Şimdi Ara

HDD/SSD’ler de elden gidiyor: Yeni kripto para birimi HDD/SSD’lerle kazılıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
8
Favori
18.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Cep telefonu ile mining yapılırsa o zaman şapa oturduk işte.

Ben her an bekliyorum, cep telefonu tablet vs ile kazılabilen bir coin. O zaman gör sen tantanayı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Süper bir haber bu! Mantıken olmalı zaten, ayrıca işlemcilerin gücüne odaklı kripto paralar çıkmalı. İşlemcinin bu kadar pasif durumda kalmasına sebep olacak kadar düşük h/s vermesi saçma...

• Fiyat artırmaya HDD ailesi su baskını, elektrik kesintisi, yangın birde coinde eklendi. Bahane çok tabi tutarsa derken tutsada yapacaklar tutmasada zammı.
    Zamanında rem ler içinde yapmışlardı yedikleri ceza ile kaldılar ama olan son kullanıcıya oluyor. Hele ki bizim gibi parası değersiz ülkelere daha doğrusu kazanılan paranın emeğin karşılığı olmayan ülkelerde en basit bir gereç bile asgari ücret maaaşı olmuş.

• kripto işi son kullanıcının yeni donanım almasının önüne geçiyor, bıktırdı artık.

• haberi anlamadım daha çıkmamış koin için mi stokları tükenmiş ? güzel reklam bence yersen

• Geçmiş olsun şimdi ekran kartlarına hücum edenler piyasada ne kadar SSD ve Harddisk varsa hepsini sömürecek...

Yeter la yeter ben yedek parça bulamıyorum bilgisayarlara siz gidin her halta madencilik kılıfı altında büyük şirketlerin son kullanıcıya yüksek fiyattan parça satmasını sağlayın!

Umarım bir gün sağlam bir güneş patlaması olurda o elinizde ki tüm ekran kartları küle döner...

• Nevfel kullanıcısına yanıt

Electroneum ile cep telefonundan madencilik yapılabiliyor ama çok değersiz olduğu için kimse yüzüne bakmıyor.

• Kripto para yine ABD'nin çıkarmış olduğu bir tuzak. Yanlış giden ekonomiler Çin'in Dolar üzerinde ki etkisi ve bir sürü sebeplerle artık ABD de biliyor petrol petrol bir yere kadar en basit ve kazançlı yöntem kripto paralar. ABD var olduğu sürece bu kriptolar devam edecek kazanan kasa kaybedenler 1 lira yaptırıp 1000 lira almaya çalışan insan topluluğu. işin içinde ki paranın kullanımı serbest bırakılmış. Kriptoda hiç bir zaman zarar yok değer kaybetse de 0,000546 bilmem kaç bakiyen duruyor 3 ay sonra paran misli ile geri geliyor çiftlik bank gibi patlayacaklar. Kripto bitti deseler bugün bir gece de balon patlasa artık verilen yatırılan paralar nasıl geri alınacak  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 19 Nisan 2021; 2:17:35 >
  • hay sizi de kripto paranızı da 😒

• Zamanında burst coin vardı. Evdeki 46 tb kapasite ile yardırmıştım kısa bi süre. Şimdi borsalarda bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir şey değil ki zaten bu yöntem ile madenciliği yapılan coinler vardı.

• Sonuçta bu firmalar zamı seve seve yapacak

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Neden olmasın ki. Onlar ürettiğini ha miningcilere satmış ha son kullanıcıya. Umurlarında mı sizce.

Aksine fiyatı yüksek bulan mızmızlanan son kullanıcıya nazaran tiko para(normalden daha pahalıya) verip toplu alım yapılıp stok eritilmesi donanım üreticisinin çok işine gelir.

• Dünyanın bütün kaynaklarını kripto için kullanalım herşey kripto için yaşasın kripto

• insanlık çığrından çıkmış durumda,ne idugu belirsiz karşılığı bile olmayan sanal sayı kumesi için insanlığını koyuyor karşısına.

• cocainbar kullanıcısına yanıt
    En baba yorum 🤟🏻

• İnsan çok tehlikeli bir varlık ve en büyük zaafı para. Şu an ağaç kabuğundan kripto para yapılabiliyor deseler eline balta alan sağda solda tüm ağaçları keser, sorsan ama hepsi çevrecidir, yersen. Harcadığı enerji miktarı ile küresel olarak batmış bir dünyayı daha da batırmaya uğraşılırken bu saçmalığa çanak tutan her devlet, kurum, borsa suçludur. Buna göz yuman her siyasetçi de suçludur. Muhalif veya iktidar fark etmez birilerinin bu saçmalığa dur denmesi lazım. Dünya elden gidiyor.

• Hapı yuttuk.Bunun mining virüsü çekilmez.

• Kondisyon bisikletiyle üretilen coin yapsınlar hem sağlık hemde para  

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.