Şimdi Ara

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ tutuklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
1.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün aldığım en güzel haber.....çok geç bile kalındı ...tabi zemin hazırlandı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Kasım 2016; 17:16:9 >
  • Bunu beklemiyordum; yanıldım. Göstermelik, gaz almaya yönelik bir operasyon diye düşünüyordum. Değilmiş, ciddiymişler.

Yine de AKP'ye güvenmemeye devam edeceğim. Aylarca bekleyip de başkanlık referandumunun konuşulduğu bir dönemde bu tutuklamaları yapmaları AKP'nin sinsiliğini gösteriyor.

O yüzden başkanlık sistemine hayır, tutuklamalara evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civitas Terrana kullanıcısına yanıt
    sayısal olarak 1000 ce pkklı ve altyapısı ve mühammatı yok edildi bu tutuklamaları çok daha once yapılsaydı olcakları düşün istersen....? şehirlerin altı mühammat bomba doluydu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Kasım 2016; 17:19:59 >
  • Doğu'daki vatandaşlara en fazla zararı veren herifler bunlardı, barajı geçtikten sonra tek bir mantıklı hamlelerini göremedik. Anca İmralı'daki itin heykelini dikmekten, bizi tükürükle boğmaktan bahsederler.
  • Iffy-Piffy kullanıcısına yanıt
    benim yakınım teröristse molotofluysa gebersin gitsin ellerine sağlık derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Her şey iyi güzelde bu sırrı neden serbest bırakıldı

Yanlışlıkla tutuklamışlar.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ tutuklandı

• Akıyo bugün Maşallah
  • Böylelikle başkanlık garantilenmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Bu mantıkla malum şahsın da fetöden alınması gerekiyor. Heycanla bekliyoruz. Yoksa adalet herkesi eşit görmüyor mu?

Fetö'nün terör örgütü gibi davranmaya başlamasından sonra Terör örgütü ilan edilip mücadele edildiğini ve inlerine girilip dağıtıldığını , unutmuş olamazsın senin niyetin bağcı dövmek çünkü. Hatta Terör örgütü ilan edilten sonra FETÖ'nün çektiği her operasyona sırf hükümetin aleyhine diye destek olduğunuz gerçeği alenen ortada dururken bu kadar büyük lafler etmeye utanırdım yerinde olsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpstar

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Ateist bir insan olarak, Allah'a inanan Müslüman bir insanın herhangi bir insan ırkını üstün görmesine, diğer ırkları aşağılamasına aklım ermiyor. Müslüman değilsin sanırım? Allah yaratmadı mı dünyayı, tüm hayvanları, tüm insanları?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Bu mantıkla malum şahsın da fetöden alınması gerekiyor. Heycanla bekliyoruz. Yoksa adalet herkesi eşit görmüyor mu?

Fetö'nün terör örgütü gibi davranmaya başlamasından sonra Terör örgütü ilan edilip mücadele edildiğini ve inlerine girilip dağıtıldığını , unutmuş olamazsın senin niyetin bağcı dövmek çünkü. Hatta Terör örgütü ilan edilten sonra FETÖ'nün çektiği her operasyona sırf hükümetin aleyhine diye destek olduğunuz gerçeği alenen ortada dururken bu kadar büyük lafler etmeye utanırdım yerinde olsam.

Fetönün terör örgütü olduğunu ben 13 yaşındayken biliyordum ama sizin gibiler kabul etmiyordu, terör örgütü olarak görmüyorlardı. Şimdi de aynı durum var zaten. PKKyı destekleyenler pkkyı terör örgütü olarak görmüyorlar. Biraz zeka gerek yani anlayacağın. Cemaat hep terör örgütüydü.

• quote:

quote:

quote:

Fetönün terör örgütü olduğunu ben 13 yaşındayken biliyordum ama sizin gibiler kabul etmiyordu, terör örgütü olarak görmüyorlardı. Şimdi de aynı durum var zaten. PKKyı destekleyenler pkkyı terör örgütü olarak görmüyorlar. Biraz zeka gerek yani anlayacağın. Cemaat hep terör örgütüydü.

Sen mi karar veriyorsun terör örgütü olduğuna ? Misal senin zeka seviyenle düşünecek olursak , apo siyasal da okurken ona kitap bağışlayan bir yardımsever de pkk örgütü olmaktan içeri alınmalı. Bir insana bir örgüte topluluğa yardım etmek suç değildir , ta ki o insan o topluluk suça bulaşana kadar. Suç işlemeye başladıktan sonra sen ona suç işlemesine yardımcı olacak şekilde desteğe devam edersen o zaman suçlu olursun. Tabi burada birisinin suçlu olup olmadığını senin gibiler değil devlet belirler. Boşuna zırlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

quote:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Ateist bir insan olarak, Allah'a inanan Müslüman bir insanın herhangi bir insan ırkını üstün görmesine, diğer ırkları aşağılamasına aklım ermiyor. Müslüman değilsin sanırım? Allah yaratmadı mı dünyayı, tüm hayvanları, tüm insanları?

