Şimdi Ara

HDP İstedi, Askere Göktürkçe Yazı ve Semboller Yasaklandı (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
12.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doganyurtlu

Senin derdin Türk'lükte anlaşıldı

zalimlerin astığı bu mübarek vatandaşlarımız cennete gittiler, asanlarda cehenneme, peşindekilerde aynı yere, benzer zulümlere izin vermeyeceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    İşte şimdi Türk'lere olan nefretiniz anlaşıldı. başka resimlerde var mesela neyse sana klavyenle iyi günler diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doganyurtlu

Senin derdin Türk'lükte anlaşıldı

Dünyada zulüm vatandaşına zulüm yapmışsın zalim oğlu zalim, aynısını sana yapsınlarmı iktidar değişti?

• HALEN NERENLE OKUDUĞUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM BENİM PARTİLERLE EN UFAK İŞİM BİLE OLMAZ BEN SENİN GİBİ ŞUCU BUCU DEĞİLİM HERKESİ KENDİN GİBİ SANMA MESAJLARI DÜZGÜN OKU ÖYLE YAZ ÇÜNKÜ BENİM YAZDIĞIM MESAJLARA KARŞILIK BULAN TÜRDEN DEĞİL HERKES YAZMIŞ TAKIŞTIRMIŞ BUNLARIN HİÇ BİRİ KILIK KIYAFET DİSİPLİNİNİ BİLMEYENLERDİR SAĞDAN SOLDAN GÖRÜP DUYDUKLARINI BAŞKASINA SATAN TİPLERDİR.
  • Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    Bak dostum kimse onlara zorla asker polis ol demiyor,Burası Türklerin ülkesi anladın mı?Çok mernaklıysan Arabı bosnağıda var diyorsan onlarla beraber yallah nerdeye gidiyorsan git o zaman
  • Valla bu tip armalar hdp nin yaptığı bölücü ırkçı faaliyetler sonucu ortaya çıktı. Abd nin hazırladığı kürt alfabesiyle devlet daireleri isimlendirilirken nasıl memnun olduysanız eski Türkçeye de sesiniz çıkmayacak siz başlattınız bu modaları. Kaldıki bu işaretler ırkçı değil 5000 yıllık tarihi sembolize ediyor.
  • bu armaya karşı çıkan hdp ile kolkoladır teröristtir şerefsizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Türkler askerinin kafasını kesmez gördüğünüz kemerle döven kafa kesenler hangi uyruktan ise gün gelir Türkler hesabını sorar.

Zamanında kuyruk acısı olanların 15 Temmuzda içlerindeki kini kusmaları Türkler yaptı demenize sebep olamaz.

Hepsinden ve destekçilerinden de hesap sorulur inşallah. Ama hiçbir uyruk, köken, belli bir kısım yüzünden tamamen itham edilemez. Kürtte olsa Türkte olsa. Benim dediğim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert0163

HALEN NERENLE OKUDUĞUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM BENİM PARTİLERLE EN UFAK İŞİM BİLE OLMAZ BEN SENİN GİBİ ŞUCU BUCU DEĞİLİM HERKESİ KENDİN GİBİ SANMA MESAJLARI DÜZGÜN OKU ÖYLE YAZ ÇÜNKÜ BENİM YAZDIĞIM MESAJLARA KARŞILIK BULAN TÜRDEN DEĞİL HERKES YAZMIŞ TAKIŞTIRMIŞ BUNLARIN HİÇ BİRİ KILIK KIYAFET DİSİPLİNİNİ BİLMEYENLERDİR SAĞDAN SOLDAN GÖRÜP DUYDUKLARINI BAŞKASINA SATAN TİPLERDİR.

Gözümle okuyorum. Tarafsız olduğunuzu iddia edebilmek için önce eski mesajlarınızı silmeniz gerekiyor. Maaşallah "hayır" diyenleri terörist ilan etmekte hiç tereddüt etmemişsiniz. Kürt-islamcısınız işte, her şey ortada. Türk Ordusu'nun hareketleri size bırakılacak değil elbette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Eşitlik ilkesi gereği doğru bir karar verilmiş.

