Şimdi Ara

Hdp'nin İstiklal Marşını Okumaması, Hüda-Par'ın okuması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kürt milliyetçisi bir parti olmasına rağmen.

Hüda-par seçmeninin zaferi kutlamak için Türk bayraklarını alıp sokağa fırlaması,

Milletvekili yeminini noktası virgülüne dokunmadan okuması,

İstiklal marşını gururla okumaları,

Bu topraklara, bu ülkeye ait bir parti olduklarını her geçen gün kanıtlıyorlar.

Tebrik ediyorum.

İnşallah ülkenin doğusunu hala terör kafası yaşayan partinin pençesinden kurtarırlar.

• Yahu, AKP ortaklığıyla meclise girebilmiş, milliyetçi oylarıyla bir yere varabilmiş bir parti, seçim kazanabilmiş. Tabii ki böyle konuşacak. Ne diyecekti, ülkenin bayrağının adından rahatsızız, Türk sözcüğünden rahatsısız mı diyecekti? Siyaset işte bu, ayaküstü yalandan da olsa milliyetçi pozu kesersin. Öyle yapmışlardır. İstiklal Marşı'nı söyler tabii, seçimi almış, Gençliğe Hitabe'yi bile ezbere okur.
    HDP İstiklal Marşını okumadı alloo!

Halâ HÜDA PAR''ı kötüleyip geçiştiriyorlar. HDP İstiklal Marşını okumadı HÜDAPAR okudu diyor adam. Halâ Hüda Par rol yapıyor deyip duruyor HDPKK seviciler. Arkadaşım tamam HüdaPar sinsi olabilir,ama konu mesele HDP şuan HDP
    Neden HDP'yi konuşmayıp lafı değiştirip HüdaPar'ı kötülemekle meşgulsün.
    Meselemiz Kılıçdaroğlu'nu destekleyen Kılıçdaroğlu bize sözler verdi diyen HDP vekillerinin İstiklal Marşını okumamış olması.Hala lafı kıvırıp amaaa Hüdaaa Paarrr amaa Hüdaa Paarrr diyorlar. Bu şekilde HDPkk üzerindeki eleştirileri geçiştiriyorlar. Bilinçli yapıyorlar bunu. Çünkü pkk marksist ateist bir örgüt. Ateist olsun da ne yaparsa yapsın dimi.
    Hüda Par ateist olsaydı sever destek verirdiniz değil mi?

Al birini vur ötekine. Dünyanın diğer ucunda Amerika kıtasına gidelim. Milyonlarca insan yaşıyor farklı etnik kökenlerden. Amerika'da yaşayan oranın vatandaşı olan bir asyalı çekik gözlü insana sorduğunuzda ben Amerikanım der. Bizim ülkede ise hala bunların tartışmaları yapıyor.Yok Türkiyeliymiş yok bilmem ne.Bu ülkede yaşayan herkesin üst kimliği Türk'tür.Sorulduğunda Türk'üm demeyide bilecek , istiklal marşınıda okuyacak , cumhuriyetin kurucusunada saygı duyacak. Bu kadar basit.Bu açtığınız başlıkta bahsettiğiniz hizbullahcıların övülecek bir tarafının olduğunu düşünmüyorum.

• Al birini vur ötekine. Dünyanın diğer ucunda Amerika kıtasına gidelim. Milyonlarca insan yaşıyor farklı etnik kökenlerden. Amerika'da yaşayan oranın vatandaşı olan bir asyalı çekik gözlü insana sorduğunuzda ben Amerikanım der. Bizim ülkede ise hala bunların tartışmaları yapıyor.Yok Türkiyeliymiş yok bilmem ne.Bu ülkede yaşayan herkesin üst kimliği Türk'tür.Sorulduğunda Türk'üm demeyide bilecek , istiklal marşınıda okuyacak , cumhuriyetin kurucusunada saygı duyacak. Bu kadar basit.Bu açtığınız başlıkta bahsettiğiniz hizbullahcıların övülecek bir tarafının olduğunu düşünmüyorum.

• togiksk T kullanıcısına yanıt

Al birini vur ötekine, değil hocam.

Bir taraf açık açık bölücülük yapıyor, diğer taraf Türkiye Cumhuriyetinin bağımsız ve bölünmez bütünlüğü için çalışacağız diyor.

Aralarında 100 kat fark var zihniyet olarak.

