Şimdi Ara

HDMİ DVİ ÇEVİRİCİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çift hdmi girişli monitörüm bozuldu ufak bir arızası var, evde bulunan başka bir monitöre geçtim ama şöyle bir sorunum var bu kez de monitörde hdmi girişi yok. 1 adet dvi ve 1 adet vga girişi var.

ben eski monitörümü hem tv hem de pc monitörü olarak kullanıyordum. şimdi sadece pc ye bağladım ve vga ya hiç bulaşmadan ya da vga kablo kullanmadan digitürk kutusunu da bağlamak istiyorum.

bununla ilgili 1-2 aparat buldum ama emin olamıyorum. benim amacım dvi girişini çift hdmi girişine çevirmek ama ürün açıklamarında dvi çıkışlı kaynağı 2 farkı monitöre yansıtmaktan bahsedilmiş. tersini de yapar mı bu alet? yani bunu alsam monitöre 2 farklı kaynaktan görüntü aktarabilir miyim ?HDMİ DVİ ÇEVİRİCİ HAKKINDA

diğer aparat da şu. digitürk kutusundan gelen sinyali vga girişine aktarabilir mi yoksa sadece vga çıkışından gelen sinyali hdmi girişli monitöre mi aktarır bu aparat ? HDMİ DVİ ÇEVİRİCİ HAKKINDA

• bilgisayara dvı dan bağlan. dijitürkede hdmı to vga dönüştürücü takıp monitöre vga dan tak .

ilk resimdeki alet senin deidğin gibi çalışırmı bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

bilgisayara dvı dan bağlan. dijitürkede hdmı to vga dönüştürücü takıp monitöre vga dan tak .

ilk resimdeki alet senin deidğin gibi çalışırmı bilemiyorum.
    dvi dan bağlandım onda sorun yok ama vga ile uğraşmak istemiyorum. bir de ayrıca vga kablo falan almam gerekecek ,vga aparatı elektriğe bağlamak lazım iyi görüntü için. direkt dijital sinyal almak daha mantıklı geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.