Şimdi Ara

HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Selamınaleyküm Atilla,dedim ya dün akşam pc açılmadı diye,son bir taramadan sonra (bu birbuçuk saatlik bir taramaydı)120 bad sector daha buldu,delay dedected uyarısı verdi ve sonuç olarak tarama sonrası artık windows hiç açılmıyor.Son durumla ilgili birkaç resim daha ekliyorum.
    Aslında ben diyorum ki hiç vakit harcamıyalım yeni bir harddisk alayım,önemli olan verilerimi ona aktarayım,çok önemli olmayanları eskisinde bırakayım.Zaten pc ye bağlayınca harici disk gibi içini görebiliyoruz.Zaten başka bir sorunu yoksa bir iki yıl idare edersin diyorsun,öyle olacaksa ne gereği var sonra tekrar uğraşmaya.Ben hiç vakit kaybetmeyelim diyorum.Biraz masraf yapıcaz ama olsun ne yapalım.Ne diyorsun.Bugün yarın da hasarlı diske bir daha format atayım bakalım ne olacak.

Birde Hiren's boot cd diye bir program var o da çok meşhur diyorlar o program için ne diyorsun bilgin var mı.

Özelden yazdıklarına daha değinemedim ona sonra dahil olucam,şu an vaktim yok,görüşürüz,selametle.

HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri HDD Bad Sektörlü MBR Tamiri

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.