Şimdi Ara

HDP HAYIR diyor çünkü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
5.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klasik hdp hayir dedigi icin evet vericem tarzindan yaziysa zaten bu bos argumanlari kafam basmasada olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDP'liler için evet diyecekler inanmayın tarzı konuşanlar ne içiyor merak ediyorum.

Bu adamlar değil miydi seni başkan yaptırmayacağız diyenler? Birlikte iyi sallayanlar? Neden aynı safta yer aldığınızı kabul edemiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Arkadaş cevaplamış zaten, bu şekilde başkanlığı destekleyen öcalanın da niye desteklediği netlik kazanır zaten. Hdpnin kimse hayır diyeceğine inanmasın...

yakalandığı zaman ülkenin emrindeyim diyen bir korkağın dört duvar arasında dediklerinin bir değeri yoktur

burda asıl olay PKK nın HAYIR demesidir
    ki öcalan artık etkisiz elemandır

Madem etkisiz elemann neden öldürülmüyor? Madem etkisiz eleman neden ondan gelen paçavraları okuyorlar?

Sen hdpyi tutup meclise sok ondan sonra pkk hayır diyor diye inan. Yav tamam yazmayın daha.

kim öldürmüyor

devletin dediklerini papağan gibi söyleyen birini devlet mi öldürsün?

• Demokrasi değil mi ? Eğer ona oy veren 7-8 milyon kişi varsa sana ne ?

Bende MHP'nin girmesini istemiyorum, bu millete en fazla zararı vermiş, kafatasçılığı ile onlarca yıl kürt kürt diye diye yerinde sayıklamış bir Türkiye tablosuna kaynak olmuş düşünce yapısının savunucuları ve kurucularıdırlar kendileri.

Sende git kime istiyorsan ver bende gidip kime istiyorsam oyumu vereyim. Neticeyi rakamlar belirlesin ? En adili, demokratiği bu değil mi ? Demek ki 80 milyon Türkiye değilmiş. Demek ki bu ülkede 25 milyonu aşan nüfusu ile Kürt vatandaşlarda varmış. Demek ki oradaki adamın da seçme seçilme hakkı varmış ?

Senin mhp dediğin az kalsın barajı geçemeyecekti, bir zamanlar devletin başında olan partiden söz ediyoruz. İnsanlar akıllanıyorlar demek ki. Bahçelinin kalpaklığını, yalpaklığını, küçük bir çocuk gibi eleştirildikçe tersini yapma reflekisini savunabilecek insanın da benim evimdeki kedi köpek kadar beyni yoktur.

Acıkınca yemek ister, tuvaleti gelince kumuna gider, birde uyur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 13 Şubat 2017; 21:16:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Falcon-61

Eyalet için, özgür kürt devleti için evet.

Oyuna gelme. Hdpkk nın gerçekte istediği evet çıkması.

Ama bu fikrini açıkça beyan ederse milliyetçi kesim hayıra kayar.

Dolayısıyla hayır diyor ki milliyetçiler ve kararsızlar evete kaysın. Zaten hayır diyecek kesim chp . Üzerine hdpkk eklense 40 falan olur. Ama pkk evet diyeceğini söylese mhp ve kararsızlar olduğu gibi hayıra kayar. Hatta akp sen bile hayıra kayar.

Bu video danışıklı dovüştür. Başbakan bile çıktı pkk hayır dediği için evet diyoruz dedi.

Sonra sosyal medyada bu video dolaşmaya başladı.

Birşeyler anlamışsınızdır artık.

doğru zaten 30 yıldır danışıklı döğüş var pkk aslında türkiyenin iyiliğini sitiyor ondan terör eylemleri yapıyor değil mi?

oh memleket size güzel

işinize gelince destek olur işinize gelince danışıklı döğüş

"ailecek HDP ye verdik" diyen CHP lilerde danışıklı döğüşçü sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Demokrasi değil mi ? Eğer ona oy veren 7-8 milyon kişi varsa sana ne ?

Bende MHP'nin girmesini istemiyorum, bu millete en fazla zararı vermiş, kafatasçılığı ile onlarca yıl kürt kürt diye diye yerinde sayıklamış bir Türkiye tablosuna kaynak olmuş düşünce yapısının savunucuları ve kurucularıdırlar kendileri.