Şimdi Arap bir vatandaşımız çıkıp “Ben Arapça semboller takıcam” dese

Veya Süryani bir vatandaşımız “Ben Süryanice semboller takıcam” dese,

Veya bir Rum vatandaşımız çıkıp “Ben Rumca harfler takıcam” dese izin vermezsiniz. Ama nedense Göktürkçeye pozitif ayrımcılık yapılıyor.

Bu nedenle ya bütün sembollere/dillere izin vereceksiniz ya da hiçbirine.

Kardeş ne diyorsun sen ben pek anlamadım Türkiye bizim toprağımız eşitlik her türlü hakta sağlanır ama ben atalarımın bize bıraktığı şeyleri göstermek istiyorum arap takıcam derse arabistana gitsin süryani arkadaşımız nere isterse gidebilir rum arkadaşımızda öyle.
  • Bu armaya karşı çıkan hdpli vatan hainleriyle aynı düşünüyodur açık net

• Ne desem boş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 19:0:47 >
  • Cezayı duyunca hemen başka yöne. Blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

quote:

Orijinalden alıntı: selcukozbek43

TSK tamamen iç yapısını değiştirmeli.Önceki Türk devletleri gibi ve Osmanlının bazı dönemlerinde ki gibi tamamen Türklerden oluşan bir ordu olmalı.Ben askerde baska insanlarla askerlik yapmak zorunda mıyım ? Rahat uyku uyuyamam.Bir arap arkadaş yada kürt arkadaşta göktürkçe yazan arma takmak zorunda değil.Zaten onun askere getirilmesi hata.Vergi olarak biraz fazla vergi versin.İstemiyorsa gitsin baska ülkeye

Oldu canım, sen üstün ırk olduğunu falan sanıyorsun galiba? Ülkede yaşayan herkesin herşey için eşit vergi verip askerlik görevini yapması lazım.

Benim kurdugum ülkede benim ırkımın adını tasıdığı ordu da yok şu isim kullanılmasın yok bu bayrak olmasın diyecek cesareti bulabiliyorsan ya yürek yedin yada çok zenginsin.O zaman fazladan vergi verip askere alınmaman lazım.Dediğim gibi ırkım buraya asyadan geldi ve bastıra bastıra bu topraklara sahip oldu.Asırlarca bu topraklar bile yetmedi Balkanlara bile Türkün gücünü ezberletti.Benim ırkımın adını çekemeyenlerle aynı koğuşta askerlik yapamam.Barzani amcan kürdistanı kuruyor bak sana kürtçe üniforma bile verir giy çık TSK nın karşısına
  • https://www.youtube.com/watch?v=zEGkKj07YrU

Şunu şuraya bırakayım da ONLARIN EZİK AZINLIK olduğunu anlayasınız. ONLAR EZİK!
  • arap tipi müslüman ne işe yarar?
    feto gibi amerikan ajanı olur
    ışıd ve benzerleri gibi amerikan köpeği terörist olur
    şeyh sait gibi vatan haini sevicisi olur
    mısırpüsküllü gibi yunan sevici olur
    yauhdi soylu şıhların kulu kölesi olur
    sadece kendi gibi olanlara hak mezhep deyip dini böler diğerlerine ölümüne düşman olur
    koca islam dünyası sadece 30 civarı kesin olduğunda hem fikirken işine gelen ve ne idiği belirsiz kişilerin sözlerini Tanrı sözüymüş gibi kabul eder, halbuki zaten İsa Peygamberin sözlerinin derlemesi olan ve aslı yazılı olmayan incile değiştirimiş incil diye iftira atar.
    arapları üstün ırk kabul eder

Türkün zaten Tanrı inancı olduğu için ve Kuranın Tanrı kelamının bir parçası olduğun bildiği için (Kuran kendisi söyler ana kitap Allahın yanındadır diye) bu tür şeyler midesini bulandırır.
  • Türklük yine birilerine batmış anlaşılan...
  • Konu sahibinide goren sanarki turkce asigi o nick ne lan oyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: levent_taka61

Konu sahibinide goren sanarki turkce asigi o nick ne lan oyle.

Evet, Türkçe aşığıyım. Sizin rezil Türkçenize tahammül edemeyecek kadar.

Thomas Henry Huxley tüm dünyaya mal olmuş önemli bir bilim insanıdır. Ne yazık ki özel isimlerin çevirisi yapılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.