Şimdi Ara

HD7950 den terfi için düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar su anda PowerColor HD7950 Pcs+ Boost State ekran karti kullanmaktayim. Su an Amerikada oldugum icin gelmisken ucuz olur diye ekran karti almak istiyorum. Su an sadece en yuksek Evga Gtx780 bulabildim. Fiyati 530$. Amd R9 290X henuz bulamadim. Sizce Gtx780 almali miyim yoksa Amd R9 290X aramaya devam mi edeyim(aslinda 290x bulsam alacamda yok koca ABDde). Witcher 3 gibi yeni nesil oyunlar icin almagi dusunuyorum. Yoksa boyle devammi edeyim hic degistirmeden. Simdiden yardim eden herkeze tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gtx780 alabirsn yada bekle yrni nvidialar geliyo onlardan alirsn :)

• Elinde 7950 gibi bir kart varken neden değiştirmeyi düşünüyorsun anlamıyorum.
  • Bence acele etmeyin. Amd'den de Nvidia'dan da yeni kartlar geliyor. Şu zamanda böyle bir yükseltme zarara sokar sizi.
  • Beklemelisin.
  • Bulundugum yerde baya ucuz da kartlar o yuzden degistirmeyi dusundum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grondan

Bulundugum yerde baya ucuz da kartlar o yuzden degistirmeyi dusundum.

Doğrudur; fakat elinizdeki kart da performanslı bir kart. 1080p'de gayet yeterli bir oyun deneyimi sunuyor olması lazım.
  • Kesinlikle bekle derim elindeki kart şimdilik yeterli

• asus olarak hesapladım 286 lira ucuz hani çok da ucuz değil.elindeki kart yeterli seneye 20nm kartlar çıkacak onlardan alırsın o zamana kadar idare eder elindeki.
  • Evet yatarli su an baya da bi overclocklu kullaniorm ama iste daha fazlasini istiyor hep insan En iyisi beklemek demekki tesekkurler

• Evet beklemek en mantiklisi sagolun. Walla cok uzun suredir iletisim cihazlarindan uzagin hic takip edemedim yeni nesil gpulari bekleyecegim.

• hocam bendede 7950 var şuanda bu kartla bütün oyunları rahat oynayabilirsin. benim tavsiyem şuand yeni kartlar çıkacak ve onları beklemeni tavsiye ederim.
  • zotac27 kullanıcısına yanıt
    Subatta Witcher 3 cikicak insallah yuksek ayarlarda oynatabilir 1080p de

• quote:

Subatta Witcher 3 cikicak insallah yuksek ayarlarda oynatabilir 1080p de

sana şöyle söyleyeyim gpu kartına gpu ya o.c yaparak daha rahat oynayabilirsin ama tabiki normal şekildede oynayabilirsin şuanda en az 8 gb ram lazım en temeli
  • zotac27 kullanıcısına yanıt
    8 gb ram var gpuda ölümcül derecede overclocklu insallah oynar

• Valla beklemekte fayda var herkesin dediği gibi.Ama bekleyemem diyorsan amazon.com'dan sipariş edebilirsen indirimle yaklaşık olarak 550$'a Sapphire r9 290x tri-x oc alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert Andaç Kılıç M kullanıcısına yanıt
    ABD de magazasina gittim 480$ r9 290x ama ellerinde kalmamis

• quote:

ABD de magazasina gittim 480$ r9 290x ama ellerinde kalmamis

Valla çok kötü olmuş yoksa 480$'a r9 290x'i havada kaparım bende.Bu arada gittiğiniz mağazanın adı nedir?Bende 2 gün sonra Amerika'ya gideceğim ve sistem toplayacağım orada.

• daha iyi bir ekran kartı kaç ay sonra lazım olur kestirmek zor fakat alacağın yeni ekran kartına ihtiyaç duyacağın gün geldiğinde türkiye'de şu an ordaki fiyatından daha ucuz olacak.
  • hd 7950+oc iyidir
    illaki terfi olacaksa ben hd 7950 den r9 290 a geçmiştim tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.