Şimdi Ara

HDP’li vekil CHP'nin sloganını eleştirdi, CHP’liler alanı terk etti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elazığ'da 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinlikte HDP'li Pir'in CHP'nin sloganını eleştirmesi üzerine, CHP'liler tepki gösterip alanı terk etti.

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) Elazığ Şubesi tarafından 1 Mayıs İşçi Bayramı kapsamında etkinlik düzenlendi. Perşembe Pazar alanında düzenlenen 1 Mayıs etkinliğine HDP Diyarbakır Milletvekili Ziya Pir ve KESK’e bağlı sendikaların yanı sıra CHP’liler de katıldı. Konuşmaların ardından kürsüye HDP’li Milletvekili Ziya Pir çıktı.

Pir’in konuştuğu sırada CHP’liler ‘Hak hukuk adalet’ sloganı attı. Pir sloganın üzerine "Elazığ’daki CHP tabanı hala hak, hukuk, adalet diyor. Buna samimiyetiyle inanıyor, sizi kutluyorum" dedi.

Pir’in diğer konuşmalarında da CHP’yi eleştirmesi üzerine alanda bulunan CHP’liler tepki gösterdi. Kısa süre çıkan gerginliğin ardından CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan ve partililer alanı terk etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Elazığ İl Başkanı Zeki Kaplan, “Burası 1 Mayıs’tır. Emekçinin ve ezilenin bayramıdır. Hedef hak, hukuk ve adalet özleminin dile getirilmesidir. Burada hedef CHP’ye laf söylemek ve hakaret etmek değildir. 1 Mayıs bayramı sevinçle kutlanmalı” dedi.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/hdpli-vekil-chpnin-sloganini-elestirdi-chpliler-alani-terk-etti-40822714

• Bu olaydan sonra kimse CHP , HDP ile işbirliği içinde diyemez!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdp beş para etmez bir parti de bakmayın işte. Köprüyü geçene kadar bunlara dayı diyeceğiz mecburen.

• Hdpli vekil chpnin sloganını destekleseydi chp-hdp kol kola diye manşet atarlardı
  • Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu :) . Bunlardan emekçi mi olur PKK sempatizani hepsi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hadiiii, sarilin bir birinize

• kimse de dememiş hdp nin olduğu etkinlikte chp nin ne işi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

kimse de dememiş hdp nin olduğu etkinlikte chp nin ne işi var?

%10'u aşan oy potansiyelinden faydalanabilmek için olabilir mi?

• Bunu düşünebilen insan zamanında pkk ile pazarlık yapanları görmüyor hiç çok ilginç.

Oy verebilecek kürt seçmenin yanına gitse bile suç vay şu chpnin yaptığına bakın hele

Demek ki zamanında o pkk ile pazarlığı chp yapsaydı hiç düşünemiyorum bile sizin yazacaklarınızı şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Bunu düşünebilen insan zamanında pkk ile pazarlık yapanları görmüyor hiç çok ilginç.

Oy verebilecek kürt seçmenin yanına gitse bile suç vay şu chpnin yaptığına bakın hele

Demek ki zamanında o pkk ile pazarlığı chp yapsaydı hiç düşünemiyorum bile sizin yazacaklarınızı şu an
    tamam sen haklısın
  • Cevap verebilsen gerçekten hepimizi şaşırtırdın
  • quote:

Cevap verebilsen gerçekten hepimizi şaşırtırdın
    ve bu beni 3. boş alıntılaman oldu haklısın dememe rağmen.. blok

cevapta vermiyoruz halen peşimizi bırakmıyorlar allahtan bloklama var
  • Zoruna gidiyorsa söylediklerim bloklarsın.

Ki bloklamışsın zaten aferin böyle ol hep

Gerçi bakıyorum 1 haftadır 37 kişi bloklamış bunu dedikten sonra yine baktım 37 kişi diyor acaba diyorum içimden
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Cevap veremediklerinde genelde yazmazlar ama bu arkadaş farklı bir yol denemiş.

• quote:

Zoruna gidiyorsa söylediklerim bloklarsın.

Ki bloklamışsın zaten aferin böyle ol hep

Gerçi bakıyorum 1 haftadır 37 kişi bloklamış bunu dedikten sonra yine baktım 37 kişi diyor acaba diyorum içimden
    Hocam kimseyi blokladigi yok sallıyor işte.Bence asıl sen blokla bu aktrolü. Zaten saçma sapan yorumlar yapıyor .Büyük olasılıkla yakın zamanda bölüm uzaklaştırması alır.

• tekrar söylüyorum.

pkk'nın solla, emekle, işle alakası yok.

pkk kürt milliyetçiliği partisidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.