Şimdi Ara

HDD şifresi kırma? Yardım lütfen (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
6
Favori
24.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AYNIADAM

Arkadaşlar maddi bir beklenti olmaksızın ücretsiz çözüyorum. Ama sürekli siteyi takip edemiyorum. Pm veya mail yoluyla iletişime geçiniz lütfen.

pm atıyorum ama sanırım gitmiyor. login olduğunuzda kontrol etmeniz ricasıyla
  • Cevaplandı.
    Bir not daha arkadaşlar çok soruluyor uzaktan bağlanıp yapabilir misin diye. Maalesef böyle bir imkan yok. Keza bir yazılım dan ziyade marka modele göre değişebilen donanımlar kullanarak yapmak durumunda kalıyorum. Dolayısıyla diskinizi bana ulaştırmanız gerekiyor.
  • AYNIADAM kullanıcısına yanıt
    merhaba
    aynı durumdan bende muzdaribim banada yardımcı olmanız mümkünmü izmirde ikamet etmekteyim
  • Pm'den iletişime geçildi.
  • @AYNIADAM (Ahmet Bey) yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sorunum giderildi.
  • Aynı sorun bendede var. yardımclarınızı ve çözümünzü paylaşmanızı rica ederim.
    PM den mesaj gitmiyor galiba. online olduğunuzda bakabilir misiniz?
  • @AYNIADAM Selam hdd şifresi problemini çözdüğünü okudumda bende toshiba 320gb laptop hdd'si var daha önce biostan koymuştum ve icindekilerde önemli yardımcı olabilir misin mailini bulamadım:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürekli burayı takip edemiyorum. pm atarsanız bildirim geliyor o zaman kontrol ediyorum.
  • quote:

sürekli burayı takip edemiyorum. pm atarsanız bildirim geliyor o zaman kontrol ediyorum.
    hocam merhaba bana da yardımcı olur musunuz? pm atılmıyor dh de
  • Mesaj kutunuza bakınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scmscm

quote:

HDD sifresi bios yuklemekle olmaz. Keza bios notebookta şifre harddiskte.
    PM atin diski gönderin size ucretsiz şifresini söyleyeyim yada şifresini kaldirayim.

onur01 biosa şifre koydugunu yazmış.Bu nedenle ben bu önerinizi pekte mantıklı bulmadım.
    dediginiz gibi vede öneriniz dogruysa ozaman arkadaş ledtop una deneme amaçlı
    başka biir geçici hdd bulup takarsa pc açılacaktır.
    arkadaşımız deneyiip sonucunuda buraya yazsın.
    diski bana yollayın derken admin şifresini kırmayımı kastettiniz.
    Ben hdd söktüm hocam harddisk security hatası alanlar varsa şifreli olan olan hdd, bios değil.Ssd bekliyorm gelince takacam.

Hocam Banada hdd şifresi unuttum o konuda bilgi verirmisiniz? bu arada pm attım ama bende gözükmüyor :(
  • cevaplandı
    hocam pm attım ama gelmedigaliba yardım edermisiniz hdd pasaport lütfen
  • Pm nizi almadım. Pasaport derken? Diskin sifresini mi unuttunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim anakart şifresi ise laptop yada masaüstü pclerinizde pili çıkarıp açma kapatma tusuna basarak anakart sıfırlaması yapabilirsiniz tüm şifreler gider eger HDD şifresi halen gitmediyse bir masaüstü pcye sata yoluyla baglayın verilerinizi alıp sıfırlama yapınız.
  • @AYNIADAM Ofisinizde ağırlayıp yardımcı olduğunuz için size tekrar çok teşekkür ederim.
    Edit: Yaşanan problem, bilgisayar açılışında Harddisk Security adı altında hdd şifresi istiyordu. Bu şifre girilmeden format da atılamıyodu haliyle. Nereye kurulacağı kısmına gelince Hdd erişime kapalı gözüküyordu. İnternetten denediğim birçok yöntem işe yaramamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozkky -- 6 Mart 2019; 16:37:5 >
  • Takip
  • ibrahimyldrm kullanıcısına yanıt
    Bilmeyen arkadaşlar anakartınızın pili ile oynayıp durmayın. Hdd şifresinin anakart ile alakası uzaktan yakından alakası yoktur. Şifre bios ekranından bırakılsa da anakartınıza değil doğrudan diske kaydedilir.

@ozkan280 rica ederim. Taş atıp kolumuz yorulmadı. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İşlerimin yoğunluğu sebebiyle başlığı takip edemiyebiliyorum. pm yoluyla iletişime geçen arkadaşlara mutlaka geri dönüş yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.