Sende git kime istiyorsan ver bende gidip kime istiyorsam oyumu vereyim. Neticeyi rakamlar belirlesin ? En adili, demokratiği bu değil mi ? Demek ki 80 milyon Türkiye değilmiş. Demek ki bu ülkede 25 milyonu aşan nüfusu ile Kürt vatandaşlarda varmış. Demek ki oradaki adamın da seçme seçilme hakkı varmış ?

Senin mhp dediğin az kalsın barajı geçemeyecekti, bir zamanlar devletin başında olan partiden söz ediyoruz. İnsanlar akıllanıyorlar demek ki. Bahçelinin kalpaklığını, yalpaklığını, küçük bir çocuk gibi eleştirildikçe tersini yapma reflekisini savunabilecek insanın da benim evimdeki kedi köpek kadar beyni yoktur.

Acıkınca yemek ister, tuvaleti gelince kumuna gider, birde uyur...

keşke

sırtımızı ypgye dayadık demeselerdi
    keşke

pekeke siz tükrüğünde boğar demeselerdi de temsil yetkisi aldıkları milyonlar arasına biz de girebilseydik

PKK olmasaydı varlığı mümkün olmayan bir HDP yi savunmak için çok çaba sarfetmişsin

• HDP hayır falan demiyor.Hayır kampanyası düzenliyor mu Hayır.Teröristbaşı apo ne diyor git araştır bakalım.Bu ülkeye başkanlık yani federasyon sisteminin en çok gelmesini isteyenler pkk ve yandaşları çünkü sonucunda ülke bölünecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

HDP hayır falan demiyor.Hayır kampanyası düzenliyor mu Hayır.Teröristbaşı apo ne diyor git araştır bakalım.Bu ülkeye başkanlık yani federasyon sisteminin en çok gelmesini isteyenler pkk ve yandaşları çünkü sonucunda ülke bölünecek

HDP HAYIR diyor al videoyu izle
    daha kampayalar başlamadı CHP kampanya yaptı mı daha ne şarkı ne miting var
    acele etmeyin "birlikte iyi sallamak" ve "ailecek oy vermek" ve "referandum gecesi birlikte kutlama yapmak" için HAYIR diyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D056E7F8 -- 13 Şubat 2017; 21:29:5 >

• quote:

quote:

HDP hayır falan demiyor.Hayır kampanyası düzenliyor mu Hayır.Teröristbaşı apo ne diyor git araştır bakalım.Bu ülkeye başkanlık yani federasyon sisteminin en çok gelmesini isteyenler pkk ve yandaşları çünkü sonucunda ülke bölünecek

acele etmeyin "birlikte iyi sallamak" ve "ailecek oy vermek" ve "referandum gecesi birlikte kutlama yapmak" için HAYIR diyeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 13 Şubat 2017; 21:30:49 >

• quote:

quote:

quote:

yazdım tekrar yazıyorum

yakalandığı zaman anam türktür türkiye için ölürüm devlete çalışırım diyecek kadar zavallı bir apo ile pkk aynı kefeye koymanız saçmalıktır

4 duvar arasında devletin istediği gibi konuşan bir teröristin baskı altında söylediği laflardır bunlar

şunu belirteyim ki apo teröristi pkk açısından etkisiz elemandır

millete terör faaliyetleri yapan bombalar patlatan PKK aktif olarak HAYIR kampanyası yzpıyorken
    4 duvar arası kalmış bir teröristin dedikleri pek kaale alınır değildir

ek:
    ekleme yaptığın videodaki altan tan ise HDP de bulunan kürtleri temsil etmektedir
    HDPnin çoğunluğu PKK lılardan oluşurken

tabanın yarısı kürt
    diğer yarısı pkk sempatizanıdır

PKK hayır dedi diye HDP hayır demektedir

kürtlerin menfaati için ise EVET demeleri lazımdır ama buna rağmen PKK istiyor diye hayır diyorlar
    kürtlerin menfaati türkiyenin birliğindedir bu yüzden kürtler EVET diyecek PKKlılar HAYIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D056E7F8 -- 13 Şubat 2017; 21:36:24 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yazdım tekrar yazıyorum

yakalandığı zaman anam türktür türkiye için ölürüm devlete çalışırım diyecek kadar zavallı bir apo ile pkk aynı kefeye koymanız saçmalıktır

