Şimdi Ara

Hdd vs ekran kartı siz olsanız ne yapardınız yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar bu ayın otuzunda laptop siparişini vermem lazım.Önümde ki seçenekler:

https://www.amazon.com/Acer-Predator-GeForce-Backlit-G3-571-77QK/dp/B06Y4GZS9C

http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4b70d128f161c-p-HBV000007I82C?magaza=Techburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAjw0qLOBRBUEiwAMG5xMFyKyf4lnqc28cBlx0AwFCsQYGSYT2T-8A9K-R_byglFGYxeDeDWFBoCmyQQAvD_BwE

Benim için problem olan kısmı acer helios modelinde artık hdd takma parçaları yollanmadıgı için hdd takviyesi yapamıyorum ama ekran kartı 1060.Yani sadece 256 gb ssd ile idare etmem lazım.Dell olan modeli ise f/p ürünü oldugu için alternatiflere koydum ekranı 1050 ti 1tb hdd ve 128 gb ssd.Hangisini seçeceğimi bilemiyorum.Genel olarak pcde oyun oynayan birisiyim ve yazılım okuyorum yüklemem gereken programlar ve videolar var ama bilgisayarın ömrü dolana kadar da 256 gb ssdi ile idare etmek istemiyorum.Sizin fikrinizi almak istedim siz olsanız hangisini tercih ederdiniz sebepleriyle beraber söylerseniz sevinirim.İyi geceler iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T h r a c i a n -- 26 Eylül 2017; 14:43:20 >

• ++++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acerin artisi 1060 ekran kartli olusu. Eksisi malzeme kalitesi kotu.

Dellin artisi malzeme kalitesi yuksek uzun omurlu pc. Eksisi 1050ti olması.

Hdd muhabbetine takılma gerekirse tasinabilir disk alirsin

• mehmetemin54 M kullanıcısına yanıt
    Acerın malzeme kalitesi kötü derken ne kadar kötü ? Ve siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
  • Ben delli aldım zaten 4 ay oluyor. Bi magazaya gidip ikisinin de klavyesi ekranina dokunun anlarsiniz.

• mehmetemin54 M kullanıcısına yanıt
    Acer helios modeli Türkiye de olmadığı için öyle bir şansım yok malesef.
  • bilgisayara hdd takviyesi yapamayacaksan 1060 ve 256 gb çok kısır kalır.

artık bi oyunun 50-100 gb olduğu çağdayız. 1050 ve hdd desteği kesinlikle daha tercih edilir duruyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.