Şimdi Ara

HDMI TO VGA PS3 AYARLARI NASIL YAPILIR YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar HDMI TO VGA kablosu ile ps3'ü monitöre bağlıyorum ekrana görüntü gelmiyor
    güç tuşuna basılarak yapılan ayarları yaptım olmuyor monitör ve kablolardan hiçbiri bozuk değil
    ne yapa bilirim ACİL YARDIM EDİN

• Dostum o zaten olmaz zira HDMI hem ses hem görüntü aktarırken VGA sadece görüntü aktarır. Yeni bir monitör almayı düşünmelisin.
  • HDMI TO VGA kablosu HDMI'yı VGA'ya dönüştürüyor

KABLO BU
  • PolatKombak kullanıcısına yanıt
    Yine de ses aktarımı olmaz. VGA girişi ses girişini desteklemez.
    Monitörünüze görüntü gelmemesinin sebebi dönüştürünüzün güç beslemeli olmamasından kaynaklıdır. Güç beslemeli hdmi to vga alırsanız herhangi bir ayar yapmadan görüntü alırsınız yalnız monitorünüzün 1080p desteği yoksa 720p olarak oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yo_Sun kullanıcısına yanıt
    o kare yerin arkasında ses girişi var kulaklık yada hoparlör takılıyor
  • _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    peki nasıl ekrana görüntü alıcam
    Ekstra bir işleme gerek yok hocam. Bu tür güç beslemeli dönüştürücüler gerekli olan gücün aktarımını sağlıyor. Forumda satan bir arkadaş var ondan almanı öneririm.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90169063&p=1&anchorToGo=90169063#90169063

• _RapiD_ kullanıcısına yanıt
    sağol ama bende bir kablo var zar zor aldım zaten ps3ten monitöre görüntü gelmiyor

bendeki kablo bu bunun ayarlarını nasıl yapıcaz birkaç ayar var denedim olmadı
    kablo bozuk değil
  • Burdakiler baya bi sallamış. Arkadaşlar bilmiyorsunuz bari yanlış yönlendirmeyin insanları.
    @PolatKombak bende de aynı kablo var. Monitörümde oynuyorum PS3 le. Şimdi önce HDMI'yı PS3'e tak, sonra VGA kablolarını monitöre ve dönüştürücüye tak. PS'nin güç tuşuna basılı tut. (Şimdi iyi dinle normalde PS yi açmak için tuşa bastığında bi bip sesi gelir ya hani onu birinci bip olarak say.) İkinci bipi duyunca elini güç tuşundan çek zaten görüntü gelecektir monitöre.
    Umarım anlatabilmişimdir. Kolay gelsin

Bu arada sesi gayet de alırsın. O kablonun arkasında bi 3.5mm girişi olması lazım hoparlörü oraya bağladınmı mis gibi oynarsın

Kablo bozuk değil evet ama gücü yetmiyor yani bir ayarı da yok maalesef.

• YereDusenAdam kullanıcısına yanıt
    hepsini yaptım ama görüntü gene gelmedi sinyal yokda demiyor ekran siyah kalıyor
    ilgin için sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.