Cümleyi iyi oku.Türk olana demiyorum "diyene" diyorum .

• Başkanlık yolu da tamamen açılmış oldu böylece. Milliyetçi oyları da çeker kendine sonra mhp yi peçete gibi kenara atar.
  • quote:

quote:

hocam dediğin gibi olmadı ki... fetö soruları 2010 da çaldığı anlaşılınca soru çalanlar sorgulanmadı. soruların nasıl çalındığı ile ilgili soruşturma açılmadı. soruşturma 17-25 aralıktan sonraki süreçte açıldı. yani hakkaniyet değil mesele... mesele ancak menfaate uygun olduğunda doğrulardan yararlanılması fetönün delil üretip insanları hapse atması sorun edilmedi. aynı fetö erdoğanın konuşmalarını yayınlayınca terörist oldu. böyle bir yaklaşıma erdemli veya islami diyebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helfgott -- 4 Kasım 2016; 18:42:45 >

• quote:

quote:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Ne mutlu Türküm diyene yazıyor orada. Ne mutlu Türk ırkından olana, onlar yücedir diye birşey yazmıyor. Önce bir Türkçe öğren, millet, ırk gibi kavramları öğren sonra laf çarpmaya çalışırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakingozcu

quote:

quote:

quote:

Sen mi karar veriyorsun terör örgütü olduğuna ? Misal senin zeka seviyenle düşünecek olursak , apo siyasal da okurken ona kitap bağışlayan bir yardımsever de pkk örgütü olmaktan içeri alınmalı. Bir insana bir örgüte topluluğa yardım etmek suç değildir , ta ki o insan o topluluk suça bulaşana kadar. Suç işlemeye başladıktan sonra sen ona suç işlemesine yardımcı olacak şekilde desteğe devam edersen o zaman suçlu olursun. Tabi burada birisinin suçlu olup olmadığını senin gibiler değil devlet belirler. Boşuna zırlama.

Suç işliyorlardı zaten. Sadece hükümete karşı işlemiyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

quote:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Ne mutlu Türküm diyene yazıyor orada. Ne mutlu Türk ırkından olana, onlar yücedir diye birşey yazmıyor. Önce bir Türkçe öğren, millet, ırk gibi kavramları öğren sonra laf çarpmaya çalışırsın.

Yav sen hiç Kuran okudun mu? Nasıl bir Müslüman ırkçılık yapar? Allah sadece Türkleri mi yarattı dünyada? Dünyayı ve diğer ırkları, hayvanları, evreni kim yarattı? Sen aç bir Türkçe kuran oku baştan sonra. Belli ki dini eğitimin 0. Allah'a inanan bir insanın ırkçılık yapacağına ihtimal vermiyorum. Günah işliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 4 Kasım 2016; 20:44:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

quote:

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Yav sen hiç Kuran okudun mu? Nasıl bir Müslüman ırkçılık yapar? Allah sadece Türkleri mi yarattı dünyada? Dünyayı ve diğer ırkları, hayvanları, evreni kim yarattı? Sen aç bir Türkçe kuran oku baştan sonra. Belli ki dini eğitimin 0. Allah'a inanan bir insanın ırkçılık yapacağına ihtimal vermiyorum. Günah işliyorsun.

Ben Kuran okudum da sen Türkçe okuyamıyorsun, bilmiyorsun onu ne yapacağız ?
    Irk ve millet gibi kavramları öğrenmeni geçtim belli ki ona daha çok vakit var, en azından Türkçe öğren de bir dahaki sefere bu kadar saçmalama.

• quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

quote:

quote:

hocam dediğin gibi olmadı ki... fetö soruları 2010 da çaldığı anlaşılınca soru çalanlar sorgulanmadı. soruların nasıl çalındığı ile ilgili soruşturma açılmadı. soruşturma 17-25 aralıktan sonraki süreçte açıldı. yani hakkaniyet değil mesele... mesele ancak menfaate uygun olduğunda doğrulardan yararlanılması fetönün delil üretip insanları hapse atması sorun edilmedi. aynı fetö erdoğanın konuşmalarını yayınlayınca terörist oldu. böyle bir yaklaşıma erdemli veya islami diyebilir miyiz?

17-25 değil taa 2012 Şubat ayı Mit krizinden sonra Erdoğan durumu anladı ve o sene içinde Dershanelerin kapanması gündeme geldi. Erdoğan direk bataklığı kurutmaya oynadı çünkü Fetö'nün insan kaynağı Dershanelerdi. Adamlar her renge giren bukalemun gibi sureti haktan görünerek sarmışlar etrafı, rollerini çok iyi oynamışlar. Hükümetle araları iyiyken Fetö'ye karşı olanlar Fetö terör örgütü diye karşı değillerdi, onlarda hükümet gibi dindar olduklarını düşündüklerinden genetik olarak İslami yapılara alerjili oldukları için karşıydılar bakma şimdi biz demiştik demelerine, onlar dahil hepimizi uyuttu adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPTİMİST -- 4 Kasım 2016; 19:1:14 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.