Şimdi Ara

HDMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben de bir tane Lcd panasonic televizyon var yalnız televizyonumun hdmi girişi yok. Laptopumu televizyona bağlamak istiyorum ama bu sorun yüzünden bağlayamadım. Yaklaşık 4 aydır digiturk kullanıyorum digiturk televizyona bağlı ve dıgıturkte hdmi girişi var. Acaba laptopu digiturkün hdmi girişine bağlasam televizyonda görebiliirmiyim kendi laptopumun ekranını. Teşekkürler :)

• digideki ve laptonuzda olan hdmi portu cikis birimidir yani dediginiz olmaz. laptopu tvye baglamak icin vga kablosu kullabilirsiniz yada hdmi yi vga ya cevirici aparatlar var onlari kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersanpars kullanıcısına yanıt
    Peki vga kablosuyla bağladığım zaman bir kalite düşüşü olurmu ve hdmi yı vga ya çeviren kablolar kullandığım zaman aynı hdmi gibimi olur. Çünkü dün bilindik bir teknoloji mağazasına gittim arkadaşım hdmi kablo aldı bende ordaki görevliye televizyonumda hdmi girişi yok ne yapabilirim dedim yapılabilecek birşey yok dedi
  • tabi ki net bi goruntu vermez ama cokta kotu bi goruntu vermez. hdmi gibi olmaz. bi de tvnin ozellikleri onemli. tvnin ozelligi ne kadar yuksekse o kadar iyi goruntu olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersanpars kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yardımınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.