• Hüdapar bekleneni yapmıştır. Bu ülkeye aidiyetleri vardır. Yedili masa aparatı malum kişiler kendilerine yakışanı yapmıştır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Yav siz var ya gram anlamiyorsunuz siyasetten

Böyle böyle baslarlar sirin sirin

Sonra hdp gibi parcalamaya kalkarlar

Bu ülkenin bölünmesi kaçınılmaz ben bunu anladım bu milletin de devletin de bunu önleyecek ne gücü var ne akli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yahu, AKP ortaklığıyla meclise girebilmiş, milliyetçi oylarıyla bir yere varabilmiş bir parti, seçim kazanabilmiş. Tabii ki böyle konuşacak. Ne diyecekti, ülkenin bayrağının adından rahatsızız, Türk sözcüğünden rahatsısız mı diyecekti? Siyaset işte bu, ayaküstü yalandan da olsa milliyetçi pozu kesersin. Öyle yapmışlardır. İstiklal Marşı'nı söyler tabii, seçimi almış, Gençliğe Hitabe'yi bile ezbere okur.

• Hdp ve öncülleri hiçbir zaman şirin olmadılar ki.

30 yıl önce ilk başladıkları günde bölücüydüler, Türk bayrağını asla ellerine almazlardı. Bugünde almazlar, bugünde bölücüler.

Zaten parti üyelerinin bir yetkisi yok, karar mercileri hep kandildi hep öyle olacak, zaten kurduran da onlar.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Aynen aynen böyle böyle başlarlar bunları meclise sokan shp'ydi Leyla Zana denilen kadın ne yapmış yeminde izle, kürtçe yemin etmeye çalıştı.
    Siz şimdi bilmezsiniz shp'den bize ne diyebilirsiniz ama shp günümüz chp'si

• Köprüyü geçene kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDP İstiklal Marşını okumadı alloo!

Halâ HÜDA PAR''ı kötüleyip geçiştiriyorlar. HDP İstiklal Marşını okumadı HÜDAPAR okudu diyor adam. Halâ Hüda Par rol yapıyor deyip duruyor HDPKK seviciler. Arkadaşım tamam HüdaPar sinsi olabilir,ama konu mesele HDP şuan HDP
    Neden HDP'yi konuşmayıp lafı değiştirip HüdaPar'ı kötülemekle meşgulsün.
    Meselemiz Kılıçdaroğlu'nu destekleyen Kılıçdaroğlu bize sözler verdi diyen HDP vekillerinin İstiklal Marşını okumamış olması.Hala lafı kıvırıp amaaa Hüdaaa Paarrr amaa Hüdaa Paarrr diyorlar. Bu şekilde HDPkk üzerindeki eleştirileri geçiştiriyorlar. Bilinçli yapıyorlar bunu. Çünkü pkk marksist ateist bir örgüt. Ateist olsun da ne yaparsa yapsın dimi.
    Hüda Par ateist olsaydı sever destek verirdiniz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgiNotu -- 2 Haziran 2023; 22:4:31 >
  • Onlara göre hdp çok masum bir parti pkk ile alakası yok sütten çıkmış ak kaşık. HÜDA-PAR Millet ittifakında olsaydı ne güzellemeler yaparlardı.

• Kapatılmalıdır.
    İsim değiştirirse oda kapatılmalıdır.
    Siyasi yasak verilmeli.
    Seloya müebbet verilmeli.

Yapılır mı bunlar?

Sanmıyorum.

• Hem de çok yanlış bölünecek. Kürdistan diye 3-5 milyon nüfuslu saçma bir devlet olacak bütün Kürtlerin %80'i yine Türkiye'de yaşamaya devam edecek ve yine aynı sorunlar devam edecek; Türklere foşik diyecekler, kürtçe eğitim hakkı, elektrik faturası ödememe hakkı, öşek sevme hakkı isteyip duracaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 2 Haziran 2023; 22:35:0 >
  • Hudapar guzellemesi yapanlar bir zahnet o partinin programini okusun. Bunlar HDP nin takiyyeci versiyonu sinsi dusman daha tehlikeli.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Köprüyü geçene kadar kısmına katılıyorum. Ama bölünme kısmına katılmıyorum. Hudapar'in güçlü olması ve mecliste olmasını ben medeni değerler açısından şahsen asla istemem ama Kürtlerin bölücü olanlarini böl-parcala-yonet yapıyorsun. Radikal, bölücü olanlarini birbirlerine kirdiriyorsun, sen müdahil olmuyorsun. Birlik beraberliği bozmak istemeyen Kürtleri tenzih ederim.

Ama 2 partinin de kesinlikle kayislarini sıkı tutmak lazım. Belediye almalarına en azından doğuda müsaade etmemek lazım. Batıda bi belediyeleri olsa aslında o da biraz seslerini keser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunisherLord -- 3 Haziran 2023; 12:14:44 >
    Terör örgütünüde savunmazsın sırf ampul ortağı diye öv istersen. 90lar belgeselini iyi izle kaç masum cana kıydı.

• İktidar ortağı olsalar okurlardı. Aynı 90'larda istiklal marşında ayağa kalkmayan refah partililer gibi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.