Şimdi Ara

hd6950 crossfire

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hd6950 karta hangi kartlarla crossfire yapılabilir su anda r9 serisi uyumlu olurmu acaba

• İnventus yapabilirsin demiş.Facebook yorumları okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

hd6950 karta hangi kartlarla crossfire yapılabilir su anda r9 serisi uyumlu olurmu acaba

r9 da ayrı bi teknoloji kullanılıyor öyle crossfire köprüsü felan yok o yüzden olmaz hemde hd6950 den yüksek bi kartla crossfire yaparsan o yüksek kart 6950 performasında çalışır yani crossfire yapcaksan aynı kartdan tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

İnventus yapabilirsin demiş.Facebook yorumları okudum

sonra bilgimiz yok dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

hd6950 karta hangi kartlarla crossfire yapılabilir su anda r9 serisi uyumlu olurmu acaba

hd 6970 ve hd 6970 ıle cf yapabılırsınız.

ama cok fazla guc tüketen karttır teki bile.
    2 tane oldumu gereksız olur.
    zaten 1 gb ıse kartınız cf yapsanız bıle gene 1 gb ramde kalır.
    hıc gırmeyın cf ısıne bence.
    7 serisi ust sevıye tek kart alın.
    yada R9 serisi ust sevıye tek bir kart.

cf-sli = uğraş ve bilgi-sinir harbi- fazla guc elektrık harcaması- fazla ısı- bu işlemi hakkıyla yapabilmek ıcın yüksek watt power- big tower kasa ve extra fanlar.
  • cf pek mantıklı değil o karta göre satıp üst seviye bir karta geçmelisiniz.
  • cevaplar için sagolun kart 2gb. crossfie tercihimizi rafa kaldırıp yeni bir kart alamaya karar verdim sapphire toxic sipariş verdim bakalım ne zaman kadar iadere edicek kartımız
  • turgutyetis kullanıcısına yanıt
    Sadece R9 290 ve 290x'te crossfire kablosu gerekmiyor. Onun dışındaki tüm kartlarda halen crossfire kablosu gerekli 280x crossfire da bile. Bi de 6950 Yeni seriyle crossfire olmaz. 7xxx serisi ile R9-R7 crossfire yapılabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.