4 duvar arasında devletin istediği gibi konuşan bir teröristin baskı altında söylediği laflardır bunlar

millete terör faaliyetleri yapan bombalar patlatan PKK aktif olarak HAYIR kampanyası yzpıyorken

Yav he heheeeee YAV HEEE HEEEEEEEEEEEE

• quote:

Orijinalden alıntı: trapspeed

Donanımhaber'de cidden vasıflı insan sayısı çok azaldı, beyni yok fikri var

• Benim asıl anlamadığım olay diyelim ki pkk hayır diyor ee banane bundan ya da sanane. Varsa oy hakları gider hayır basarlar. Senin oy hakkın varsa gider evet basarsın. Yok pkk hayır diyor o halde biz evet demeliyize getiriyorsan herkesi kendiniz gibi aklı noksan mı zannediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

Benim asıl anlamadığım olay diyelim ki pkk hayır diyor ee banane bundan ya da sanane. Varsa oy hakları gider hayır basarlar. Senin oy hakkın varsa gider evet basarsın. Yok pkk hayır diyor o halde biz evet demeliyize getiriyorsan herkesi kendiniz gibi aklı noksan mı zannediyorsunuz?

tam olarak o değil
    şöyle diyeyim

PKK neden hayır diyor?
    PKKnın bu referandumdan evet çıkması durumunda zararı nedir?
    Bu referandumda sunulan kanunların HAYIR ile rededilmesi sonucu elde edilecek türkiye kazancı PKKnın kazancından fazla mı az mı?
    Ayrıca referandumdan HAYIR çıktığını varsaydığımızda HDP genel merkezi ve PKK ile beraber seçim akşamı sevinebilecek miyiz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yazdım tekrar yazıyorum

Yav he heheeeee YAV HEEE HEEEEEEEEEEEE

+1

• quote:

quote:

Benim asıl anlamadığım olay diyelim ki pkk hayır diyor ee banane bundan ya da sanane. Varsa oy hakları gider hayır basarlar. Senin oy hakkın varsa gider evet basarsın. Yok pkk hayır diyor o halde biz evet demeliyize getiriyorsan herkesi kendiniz gibi aklı noksan mı zannediyorsunuz?

tam olarak o değil
    şöyle diyeyim

PKK neden hayır diyor?
    Bu referandumda sunulan kanunların HAYIR ile rededilmesi sonucu elde edilecek türkiye kazancı PKKnın kazancından fazla mı az mı?
    Ayrıca referandumdan HAYIR çıktığını varsaydığımızda HDP genel merkezi ve PKK ile beraber seçim akşamı sevinebilecek miyiz?

Peki cevap verelim

PKK neden hayır diyor? PKK hayır demiyor evet diyor. Başkanlık federasyona giden yolun başlangıcı.
    PKKnın bu referandumdan evet çıkması durumunda zararı nedir? Zararı yok karı var.
    Bu referandumda sunulan kanunların HAYIR ile rededilmesi sonucu elde edilecek türkiye kazancı PKKnın kazancından fazla mı az mı? Fazla.
    Ayrıca referandumdan HAYIR çıktığını varsaydığımızda HDP genel merkezi ve PKK ile beraber seçim akşamı sevinebilecek miyiz? Oy kullanacak vatandaşı böyle popülist laflarla etkilemeye çalışmak komik. Işid islam örgütü diye dini terketmiyoruz. Neden pkk nın hayıra sevinme ihtimali var diye doğruyu bırakıp yanlışa yönelelim.

Sen pkk yı fetö yü bilmem kim örgütü ortaya koyup milletin aklını çelmeye çalışacağına doğru düzgün yeni sistem ne getirir ne götürür onu anlat millet zaten kararını verir. Milletin vicdanına dokunarak zayıf noktalarına vurgu yaparak vatan millet sakarya diye gaza getirip oy çalmaya uğraşma. Politikacılar yeteri kadar yapıyor zaten merak etme.

• Algı bunlar algı ülke federasyonlara bölünecek evetçiler ayakta uyuyor
  • quote:

quote:

quote:

tam olarak o değil
    şöyle diyeyim

PKK neden hayır diyor?

