

hdp seçmeni hayır diyor bunu inkar etmeye gerek yok , lakin bu konudan benim tek çıkardığım hdp ile diğer hayırcıları bir tutmak görüyorum .

Hdp cumhuriyet için hayır vermedi ak parti ye inanmadıkları içni hayır verdiler.

Eyalet sistemi geleceğini açıkca söylseler ilk eveti onlar basar propagandasınıda onlar yapardı...

• quote:

Hocam, kişi düşüncesini savunurken doğru şekilde, doğru bilgilerle savunmalı. Ak-Troll dostlarımız gibi olmayalım.

Daha önceki seçimlerde Doğu ve Güneydoğu illerinde HDP'ye verilen oy oranları ile bugünkü referandumda Hayır'a verilen oyları karşılaştırdığımızda, Hayır oylarının daha düşük olduğunu görüyoruz. Yani HDP'nin hayır propagandasına rağmen, güçlü olduğu illerde bile RTE/AKP'ye oy kaymış. Yani Evet oyları, daha önceki seçimlerdeki RTE/AKP oylarına oranla yükselmiş.

Birkaç saat önce RTE, Huber Köşkü'nde yaptığı konuşmada buna da değindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 16 Nisan 2017; 23:48:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sülözışık

Yani CHP-HDP el ele yürümüş

Yalnız MHP'liler de hayır dedi. Boş konuşuyorsun.
  • quote:

quote:

quote:

hdp seçmeni hayır diyor bunu inkar etmeye gerek yok , lakin bu konudan benim tek çıkardığım hdp ile diğer hayırcıları bir tutmak görüyorum .

Hdp cumhuriyet için hayır vermedi ak parti ye inanmadıkları içni hayır verdiler.

Eyalet sistemi geleceğini açıkca söylseler ilk eveti onlar basar propagandasınıda onlar yapardı...

İşte aradığım yorum.

Ben kendi adıma konuşuyum. Hiç bir hayırcıyı hdp seçmeni ile bir tutmadım. (HDP seçmeninin düşüncesi bellidir.)

Eyalet sistemi getireceğiz deselerde ben evet vermezdim.

• CHP - HDP - MHP - Saadet - HEPAR ittifakı olmuş oldu dolaylı olarak. Birilerine pislik atacaksan buna göre düşün. AKP'den de hayır diyenleri de unutma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

hdp den akp ye ne kadar oy kaydığını burdan görebilirsiniz
     HDPKK Ters Psikoloji Yapıyor Teorisi Çürümüştür

Yalnız neredeyse 2-2.5 kat artmış oylar. Sırf bu adamların oyları eveti hayır önüne geçirdi.

• Forumdaki her iktidar taraftarına sesleniyorum, yeni bir birliktelik olursa ve anlaşırlarsa ne tepki göstereceksiniz? Dalga geçmeyi bırakın da fikirlerinizi yazın. Olmayacağının garantisini verebiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wacom Intuos -- 16 Nisan 2017; 23:52:41 >
  • Tablo okumasini bile bilmiyorsunuz lan hdp oylarina gore cogu yerde dusus var akp hem mhpden hemde pkkdan oy almayi basardi eyalet sistemi gelince kandirildik diye aglarlar

• ø kullanıcısına yanıt
    Bu benim söylediğimle alakalı değil. Ben zaten AKP'nin tek başına aldığı en yüksek oyun %49 olduğunu söylüyorum. MHP'den oy koparmamasının imkansız olduğunu söylüyorum, sen bana kalkmış AKP'ye uyarı verdi seçmen diyorsun. Madem milliyetçi kesimden gelmedi, nereden geldi bu oy? %3'lük bir orandan bahsediyorum burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: KortX

Bu benim söylediğimle alakalı değil. Ben zaten AKP'nin tek başına aldığı en yüksek oyun %49 olduğunu söylüyorum. MHP'den oy koparmamasının imkansız olduğunu söylüyorum, sen bana kalkmış AKP'ye uyarı verdi seçmen diyorsun. Madem milliyetçi kesimden gelmedi, nereden geldi bu oy? %3'lük bir orandan bahsediyorum burada.

bu oy un tamamı akpden gelmedi, akp fire verdi mhp yama yaptı, hepsi bu akdar
  • cevap veremezler, bunlar değilmiydi birlikte iyi salladık diyen, yine salladılar birlikte ama yıkamadılar Elhamdülillah. aynı cephede yer alan ülkücü kardeşlerime ve tüm vatansever kardeşlerime selam olsun

• ø kullanıcısına yanıt
    Ee ben ne diyorum? Başta kendin yazdın bu mesajı iyi bak;

quote:

ters psikoloji yapılmadı, milliyetçidende oy alınmadı çünkü
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.