Şimdi Ara

HDD SESI RAHATSIZ EDIYOR ''' NEDEN BU SES? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geçen sene almıştım ama 3 yıl mı yoksa 1 yıl mı sürüyor garantisi bilmiyorum
  • bu arada arkadaşım diskinin kartı arızalanmış olabilr... aynı özelliklerde bir sağlam diskin kartını ona takıp deneme imkanın varsa dene...
  • defector sesle kartın bi alakası yok motor ve yuvalardaki bilyalarla ilgili bi olay.
  • WesternDigital ve Maxtor 3 yıl garantili
  • bende eskiden bi quantum vardı. yazarken sanki divizör çalışıyormuş gibi ses çıkarırdı.
    ama hiç sorun çıkarmadı. bozulmaz ama böyle rahatsız eder.

bildiğim en sessiz hdd samsunglar. çok sessiz çalışıyo.
    arkadaşta var bi tane çalışıyomu çalışmıyormu hiç belli değil .
  • seagate ler valla tıkır tıkır calısıyo ne bır sorun yasadım ne bısı maxtor alman gercekten bır hata olmus senın ıcın !!
  • Samsung sessiz ama o kadarda değil en sessizisi seagate baracuda bende sata samsung var ama nerde seagate nerde samsung (ses açısından)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by erte</i>
    <br />bende eskiden bi quantum vardı. yazarken sanki divizör çalışıyormuş gibi ses çıkarırdı.
    ama hiç sorun çıkarmadı. bozulmaz ama böyle rahatsız eder.

bildiğim en sessiz hdd samsunglar. çok sessiz çalışıyo.
    arkadaşta var bi tane çalışıyomu çalışmıyormu hiç belli değil .
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    abicim onlarda işin güzel tarafı yaw sizlerde arkadaşlar modemin sessizini, hdd nin sessizini istersiniz...
    onların sesi o kadar hoşuma gidiyor ki....
    takçaksın şööle 5 mb lık hdd cozurt cozurt ses çıkarsın...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.