Peki cevap verelim

PKK neden hayır diyor? PKK hayır demiyor evet diyor. Başkanlık federasyona giden yolun başlangıcı.
    PKKnın bu referandumdan evet çıkması durumunda zararı nedir? Zararı yok karı var.
    Bu referandumda sunulan kanunların HAYIR ile rededilmesi sonucu elde edilecek türkiye kazancı PKKnın kazancından fazla mı az mı? Fazla.
    Ayrıca referandumdan HAYIR çıktığını varsaydığımızda HDP genel merkezi ve PKK ile beraber seçim akşamı sevinebilecek miyiz? Oy kullanacak vatandaşı böyle popülist laflarla etkilemeye çalışmak komik. Işid islam örgütü diye dini terketmiyoruz. Neden pkk nın hayıra sevinme ihtimali var diye doğruyu bırakıp yanlışa yönelelim.

Sen pkk yı fetö yü bilmem kim örgütü ortaya koyup milletin aklını çelmeye çalışacağına doğru düzgün yeni sistem ne getirir ne götürür onu anlat millet zaten kararını verir. Milletin vicdanına dokunarak zayıf noktalarına vurgu yaparak vatan millet sakarya diye gaza getirip oy çalmaya uğraşma. Politikacılar yeteri kadar yapıyor zaten merak etme.

PKK nasıl evet diyor

yani göz göre göre yanlış bilgi veriyorsunuz dolayısyla nasıl cevap vereyim neyini düzelteyim bilmiyorum

yahu 1-2 sene geçmedi

demirtaş çıkıp "SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ" diye bağırırken
    buna güvenen CHP liler işte "tatava yapma bas HDP barajı aşsın" demişken
    bunun karşılığında emeklerinin meyvesini "birlikte iyi salladık" demekle kutlarken
    sonrasında paylaşım için "ailecek HDPYE verdik" diyenler çıkmışken sen diyorsun pkk EVET diyor

ben sordum ben açıklayayım

1)PKK hayır diyor çünkü başkanlık sisteminde HDP nin söz sahibi olma şansı bitiyor parlementer sistemde CHP nin ikramı ile koalisyona girecekken bahçeli faktörü yüzünden bundan sıyrıldılar.Ayrıca başkanlık sistemi akparti mhp yakınlaşması yapacak ve bu siyasal güç her türlü askeri operasyon için gerekli desteği verecektir (örnek elbab da ne işimiz var diyen CHP ye karşılık tek başına akpartinin cevap vermesi ile akparti ve mhp ortaklığının cevap vermesi farklıdır)=

2)yukarda bahsettiğim sebeblerden dolayı ve özellikle açık gizli akparti mhp kaynaşmasından dolayı pkk zarardadır

3)türkiyenin bu referandumdan hayır çıkması durumunda bir kazancı olmayacak herşey eskisi gibi devam edecek aksine HAYIR çıkması pkk nın bir kazanımı olarak lanse edilecek

4)popülist laflar değil bu ancak 7 haziranda HDP barajı aştı diye sevinen HDP ve PKK dışı insanlar vardı aynı durum devam edebilir beraberce sevinebilirler

sistemin tüm artı ve eksilerini zaten paylaşıyorum konularını açmışımdır
    gaza getirmek değil ortada olan durum budur

• adam 40 kere fırfır gibi döndü burdu hala teori üretiyosunuz. bu olmamış, teori açlığımızı tatmin etmek için daha fazlası gerek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamTeli

adam 40 kere fırfır gibi döndü burdu hala teori üretiyosunuz. bu olmamış, teori açlığımızı tatmin etmek için daha fazlası gerek..

aç?

Kasa: Corsair Vengeance C70 Guns Metal. Power Supply: Corsair RM850 80+ Gold. İşlemci: İntel İ7 4790K 4.4 Ghz. Anakart: MSİ Z97 G55-SLI. Ekran kartı:. Ram: Corsair Vengeance 2x4GB 1600 MHZ CL9 SSD: Kingston HyperX 3K 240GB Sabit disk: Seagate Barracuda 500GB, Seagate 1TB Desktop HDD, Seagate 1TB SV35, 2x320GB Seagate Barracuda, Samsung 320GB, Harici Disk: Seagate 2.5" 1TB Expansion, Seagate 3.5" 500GB Expansion. Monitör: Philips 243E2SB/00
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.